Įkraunama...
Įkraunama...

Kia

QUOTE(Zoulikha @ 2007 01 07, 20:36)
Ar tu esi maciusi gatveje ta Kia Picanto? Na as gana maza masinyte vairuoju, bet ten tai is vis mazulyte mazulyte. Tiesa pasakius toks jausmas kad ji is vis zaisline. Na bet aisku tau paciai spresti.
Siaip is pigesniu gana neblogos yra Toyota Aygos, tik va kad ju automatu kol kas negamina. Arba Peugot 106.

Jei mažulytė, tai netinka. schmoll.gif Nemačiau aš jų gatvėj. Ai, kokia čia iš manęs automobilistė. doh.gif
Ačiū, apžiūrėsiu tuos modeliukus. Bet va kad automatų mažai, tai negerai. Teks pratintis prie mechaninės.
Atsakyti
Itariu kad Lietuvoje ju beveik nera. Pas mus Airijoje maciau vazinejant, bet man jos labai nepatiko nors ir neturiu nusistatymo, kad Kia gamina blogas masinas.

Gal pabandyk i salona nuvaziuoti ir pati paziureti ar tau ji patinka. Juk tau reikes vairuoti o ne kam kitam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoulikha: 07 sausio 2007 - 21:18
QUOTE(Zoulikha @ 2007 01 07, 21:17)
Itariu kad Lietuvoje ju beveik nera. Pas mus Airijoje maciau vazinejant, bet man jos labai nepatiko nors ir neturiu nusistatymo, kad Kia gamina blogas masinas.

Gal pabandyk i salona nuvaziuoti ir pati paziureti ar tau ji patinka. Juk tau reikes vairuoti o ne kam kitam.

Bandysiu, bet dabar svarstau, gal pirmiau pabandyt Fiat Panda... g.gif
Atsakyti
Geras bigsmile.gif Uz tokia suma a6 iseina. Nezinau su kokiu golfu vazinejate, gal 5. Bet padarysit klaida uz tokia suma gero naujo neisigysit, bet isetu vidutines klases naudotas auto. Aisku nieko naujo nepasakiau, bet gaila zmogaus kuris ruosiasi klysti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2007 01 07, 21:44)
Geras  bigsmile.gif  Uz tokia suma a6 iseina. Nezinau su kokiu golfu vazinejate, gal 5. Bet padarysit klaida uz tokia suma gero naujo neisigysit, bet isetu vidutines klases naudotas auto. Aisku nieko naujo nepasakiau, bet gaila zmogaus kuris ruosiasi klysti 4u.gif

O kas man duos lizingu nenaują?.. Neturiu kišenėj tų pinigų, bet per 5 metus galėčiau išsimokėti. Golfas tai antras. doh.gif
Atsakyti
Imk paskola, bus tas pats kas lizingas
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 01 07, 22:49)
O kas man duos lizingu nenaują?.. Neturiu kišenėj tų pinigų, bet per 5 metus galėčiau išsimokėti. Golfas tai antras.  doh.gif


Yra kelios firmos, kurios pardavinėja automobilius naudotus lizingu. Viena iš jų -- BRC Autocentrum.
Atsakyti
Dešimt metų ramiai su Kia tiiikrai nepravažinėsi.
Aš irgi siūlau paimti paskolą ir už tokią naujos Kios kainą nusipirksi kad ir nenaują, bet padorią mašinyte. Aišku perkant reiks apdairumo ir kažkiek investicijų mašiną nupirkus ir pradedant eksplotuot, tačiau manau tikrai rasi geresnį variantą mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū jums visiems patariantiems. Tikiuosi, lengviau bus išsirinkti optimalų variantą. Nes vis tiek teks apsispręsti, o tai mano golfas benziną ir pinigus ryja tiesiog begėdiškai.
Atsakyti
Beje, kreditas ir lizingas - ne tas pats. Pirkdama lizingu įkeičiu įsigyjamą turtą, tad galiu pirkti brangesnį daiktą. O kreditą gaunu palyginus nedidelį. verysad.gif
Atsakyti
Is nauju uz tokia kaina isetu Fabia, gautum vokiska technologija uz cekiska kaina
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2007 01 08, 13:35)
Is nauju uz tokia kaina isetu Fabia, gautum vokiska technologija uz cekiska kaina

drinks_cheers.gif
tik ji irgi iš golfukų giminės, tai mėgsta pabūt "barškuole".. unsure.gif Važiuoklė barškėt pradeda.. jau nei nepamenu kiek ten tų silent blockų pakeitėm.. nors čia iš tikrųjų mizeris.. rolleyes.gif Nes iš viso baisiai priekabi esu mašinom... man garsi muzika salone nepatinka, tai girdžiu garsus, kurių kiti nei nepastebi blush2.gif
Važinėjam jau 5,5 metukų su fabia. tiesa pirkom visiškai naują.. tik combi.. Na kol kas nieko blogo negaliu pasakyti.. Vargo mes su ja nematom.. Turim Turbo dyzelį, tai ir degalų juokingai mažai naudoja.. didis.gif
Atsakyti