Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 12, 12:09)
O gaunasi tik 17 proc. verysad.gif

Jetus, kaip mažai unsure.gif O aš tokia užtikrinta savo IVF laukiu rolleyes.gif O dabar baisiai liūdna ir baisu pasidarė unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Kažkaip statistika po IVF irgi nekokia, kaip ir po IUI. O kaip tik jūsų ruošiausi paklausti, ar rekomenduojama daryti IVF, jei teoriškai galima pastoti ir natūraliai, net nedarant IUI, ale niekaip nesigauna. Jaučiu greit reikės rinktis IUI, bet kai ten tokia statistika, galvojau, kad čia bus rimčiau blush2.gif ax.gif , nes jei nepavykę 6 IUI, tai tikriausiai finansiškai geriau IVF. Kiek kainuoja IVF procedūra?
Atsakyti
Jazau... a dar nesusitaikei su tokiu niekingu procentu????????? biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 15:42)
Kažkaip neguodžianti statistika  g.gif
Kodėl ne visas 100% ?

Atsakyti
IVF su vaistais kainuoja apie 10 000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 12, 16:19)
IVF su vaistais kainuoja apie 10 000 Lt.

O kokie čia tie vaistai ax.gif , kam jie reikalingi ax.gif blush2.gif Sorry, kad klausiu, bet nieko nežinau apie tai, o ieškotis šiek tiek tingiu blush2.gif , nes žinau, kad jūs čia viską žinot ir man padėsit biggrin.gif
Atsakyti
visos (beveik) pradeda nuo IUI, ir tada jau prireikia IVF smile.gif siaip tai nesuk sau galvos tol, kol nereikia smile.gif jeigu nera problemu tai neverta ir sukti galvos is anksto apie IVF smile.gif daug zhinosi-greit pasensi biggrin.gif


QUOTE(agnesse @ 2007 01 12, 15:58)
O kaip tik jūsų ruošiausi paklausti, ar rekomenduojama daryti IVF, jei teoriškai galima pastoti ir natūraliai, net nedarant IUI, ale niekaip nesigauna.


Papildyta:
jeigu jau prireiks..tai patikek manim..nepatingesi ir pasijieskoti smile.gif

QUOTE(agnesse @ 2007 01 12, 16:35)
Sorry, kad klausiu, bet nieko nežinau apie tai, o ieškotis šiek tiek tingiu blush2.gif ,

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 15:11)
Jazau... a dar nesusitaikei su tokiu niekingu procentu?????????  biggrin.gif

Aš gi - suknista idealistė: arba viskas, arba nieko lotuliukas.gif

Nu vat išrastų kokius nors "Moment" klijus, įsodina, priklijuoja su kokiais nors Super Glue g.gif Ir po 9 mėnesiu išsilukštena.
Atsakyti
susilankstyk ir pasidek shitoj IVF'u platybej savo idealizma i kokia nors mazhai vartoma enciklopedija brangioji biggrin.gif niekas tau nieko nepriklijuos net ir su elementaria kramtoshke smile.gif ir procentu nepadidins..kolkas bent jau biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 16:50)
Aš gi - suknista idealistė: arba viskas, arba nieko  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 15:55)
susilankstyk ir pasidek shitoj IVF'u platybej savo idealizma i kokia nors mazhai vartoma enciklopedija brangioji  biggrin.gif  niekas tau nieko nepriklijuos net ir su elementaria kramtoshke smile.gif ir procentu nepadidins..kolkas bent jau  biggrin.gif

<pyp> tu visas mano iliuzijas griauni ir pasvajoti neduodi. O man skraidyt medžioklė ... lotuliukas.gif
O, idėja fix - o jeigu su vonios kamščiu skylutę užbarikadavus? g.gif Neiškris gal? lotuliukas.gif

O jei rimtai - man siūlė (vienas pažįstamas rusas) važiuoti į maskvą, sumokėti 50K USD ir imti surogatinę motiną. Bet ten lygiai tokia pati niekinga ekmės garantija. Nebent diedas kambariuke procedūriškai su ta mamaša procedūrintusi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 12, 15:19)
IVF su vaistais kainuoja apie 10 000 Lt.

Bet čia tik pats IVF'as ir vaistai simple schemai. O jeigu kažkas papildomai prie IVF'o procedūros (pe ve ze ICSI) .... dar reikia pripliusuoti kelis gabaliukus blink.gif
Atsakyti
iliuzijos toli nenuveda...vistiek atsiduri prie to paties procentu, nesvarbu kiek tu chia fantazuosi biggrin.gif tokia realybe ir viskas smile.gif arginetaip?

shuds tau ta surogatine, savo pasigimdysi..pamatysi..nedrysk net galvot kitaip wub.gif

Atsakyti
Ar kam nors buvo taip, kad del blogo endometro nutrauke stimuliacija? Arba dare nusiurbima del neaiskiu skysciu gimdoje? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 01 12, 17:46)
Ar kam nors buvo taip, kad del blogo endometro nutrauke stimuliacija? Arba dare nusiurbima del neaiskiu skysciu gimdoje? sad.gif



tu cia tik siaip domiesi? g.gif
Atsakyti