Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos,
neberandu mūsų skyreliio, tad leidžiau sau atversti naują lapą su dideliausiais sėkmės palinkėjimais visoms wub.gif
Atsakyti
smagu kai atidaromas naujas skyrelis smile.gif atrodo lyg didesnes viltys naujai atsirastu smile.gif visoms sekmes wub.gif
Atsakyti
Gal siame skyrelyje jau greitai galesiu pasidalinti arba dziaugsmu arba skausmu ax.gif
Atsakyti
Aciu, redute 4u.gif As irgi siandien ziurinejau ir neradau .. ax.gif

Prisidedu prie linkejimu - sekmes mums visoms wub.gif





Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 01 08, 13:12)
Gal siame skyrelyje jau greitai galesiu pasidalinti arba dziaugsmu arba skausmu  ax.gif


suintrigavai, philipuks mirksiukas.gif gal startuosit anksciau nei vasari? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 08 sausio 2007 - 12:25
Sveikutė Peti, šaunuolė, kad judi į priekį, pamatysi šį kartą tau tikrai pasiseks
Gydymą kiekvienai paskiria individualiai, aš prieš Gonal leidimą gėriau kontroceptines, rugpjūčio 20 d. išgėriau paskutinę tabletę, o Gonal pradėjau leistis 25 d. man irgi buvo taikytas trumpasis protokolas.
Taigi kaip gydytoja pasakys taip ir daryk, sėkmės didžiausios
[/quote]

Sveikos visos, Tiku, Devina ir visos, kurios dar prisimena, kad kažkada čia vargau.
Tikiu, nelabai aš jau judu į priekį, su Jūsų šiuoliais (3 mėn. čia nebuvau), tai aš tiesiog vėžlys.
LAbai smagu, kad sekasi ir IVF ir natūraliai drinks_cheers.gif
Po velnių, gal tas Speman tikrai padeda (Kitty atvejis). Gal dar turite, kas nors užspaudę arba neužspaudę?

Atsakyti
Sveikutės,
skaitau VK kainoraštį ir nelabai suprantu, ar reikia mokėti už punkciją, ar jos kaina įeina į daromą IVF procedūrą? Ten parašyta "kiaušidžių punkcija nagavus kiaušialąsčių".
Atsakyti
Ralija, įeina į IVF kainą, atskirai už punkciją mokėti nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 08, 13:24)
Aciu, redute  4u.gif  As irgi siandien ziurinejau ir neradau ..  ax.gif

Prisidedu prie linkejimu - sekmes mums visoms  wub.gif
Papildyta:
suintrigavai, philipuks mirksiukas.gif gal startuosit anksciau nei vasari?  wub.gif

jei viskas gerai, punkcija vasario 9 diena ax.gif
Papildyta:
Beje iskilo klausimas, kiek reikia leistis gonalio per ilgaja ir trumpaja schema g.gif Man israse 8 dienom gonalio, po jo pas daktare, negi dar reiks tiek pat nusipirkt, nes iki planuojamos punkcijos dar liks 9 dienos g.gif Tai negi vaistai kainuos 4000 g.gif Jau dabar uz 8 dienas sumokejau 1800 g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 08, 23:03)
jei viskas gerai, punkcija vasario 9 diena ax.gif
Papildyta:
Beje iskilo klausimas, kiek reikia leistis gonalio per ilgaja ir trumpaja schema  g.gif Man israse 8 dienom gonalio, po jo pas daktare, negi dar reiks tiek pat nusipirkt, nes iki planuojamos punkcijos dar liks 9 dienos  g.gif Tai negi vaistai kainuos 4000  g.gif Jau dabar uz 8 dienas sumokejau 1800  g.gif

Nesuprantu kaip tau gyd. nepasake po kiek leisti gonalio g.gif
O visoms skirtingai,nepriklausomai ar trumpoji schema ar ilgoji.
O del pinigeliu,tai manau taip taip visoms merginoms skirtingai,nes priklausomai nuo gonalio dozes,dar nuo slopinamuju vaistu.
Sekmes tau ir jeigu neaisku, skambink savo gydytojai 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergytės, ar priimsit? blush2.gif Pradžiai kaip prijaučiančią, o tikslią padėtį žinosiu vasario pradžioj blush2.gif Sako, kad IVF greičiausiai reikės, bet kada aš jos sulauksiu, nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 08, 20:05)
Sveikutės,
skaitau VK kainoraštį ir nelabai suprantu, ar reikia mokėti už punkciją, ar jos kaina įeina į daromą IVF procedūrą? Ten parašyta "kiaušidžių punkcija nagavus kiaušialąsčių".


Sveikute 4u.gif

cia parasyta kaina atskirai uz punkcija tuo atveju, jei atlikus punkcija paaiskeja, kad nera ko isodinti (nerado kiausialasciu arba jos neapsivaisino). Jei viskas OK, punkcijos kaina ieina i IVF proceduros kaina mirksiukas.gif

Atsakyti
Redute, mano visos teigiamos mintys su tavimi wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti