Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

tai va.... pabuvai zviazda...dabar vel gali kaip normali dvikoje moteris pildyt anketa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 13:06)
tai va.... pabuvai zviazda...dabar vel gali kaip normali dvikoje moteris pildyt anketa  biggrin.gif

Kad dvikoje - sutinku, kad moteris - sutinku. A va, kad "normali" - čia dar klausimas lotuliukas.gif

O "pildyti" - tai čia viešai? g.gif Nes į až jau sumečiau info ax.gif
Atsakyti
aha...ir man kazhkaip uzhstrigo tas zhodis "normali" ...galvojau galvojau kokiu chia ji pakeitus..bet taip ir neradau tinkamo "eiline" netiko, "tradicine" netiko, "statistine" netiko.. .. niekaip nesugalvoju iki shiol biggrin.gif

i az zinoma smile.gif nu nebent nori tapti dar ir forumo zviazda...chia tavo istorija Aga gal palaikytu koki pusmeti biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 14:13)
.......A va, kad "normali" - čia dar klausimas  lotuliukas.gif .......

Atsakyti
stai ka pavyko islauzti is turimu skaiciuku:

Is visu IVF bandymu (viena mergina galejo daryti kelis kartus), 17 % baigesi sekme.
Is merginu dariusiu IVF, 28% pasibaige sekme (32 dare, devynios is ju jau laukiasi smile.gif.

Po I IVF - 22% sekmingi
Po II IVF - 44% sekmnigi
Po III IVF - 22% sekmingi
Po IV IVF - 0 % sekmnigu
Po V IVF - 11% sekmnigu

Su saldytais - sekme lygi 0%

Is pavykusiu IVF pasiskirstymas tarp problemos kilmes yra: vyriskos problemos - 22%, moterisko problemos - 33 %, neiski priezastis - 11%. Like 33 % - neaisku kokios bedos, nes neturiu tokios informacijos

Is IVF'u, kurie pasibaige nestumu - 44 % - auga vienas leliukas, 56% auga du leliukai wub.gif



siam kartui tiek..
P.S. statistinius duomenis vertinkit laaabai atsargiai, nes informacijos kiekiai yra labai nedideli - savo statistikas man atsiunte tik 32 merginos. Is 54 IVF bandymu, 9 baigesi nestumu
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 14:13)
O "pildyti" - tai čia viešai?  g.gif Nes į až jau sumečiau info  ax.gif


ir gerai padarei, as jau gavau ir susidejau i lentele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 12 sausio 2007 - 13:39
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 13:21)
aha...ir man kazhkaip uzhstrigo tas zhodis "normali" ...galvojau galvojau kokiu chia ji pakeitus..bet taip ir neradau tinkamo  "eiline" netiko, "tradicine" netiko, "statistine" netiko.. .. niekaip nesugalvoju iki shiol biggrin.gif


Mane darbe dabar vadina "TA" arba "TOJI" blink.gif
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 13:21)
i az zinoma smile.gif nu nebent nori tapti dar ir forumo zviazda...chia tavo istorija Aga gal palaikytu koki pusmeti  biggrin.gif

Kam? g.gif Kad vėl po to puse forumo mergų apsiverkusios sedėtų? Užtenka ir taip per paskutinę TV laidą visus pravirkdžiau (tame tarpe ir pati apsisysiojau schmoll.gif )

blush2.gif

Anyway, aš noriu dekretinių ir jų labai tikslingai sieksiu (trep trep kojomis) tongue.gif Belieka tik peršalimą susitvarkyti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaniux @ 2007 01 09, 10:55)
Sveikos, na va, sventes baigesi reiketu vel pradet judet i prieki, nes buvau visus vaistus nustojus vartot. Gydytoja sake, kad man galimybe nestuke.gif tik su IVF, nezinau kodel, bet kazko del to nerimas ima, gal net truputi bijau stratuot. Turbut labiausiai bijau nesekmes, nes iki to dar yra vilciu, o jei nesigaus tai ir vilciu nebelieka, ech verysad.gif
Papildyta:
Sekmes visoms stratuojancioms 4u.gif


va buten to labiausiai ir as bijau. po sios dienos vizito gydytojo Zebos nuomone viena - tik IVF. nekokia prognoze. Nors eidama pas gydytoja, viduje jau zinojau jo atsakyma, bet vistiek lyg ir tikejausi kazko geresnio, dar kokios nors galimybes.. kazkaip visada pildosi mano patys blogiausi variantai verysad.gif kai guliausi laparaskopijai, labai nesinorejo, kad rastu endometrioze ( nors viduje, kazkaip beveik buvau tikra, kad butent tokia ir bus diagnoze) deje rezultatas 3 stadija smile.gif siandien labai norejosi, kad IVF nebutu vienintele galymybe deje...
o dabar, bijau net pradet visas tas proceduras, nes bijau, kad ir si paskutine galymybe bus nesekminga ....
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 14:31)
54 IVF bandymu, 9 baigesi nestumu

čia per kokį laikotarpį, per šiuos metus? tai baisiai mažai. ar bent 30 proc. gaunasi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 01 12, 13:59)
čia per kokį laikotarpį, per šiuos metus? tai baisiai mažai. ar bent 30 proc. gaunasi?  blink.gif

Svajuke, per praėjusius, jau, metus mirksiukas.gif . O gaunasi tik 17 proc. verysad.gif
Atsakyti
nu zhinok puikus apvadinimas...."TOJI" lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 14:41)
Mane darbe dabar vadina "TA" arba "TOJI"  blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 12, 15:09)
Svajuke, per praėjusius, jau, metus mirksiukas.gif  . O gaunasi tik 17 proc. verysad.gif



arba galima ziuret kitaip: is 32 merginu, kurios bande daryti IVF'us, devynioms pavyko pastoti (is pirmo, antrao, trecio arba penkto karto). O tai jau sudaro 28% wub.gif
Papildyta:
QUOTE(svajukė @ 2007 01 12, 14:59)
čia per kokį laikotarpį, per šiuos metus?



yra keli atvejai 2003,2004 ir 2005, bet 95 % is 2006-tuju 4u.gif
Atsakyti
doh.gif visai aš jau išsiblaškiusi. tai ir turėjau omenyje 2006 m. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 14:16)
arba galima ziuret kitaip: is 32 merginu, kurios bande daryti IVF'us, devynioms pavyko pastoti (is pirmo, antrao, trecio arba penkto karto). O tai jau sudaro 28%  wub.gif

Kažkaip neguodžianti statistika g.gif
Kodėl ne visas 100% ?
Atsakyti