Įkraunama...
Įkraunama...

Kia

Labux,

norim pirkti tokį mašiniuką. Man modelis patinka, erdvu viduje ir kaina kaip mum prieinama, tik įdomu kiek ryja kuro tas 2,0 l dyzelinis variklis?
Gal kas turi ir šiaip galėtų parašyti atsiliepimus ar daug gedo, kokios silpnosios mašiniuko vietos? Ar tinka kokių nors kitų mašiniukų detalės?

Laukiu atsiliepimų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drucke: 31 gegužės 2009 - 15:14
jau keturis metus eksploatuojam Kia Sportage ir tuo esam labai patenkinti, nors daugeliui buvo labai neįprasta kai įsigijom thumbup.gif kaip kažkas rašė, po metų ar dviejų nesubyrėjo ax.gif o kodėl turėtų? g.gif
suprantama, kad kai kuriems mašinos, tai tik audi, volvo ar bmw tongue.gif tačiau žmonės ir su opeliais važinėja ir yra labai patenkinti 4u.gif
tik vat aptarnavimas Kia salone, tai kartais nelabai... oi nelabai doh.gif
o šiaip, juk viskas priklauso nuo komplektacijos mirksiukas.gif Kia mašinytė gali būti krūtesnė ir brangesnė negu pvz. mersas tongue.gif ir aš visada už tai, kad geriau mašina nauja iš salono, na ar kelių metų senumo, negu 10 -15 metų iš kažko pirkta, bet "žinomos" firmos bigsmile.gif
Atsakyti
Turime Kia sportage. Mes laaaabai patenkinti thumbup.gif Aš pati nevairuoju blush2.gif tačiau man patinka, kad mašina talpi, pakankamai ekonomiška ir atlieka visas komfortabilaus automobilio funkcijas thumbup.gif
Tačiau tema apie Kia Sorento ax.gif

Todėl man tam tikras rodiklis, kad būtent pasirinkusios Kia sorento važinėja viena mano draugė verslininkė bei turtingą vyrą turinti pažįstama Turkijoje, nors abi galėtų sau leisti BMW ar Volvo džipą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2009 07 09, 15:40)
  tačiau žmonės ir su opeliais važinėja ir yra labai patenkinti 
.......10 -15 metų iš kažko pirkta, bet "žinomos" firmos  bigsmile.gif


Ar tamsta važinėjai OPELIU kad duodi jį kaipo patį neigiamiausią pavyzdį?
Mano opeliui tarp 10 ir 15 metų ir pirkta iš nežinomo belgo....
Už savo kainą jis jau atidirbo, ir atidirbs dar ne tiek...
Salonus maitinsiu, kai praturtėsiu...
O kad KIA prasta mašina - žino kiekviena blondinė: telefoną išsitraukia- o ten parašyta: NO_KIA.... biggrin.gif
Atsakyti
Ceedas tikrai labai neprastas kibiriukas uz savo kaina. Testuose lenkia Auris, c4, bravo, megane, a3 ir nusileidzia tik golfui. Pats vairuoju proceeda.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 07 09, 16:27)
Ar tamsta važinėjai OPELIU kad  duodi jį kaipo patį neigiamiausią pavyzdį?



na, aš matau, kad ne visai tiksliai suformulavau savo mintį doh.gif
anaiptol, nenorėjau Opelio pateikti kaip neigiamiausio pavyzdžio...kodėl turėčiau tą daryt?!
tiesiog norėjau pasakyti, kad ar Opelis, ar Kia, ar Škoda, ar Alfa Romeo ir t.t., žodžiu visi ne audi, bmv, volvo ar mazda automobiliai, tam tikram sluoksniui žmonių yra NEAUTOMOBILIAI ir viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na skaitau jusu pasisakymus ir juokas ima, silpno proto zmogeliai megsta pakomentuot apie tai ko niekad patys nemate neturejo ir nepabande. Sunki tokiu dalia...
As va turiu kia picanto 2005-12 ir ka galiu pasakyti superine masinyte, tik kad maza asq ne seimynine smile.gif
O gedimu jokiu nebuvo, viskas ka turejau keisti tai tik akumika, nes gavau darbine masina ir su picantuku nevazinejau kelis menesius va
Taip kad neausinkite mielieji kritikai savo nesvariu burneliu o pradzioj pavazinekite su tokia masina ir tada reikskite savo TIKRA o ne isivaizduojama nuomone
Aciu uz demesi
biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyti,kaip Kia ceed'e atidaryti kapotą? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Kažkaip anksčiau neprireikė,tai ir nežinau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip sakoma - jei kažko nepavyko padaryt iš penkto karto - reikia veikti pagal taisyklę RTFI..
RTFI - Read The Fucking Instruction... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 05, 10:43)
Kaip sakoma - jei kažko nepavyko padaryt iš penkto karto - reikia veikti pagal taisyklę RTFI..
RTFI - Read The Fucking Instruction... biggrin.gif

Ačiū, labai padėjot mirksiukas.gif doh.gif Ir kam tada tokia tema yra,tik kad pasigirt,kad turi Kia????
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 02 05, 12:34)
Ačiū, labai padėjot mirksiukas.gif  doh.gif Ir kam tada tokia tema yra,tik kad pasigirt,kad turi Kia????


Mano atveju - galiu tik pasigirt kad turiu NO_KIA...biggrin.gif
Kam tema yr, tai kaip ir aišku, bet matau kad nelabai kas tau puola pagalbon...Ar toj KIJOJ toks sudėtingas reikalas kapotą atsidaryt,.. ar tų KIJŲ vairuotojos tokios neišprususios...Ar gal tiesiog tas kapotas neatsidaro - tokia tobula ta mašina...nežinau tiesą sakant. Todėl daviau subtilią.... 4u.gif užuominą kad reiktų pasieškoti instrukcijų....kad ir goooglės pagalba.; O už tave tai daryt - sorry,...bet tingiu.
Peace.
Atsakyti
Trūksta žodžių doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti