Įkraunama...
Įkraunama...

IVF


QUOTE(philipuks @ 2007 01 16, 20:48)
Euromergele,
Gal is tiesu kiaules metai labai sekmingi  mirksiukas.gif



Dar neprasidejo kiaules metai ax.gif , o kai prasides, bus tikrai labai sekmingi bigsmile.gif

Rosita, labai dziaugiuosi matydama tave planuojanciu sarasiuke thumbup.gif
Atsakyti
nezinau sirdele biggrin.gif pagyvensim-pamatysim mirksiukas.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 01 16, 22:48)
Gal is tiesu kiaules metai labai sekmingi  mirksiukas.gif



kazhin kaip Sicily sekasi......... g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 16, 22:02)
nezinau sirdele  biggrin.gif  pagyvensim-pamatysim  mirksiukas.gif
kazhin kaip Sicily sekasi.........  g.gif


aha... labai jau seniai girdėta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 16, 19:12)
Magi....o.......gal......m?  biggrin.gif

Aha... šventa dvasia per Kalėdas įpūtė biggrin.gif
Atsakyti
labą vakariuką 4u.gif
ech, man ši diena kažkokia nedėkinga, išgirdau daktarės verdiktą IVF-ICSI cry.gif
dar nesuvokiu ką pasakė, negalėjau net žodžio ištarti kai pasakė verysad.gif mergaitės ar kam nors pavyko iš pirmo karto po IVF pastoti? kažkaip labai pradėjau bijoti, kad gali reikėti laabai jau daug tų IVF verysad.gif
Atsakyti
a is kur man zinot....as gi neseku tavo lytinio gyvenimo biggrin.gif

QUOTE(Magi @ 2007 01 17, 20:44)
Aha... šventa dvasia per Kalėdas įpūtė  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 17, 22:40)
labą vakariuką 4u.gif
ech, man ši diena kažkokia nedėkinga, išgirdau daktarės verdiktą IVF-ICSI cry.gif
dar nesuvokiu ką pasakė, negalėjau net žodžio ištarti kai pasakė verysad.gif mergaitės ar kam nors pavyko iš pirmo karto po IVF pastoti? kažkaip labai pradėjau bijoti, kad gali reikėti laabai jau daug tų IVF verysad.gif


Labas, sidabriuk 4u.gif

nenukabink nosytes wub.gif
Tai, ka isgirdai is gydytojos tikrai nera verdiktas. Tai tiesiog kelias, kuriuo turetum pasukti siekdami susilaukti savo stebukliuko mirksiukas.gif
Pastoti pavyksta ir is pirmo karto, ir is antro ir is daugiau. Gali paziureti mano parasiuka, pamatysi kiek daug praejusiais metais turejome nestuke.gif wub.gif P.S. prie trumpinio IVF yra skaiciukas, jis reiskia kelinta karta buvo daroma IVF
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 18 sausio 2007 - 07:44
QUOTE(darviena @ 2007 01 18, 09:42)
Labas, sidabriuk  4u.gif

nenukabink nosytes  wub.gif
Tai, ka isgirdai is gydytojos tikrai nera verdiktas. Tai tiesiog kelias, kuriuo turetum pasukti siekdami susilaukti savo stebukliuko  mirksiukas.gif
Pastoti pavyksta ir is pirmo karto, ir is antro ir is daugiau. Gali paziureti mano parasiuka, pamatysi kiek daug praejusiais metais turejome  nestuke.gif  wub.gif P.S. prie trumpinio IVF yra skaiciukas, jis reiskia kelinta karta buvo daroma IVF


ziuriu ne toks mazas procentas pastoja po 1 ivf. teikia siokios tokios vilties ( is tu kuirios apskritai pastoja ) jei pavyks 1 ivf susikrapstyt, tai nesekmes atveju 2 ivf imanoma tik ismokejus paskola t.y tik po poros metu, nes zmogui dar ir valgyt reikia smile.gif paemus paskola 15000 porai metu i menesi gausis netoli 700 ...
Atsakyti
QUOTE(Tik_Tiek @ 2007 01 18, 14:31)
ziuriu ne toks mazas procentas pastoja po 1 ivf. teikia siokios tokios vilties ( is tu kuirios apskritai pastoja ) jei pavyks 1 ivf susikrapstyt, tai nesekmes atveju 2 ivf imanoma tik ismokejus paskola t.y tik po poros metu, nes zmogui dar ir valgyt reikia smile.gif paemus paskola 15000 porai metu i menesi gausis netoli 700 ...


taip, tai kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na prakstiskai akiu neumerkiau sia nakti schmoll.gif , na statsistika visai nebloga is cia esanciu. Man pirma skirs kontraceptikus ciklui sureguliuoti, nes kosmaras kazkoks ir tada skatinamuosius. Vakar turejom sededami pas gyd. apsispresti ar norim 1 vaiko ar 2 (dvynuku)doh.gif , kazkokia nesamone, as net nesitikejau tokios diagnozes, o cia dar ir apsispresti is karto reikia g.gif
Klausykit as vis tiek nelabai suprantu, IVF-ICSI, tai jau cia pati blogiausia diagnoze g.gif , nes MB, (kai dar buvo ne sumanim) jo exdrauge buvo pastojusi, bet persileido, tai vadinasi priezastis tik manyje g.gif , hormonai pas man tvarkoj, tik desine kiauside kazkokia lyg policistine, nu zodziu man dar miskas cia g.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi, mergytės, kaip aš laukiu, kada aš startuosiu rolleyes.gif O dar net nežinau, kada tai bus, gal tik po metų unsure.gif
Atsakyti
man kaip planuojancia dar tik 1 ivf (ir tik po vasaros atostogu. noriu apturet geras atostogas pries vaistu ir proceduru maratona) pasistojo klausimas ar skausminga visa procedura ? ta prasme punkcija ir perkelimas
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 15:47)
Sveikutes,
na prakstiskai akiu neumerkiau sia nakti schmoll.gif , na statsistika visai nebloga is cia esanciu. Man pirma skirs kontraceptikus ciklui sureguliuoti, nes kosmaras kazkoks ir tada skatinamuosius. Vakar turejom sededami pas gyd. apsispresti ar norim 1 vaiko ar 2 (dvynuku)doh.gif , kazkokia nesamone, as net nesitikejau tokios diagnozes, o cia dar ir apsispresti is karto reikia g.gif
Klausykit as vis tiek nelabai suprantu, IVF-ICSI, tai jau cia pati blogiausia diagnoze g.gif , nes MB, (kai dar buvo ne sumanim) jo exdrauge buvo pastojusi, bet persileido, tai vadinasi priezastis tik manyje g.gif , hormonai pas man tvarkoj, tik desine kiauside kazkokia lyg policistine, nu zodziu man dar miskas cia g.gif  blush2.gif


geras biggrin.gif akcija viena perki antras nemokamai smile.gif rimtai, negi galima pasirinkti vienas bus ar du ? imciau du ilgai nemascius
Atsakyti