Įkraunama...
Įkraunama...

Kia

siūlo mums neblogomis sąlygomis 2001-ųjų KIA CARNIVAL. Gal kas vairuojate ir galite pasidalinti patyrimais? Tiesą sakant, čia dar šviežias klausimas, dar nesu išsiaiškinusi ar ten automatinė greičių dėžė ar mechaninė, tačiau domintų bendro pobūdžio komentarai tų, kurie važinėja su tokiu auto ir kaip jis apskritai pasiteisina, genda, negenda, kaip detalių kainos ir šiaip su kuo susiduriate cool.gif
Atsakyti
Kam tau tas autobusas? blink.gif Geriau jau Mitsubishi Space Star smile.gif
Atsakyti
Aš Kia nė už ką nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
na va jau ir mes atvėsom ax.gif pasidomėjo mano gyvenimo vyriškis, pasirodo yra tikimybė, kad būtų problematiškas ir remontas, nes gaminti šitas modelis pradėtas tik 2000-aisiais, detales tektų užsakinėti iš salono, o tada jau biudžetui skauda.... unsure.gif
na dėl autobuso, tai mūsų gyvenimo būdas toks - mėgstam pagastroliuoti, ir iš golfo jau jaučiamės išaugę blush2.gif esu kažkada su tarnybiniu mikriuku važinėjusi - kaifas, sėdi aukštai, toli matai thumbup.gif
Atsakyti
bijociau tokia masina pirkti del nezinomos rinkai markes t.y. pas mus tokiu masinu mazai, detales brangios ir etc. lotuliukas.gif
Atsakyti
dar viena mintis atėjo - gal kas turit pažįstamų, dirbančių Martono taksi - juk jie ten tokių taksų prisipirkę, kaži kokie vairuotojų ir serviso darbuotojų atsiliepimai būtų g.gif
Atsakyti
Nenoriu nieko įžeisti, bet galiu pasakyti kaip mano vyras sako (jis dirba auto servise). blush2.gif , o jis sako, kad KIA padaryta is gaidžio skiauterių lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai sakė, kad 2-3 m. KIA mašina dažniausiai turi tokius gedimus ir yra taip susidėvėjusi kaip kita 10-15m. mašina.
Tačiau jūsų teisė rinktis 4u.gif , nes gali būti ir kitokių nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2005 12 20, 08:32)
Nenoriu nieko įžeisti, bet galiu pasakyti kaip mano vyras sako (jis dirba auto servise).  blush2.gif , o jis sako, kad KIA padaryta is gaidžio skiauterių  lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai sakė, kad 2-3 m. KIA mašina dažniausiai turi tokius gedimus ir yra taip susidėvėjusi kaip kita 10-15m. mašina.
Tačiau jūsų teisė rinktis  4u.gif , nes gali būti ir kitokių nuomonių.

nepergyvenk, tikrai nieko tu neįžeidei - jei abejonių nekiltų, tai ir nekelčiau forume šito klausimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kaip bebūtų man KIA patinka
o kas dėl detalių tai mūsiškei tinka Mazdos 626 detalės
Ir vat detalės tikrai neproblema
kažko reikėjo nuvažiavo į KIA centrą, ten ta detalė kainavo gal 60, o nuvažiavo į paprastą detalių parduotuvę ir tą pačią nupirko už 12 litų bigsmile.gif
ir va vienintelis minusiukas tai tai, kad minkštos skardos, bet tame gal ir privalumas, įvykus avarijai jos amortizuotų smūgį ir mažiau kentėtų žmonės bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus firmoje ja pirko nauja, vairuotojai keikiasi rolleyes.gif
Atsakyti
Sumąsčiau pirkti Kia Picanto. Gal esat susidūrę su Kia mašinom? Ar geriau nepirkti? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt mintimis. Iš visų naujų jos kaina mažiausia (neskaitant Dacia). Bet ar neįklimpsiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 01 06, 23:55)
Sumąsčiau pirkti Kia Picanto. Gal esat susidūrę su Kia mašinom? Ar geriau nepirkti? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt mintimis. Iš visų naujų jos kaina mažiausia (neskaitant Dacia). Bet ar neįklimpsiu...  g.gif


Tai kad ar ne per maža ? "Taburetė", nu bet jei vien tik po miestą tai gal ir nieko. Jeigu nauja tai bele kuri gerai. smile.gif
Atsakyti