Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(Varpelis @ 2007 01 25, 10:31)
O susimokėt reikia preiš procedūrą ar po Gydyklose?


Prieš, tada paduoda lapelį su procedūros kabineto nr, kad žinotum, kur eit.
Atsakyti
QUOTE(Akorus @ 2007 01 25, 13:36)
Prieš, tada paduoda lapelį su procedūros kabineto nr, kad žinotum, kur eit.


ech, gerai kad yra besiorientuojančių ir apšviečiančių...

o man dar įdomu dėl baseino - jo atskirai išsipirkti lyg ir nėra, kiek žiūrėjau gydyklų tinklapyje, tai po purvo vonios arba prieš aš negalėsiu įlipti į baseiną?

AKorus, please, truputį smulkiau apie patį veiksmą bigsmile.gif - kaip, kur eini, ką daro, na pačiose gydyklose, nes nepakenčiu kai nuvažiuoju ir nežinau nei ko tikėtis nei kaip orientuotis ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 01 25, 14:08)
ech, gerai kad yra besiorientuojančių ir apšviečiančių...

o man dar įdomu dėl baseino - jo atskirai išsipirkti lyg ir nėra, kiek žiūrėjau gydyklų tinklapyje, tai po purvo vonios arba prieš aš negalėsiu įlipti į baseiną?

AKorus, please, truputį smulkiau apie patį veiksmą  bigsmile.gif - kaip, kur eini, ką daro, na pačiose gydyklose, nes nepakenčiu kai nuvažiuoju ir nežinau nei ko tikėtis nei kaip orientuotis  ax.gif


Kesita, žiūrėjau jų puslapy, nebėra mineralinio vandens baseino kainos nurodytos g.gif Šiaip jo kaina suaugusiajam valandai berods 30 Lt ar panašiai. Į jį tikrai reikia iš anksto užsirašyti, nes ten neleidžia bet kiek žmonių sulipti vienu metu. Taip kad pasiskambinti reikia tiesiai į gydyklą ir paaiškins. Purvo vonia atskirai nuo baseino. Ten apturėsi tą procedūrą, susitvarkysi ir galima eit kur nori -ar į baseiną, jeigu užsirašius, ar į relaxo kamabrį. O apskritai, kai nuvyksti į gydyklas, eini tiesiu taikymu prie registratūros merginų, pasakai, kelintai val ir į kur užsirašęs, išduoda kvitelius, su kuriais paeini į šoną prie kasininkės, susimoki, ji pažymi, kad susimokėjai, ir tada jau eini į savo procedūras. Geriausia nevėluot. Ant kiekvieno atskiro kvitelio kiekvienai procedūrai bus parašytas laikas, trukmė, ir koks "kabinetas". Bet jeigu nelabai įsitikinus, jog ten tikrai tas "kabinetas", geriau pasitikslint priėjus prie registratūros. Nes aš pvz laukiau kapsulės prie 10 kabineto, o neatkreipiau dėmesio, jog parašyta pas mane berods 10a kabinetas, o tai reiškia, jog kitam korpuse doh.gif Tai skuodžiau tekina. Vos spėjau, nes jau taikėsi kažkokia močiutė eit vietoj manęs (na manė, jog aš nebeateisiu, todėl ir sakau, kad geriau nevėluoti). O šiaip ten palyginus lengva susiorientuoti. Ne maži vaikai juk esam, pasakys kas nors 4u.gif
Atsakyti
mane dar kapsulė domina - kurią programą geriausia rinktis? nes jų kainos ir skiriasi g.gif
Akorus, kurią buvai pasirinkus ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 01 25, 15:29)
mane dar kapsulė domina - kurią programą geriausia rinktis? nes jų kainos ir skiriasi  g.gif
Akorus, kurią buvai pasirinkus  ax.gif ?


