Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ralija @ 2007 01 15, 19:57)
Babulka labai užjaučiu  sad.gif  Na o aš šiandien taip pat buvau pas gyd.. Anot gyd situacija gera: 8mm gleivinė, 8 (o gal ir daugiau) folikulų, didžiausias 12mm. Deja pas mane dirba tik viena kiaušidė. Ketvirtadieniį vėl pas gyd ir tada bus aišku, kada punkcija ir įsodinimas, bet gyd sako, kad bet kuriuo atveju punkcija numatoma savaitgalį. Tai tiek


Ralija sėkmės tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ralija, sėkmės dideliausios. 4u.gif
Atsakyti
ralija, sėkmės tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 15, 19:57)
Babulka labai užjaučiu  sad.gif  Na o aš šiandien taip pat buvau pas gyd.. Anot gyd situacija gera: 8mm gleivinė, 8 (o gal ir daugiau) folikulų, didžiausias 12mm. Deja pas mane dirba tik viena kiaušidė. Ketvirtadieniį vėl pas gyd ir tada bus aišku, kada punkcija ir įsodinimas, bet gyd sako, kad bet kuriuo atveju punkcija numatoma savaitgalį. Tai tiek


Dabar jau zinau, kad kiekvienu zingsniuku reikia dziaugtis smile.gif
Tai va matai kiek daug tu jau nuzingsniavai 4u.gif Taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 15, 19:57)
Na o aš šiandien taip pat buvau pas gyd.. Anot gyd situacija gera: 8mm gleivinė, 8 (o gal ir daugiau) folikulų, didžiausias 12mm. Deja pas mane dirba tik viena kiaušidė. Ketvirtadieniį vėl pas gyd ir tada bus aišku, kada punkcija ir įsodinimas, bet gyd sako, kad bet kuriuo atveju punkcija numatoma savaitgalį. Tai tiek


ralija, sekmes Tau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 16 sausio 2007 - 08:51
Sveikos merginos,

Kur is planuojančių sąrašėlio dingo supermergelė?
Aš tai laukiu mėnesinių, bet jos kažkur užtruko...nesuprantu, kas čia darosi jau 37 diena eina... Kai tik sulauksiu, varysiu pas gydytoją. Tada paaiškės, ką ir kada darysime.

Atsakyti
haha biggrin.gif neapsisprendziu kada daryt.... viena diena su viena kompanija noriu daryt, kita diena su kita..nu zhodziu...kita savaite spermograma ir tada jau nuspresiu galutinai kada chia daryti smile.gif

QUOTE(Magi @ 2007 01 16, 13:44)
Kur is planuojančių sąrašėlio dingo supermergelė?

Atsakyti
Magi....o.......gal......m? biggrin.gif


QUOTE(Magi @ 2007 01 16, 13:44)
Aš tai laukiu mėnesinių, bet jos kažkur užtruko...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 16, 19:12)
Magi....o.......gal......m?  biggrin.gif

Va va ir man tokia pirma šovė g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 01 15, 10:15)
Labas rytas smile.gif

Atrodo mane siais metais pamilo ta kiaule....

Stimuliacija nutraukta  cool.gif
Itaria nuo vaistu auganti polypa (vel), ir atrodo (vel) teks daryti histeroskopija.

console.gif
Atsakyti
smile.gif as tik visa diena nedrysau paklausti..jau toks nusivalkiojes tas "o gal", kad net istart garsiai sunku biggrin.gif

QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 16, 21:26)
Va va ir man tokia pirma šovė g.gif  biggrin.gif

Atsakyti
Euromergele,
Gal is tiesu kiaules metai labai sekmingi mirksiukas.gif
Atsakyti