Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Babulka @ 2007 01 15, 10:15)
Labas rytas smile.gif

Atrodo mane siais metais pamilo ta kiaule....

Stimuliacija nutraukta  cool.gif
Itaria nuo vaistu auganti polypa (vel), ir atrodo (vel) teks daryti histeroskopija.

Babulka, laikykis console.gif
O tai nuo kokių čia vaistų, nuo Clostilbegito blink.gif
Atsakyti
Bliamba, Babulka, kaip apmaudu...
Atsakyti
Aciu megraites wub.gif

Vyras jau pazadejo buteli vyno vakare... unsure.gif

Agnesse, IVF'ui Clostilbegytas per silpnas, visa stimuliacija vyko su Gonaliu. Ir tai nera kazkoks vaisto neigiamas poveikis. Tas polypas matyt buvo atsinaujines ir ramiai snaude, nuo stimuliaciju ir jis gyvybes igavo.
Tai spejama, ar tai tiesa - parodys histeroskopija.



Atsakyti
Babulka, laikykis... unsure.gif
Atsakyti
Tiesa.. dabar truputi nuogastauju kas bus su tom pilnom kiausidem folikulu, ju ten knibzda... tikiuosi Diferelinas nuslopins...

Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 01 15, 11:18)
Tiesa.. dabar truputi nuogastauju kas bus su tom pilnom kiausidem folikulu, ju ten knibzda...  tikiuosi Diferelinas nuslopins...


na, babulka, tikekimes kad viskas bus gerai, ir tu netrukus vel galesi startuoti wub.gif
Atsakyti
Babulka console.gif
Atsakyti
babulka laikykis console.gif
Atsakyti
Babulka, wub.gif
Atsakyti
Babulka labai užjaučiu sad.gif Na o aš šiandien taip pat buvau pas gyd.. Anot gyd situacija gera: 8mm gleivinė, 8 (o gal ir daugiau) folikulų, didžiausias 12mm. Deja pas mane dirba tik viena kiaušidė. Ketvirtadieniį vėl pas gyd ir tada bus aišku, kada punkcija ir įsodinimas, bet gyd sako, kad bet kuriuo atveju punkcija numatoma savaitgalį. Tai tiek
Atsakyti
Ralija, sėkmės wub.gif
Atsakyti
Ralija, man skaičius 8 buvo sėkmingas mirksiukas.gif Linkiu, kad ir Tau atneštų sėkmę wub.gif
Atsakyti