Aš asmeniškai ėmiau berods toksinus šalinančią. Na ji tokia ekstremali - tai kaitina, tai staigiai šaltas dušas. Nežinau, ar ten kiek naudos. Mano vyras tai iš viso prasikeikė doh.gif Jo ūgis beveik 2 metrai, tai susirangė vos ne vos į tą kapsulę doh.gif Žinai, antrą kartą kaži ar imčiau tą kapsulę. Rinkčiausi jau geriau purvo vonią, ar kokį masažą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akorus @ 2007 01 25, 20:24)
Aš asmeniškai ėmiau berods toksinus šalinančią. Na ji tokia ekstremali - tai kaitina, tai staigiai šaltas dušas. Nežinau, ar ten kiek naudos. Mano vyras tai iš viso prasikeikė doh.gif Jo ūgis beveik 2 metrai, tai susirangė vos ne vos į tą kapsulę doh.gif Žinai, antrą kartą kaži ar imčiau tą kapsulę. Rinkčiausi jau geriau purvo vonią, ar kokį masažą 4u.gif

Manrods visose kapsulės programose ta pati sistema- kaitina, o po to purškia vėsesnį vandenį wink.gif Aš šiaip šilumą labai mėgstu, bet man ten buvo per karšta doh.gif Paprašiau, kad vyrui nustatytų vėsesnę, bet nenustatė gun_bandana.gif , tai jam kojų pirštai nukaitos blink.gif doh.gif (jo ūgis irgi beveik 2m), paskui išjungė, patvarkė, bet tada kapsulė iš naujo šilo, tai programos efekto kaip ir nebeliko... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Duti @ 2007 01 24, 11:22)
Jei užsisakai dviese, tai masažus darys lygiagrečiai ar vienam paskui kitą...  blush2.gif

Žiūrint ką užsisakai wink.gif Jei imi kokį kompleksą su baseinu, tai ten leidžia į bendrą baseiną ir kviečia masažams doh.gif Mus dušams kartu kvietė, o daugiau viskas atskirai unsure.gif Tas man nelabai patiko schmoll.gif

QUOTE(Varpelis @ 2007 01 25, 09:31)
O susimokėt reikia preiš procedūrą ar po Gydyklose?

Prieš 4u.gif
Atsakyti
O apie salcio kapsule girdejote,kur leidziamas berots 200 laipsniu saltis.man pasakojo sesute kur man visad daro procedura sokoladinis.tai sake baisu buvo ir salta.Bet si procedura labai padeda kenciantiems nuo sanariu skaumu ir bronchito,taip pat gerai viskam,nes issiskiria adrenalinas ir hormonu veikla pasikeicia.Noreciau isbandyt,bet baisoka,salta brrr...
Atsakyti
ingridukas, o gal gali papasakot apie sokoladini kompleksa ax.gif noriu uzsisakyti smile.gif kaip ten viska vyksta?
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 01 22, 10:36)
o man labai patiko viesbutyje druskininkai smile.gif  ten jaune prima karta buvom. o dabar ir geru pasiulymuyra... uz 460lt savaitgalis thumbup.gif



uz tiek pat savaitgalis viesbutyje Regina: http://www.regina.lt...hp?lang=lt&id=8

prie pasiulymu jie ir daugiau turi ka pasiulyti ax.gif
Atsakyti
bet nesiulo baseineliu ir pirties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 01 26, 11:25)
bet nesiulo baseineliu ir pirties ax.gif


na jei norite fainos aplinkos jaukios ir romantiskai praleisti laika su savo vyru, tai sitas variantas neblogas, o greta Druskininku gydyklose galima issipirkti papildomai ko noretum... geriau nei nieko is viso 4u.gif
Atsakyti
o as su draugu ka tik grizom is Spa Vilnius. viskas buvo taip super, kad net nezinau nuo ko pradet girti thumbup.gif viskas patiko, personalas labai paslaugus ir malonus, masazai liuks (isbandziau su akmenim ir medaus tongue.gif ), baseinas liuks irgi. kambarys dvivietis maziukas, bet kiek tam kambary buni... zodziu siulau visiems mirksiukas.gif
Atsakyti