Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Babulka @ 2007 01 12, 16:46)
Ar kam nors buvo taip, kad del blogo endometro nutrauke stimuliacija? Arba dare nusiurbima del neaiskiu skysciu gimdoje? sad.gif


Pas kazka berods buvo nuolatines problemos su endometriumu - ar tik ne pas Saiko g.gif Jei neklystu, po abrazijos reikalai pasitaise...
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 18:01)
tu cia tik siaip domiesi?  g.gif


rimtai domiuosi smile.gif

Pirmadieni paaiskes ko tas mano endometras subludijo... unsure.gif
Nu sh.. butu, jei reiketu nutraukti... verysad.gif
Papildyta:
Bet po polypo iskrapstymo jokiu problemu metai jau nebuvo. Blizganti gimda, ir se tau... gal nuo stimuliaciju ji iki galo neissivale...
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 01 12, 18:13)
rimtai domiuosi smile.gif

Pirmadieni paaiskes ko tas mano endometras subludijo...  unsure.gif
Nu sh.. butu, jei reiketu nutraukti... verysad.gif
Papildyta:
Bet po polypo iskrapstymo jokiu problemu metai jau nebuvo. Blizganti gimda, ir se tau... gal nuo stimuliaciju ji iki galo neissivale...


Blyn Babulka, tikiuosi, kad viskas bus OK. Laikykis ir šypsokis smile.gif
Atsakyti
o tu anketu VA nariams dar juk nesiunte niekas? sio skyrelio lyg ir uzpildziau as ax.gif
Atsakyti
tikrai niekas niekam dar nesiunte smile.gif kantrybes mergaites, garsiai bus pranesta kada jau tusinukus i rankas reikes imti biggrin.gif

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 01 12, 19:34)
o tu anketu VA nariams dar juk nesiunte niekas? sio skyrelio lyg ir uzpildziau as  ax.gif


Babulka..nu butu abidna ka ir besakyt.... lauksim ziniu pirmadieni smile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz palaikyma... Niu as biski nesisypsosiu, gerai? unsure.gif

Bet ir i "kertele sielai" dar nekeliausiu... smile.gif
Atsakyti
tai gal dar nenutrauks stimuliacijos, ka? ..... unsure.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 01 12, 23:18)
... Niu as biski nesisypsosiu, gerai? unsure.gif


o man kazhkokios skausmingos ovuliacijos prasidejo po antro ivf'o.... g.gif ir visishkai dingo krutines skausmas pries mm (kas visa gyvenima buvo) .... g.gif jauciu pasikeitimus kune po antro karto kapitalinius...tik va i gera ar i bloga dar nezhinau...reiks eit klaust... g.gif
Atsakyti
Aš jaučiu pasikeitimus ir po vieno IVF. Tikrai neliko krūtinės skausmo, tik vat ciklas pailgėjo unsure.gif
Atsakyti
o man ir po vieno ivf dingo krutines skausmas pries mmm ir nebejauciu kada man ovuliacija. anksciau krutine visad savaite skaudedavo ir kiekviena ovuliacija jausdavau. ciklas tik liko koks ir buvo. bent jau kol kas tokie pasikeitimai yra, gal veliau atsistatys.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Atrodo mane siais metais pamilo ta kiaule....

Stimuliacija nutraukta cool.gif
Itaria nuo vaistu auganti polypa (vel), ir atrodo (vel) teks daryti histeroskopija.
Atsakyti
Visiškas Š.... verysad.gif

Labai užjaučiu. Laikykis wub.gif
Atsakyti
Babulka, laikykis wub.gif console.gif
Atsakyti