Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

[quote=Alina22,2007 01 22, 21:53]
oi tai cia ner ko stebetis!!sausio pabaiga juk!mes pernai per valentinke i druskininkus vaziavo, tai kad nesumeluot tai uzsakinejau koki lapkricio pabaigoj ..


Tikrai geriau po Valentino vaziuoti,nes nieko manau normalaus negausi,per daug zmoniu,personalas pavarges,eiles,ir t.t

Manau koki kitamenesi galima sau Valentino diena sugalvoti a ne wub.gif

O dar geriau ki kiekviena diena Valentino diena. blush2.gif bet neiseina doh.gif
Atsakyti
teisybe sakot pradzioje labai niurzgejau kad viskas uzsakyta valentinkei doh.gif bet po to pamasciau.. juk bus tiek zmoniu kad sakes!!!! jei ir siaip reik uzsisakinet proceduras is anksto betkuriam savaitgaliui, tai tokiam savaitgaliui doh.gif isvis bus anslagas nerealus. taigi savo nuostabuji savaitgali apturesiu nuo vasario23, nes tada jau vietu kiek tik nori ir kur nori:) o kai skambinau del 16=18d. nu niekur, nors pasiusk.. druskininkai, vilnius spa, pusynas, regina , medunair t,t,t tuscia rolleyes.gif laisvu
Atsakyti
o mano klausimas tik apie GYDYKLA nes gyventi planuosiu privaciam sektoriuj ax.gif

tai va - ką reikia nusinešti į gydyklas (rankšluostį, šliopkes?), kiek ten laiko galima sau užssiimti (nes kompleksas pvz. 1.5 val, vonia 20 min, tai kaip ir 2 val g.gif ), ir šiaip gal kas apšviestų tundrą dėl tos gydyklos...
Jei užsisakai dviese, tai masažus darys lygiagrečiai ar vienam paskui kitą... blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors turi "šviežių" naujienų apie viešbutį "Galia"?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 01 24, 12:22)
o mano klausimas tik apie GYDYKLA nes gyventi planuosiu privaciam sektoriuj  ax.gif

tai va - ką reikia nusinešti į gydyklas (rankšluostį, šliopkes?), kiek ten laiko galima sau užssiimti (nes kompleksas pvz. 1.5 val, vonia 20 min, tai kaip ir 2 val  g.gif ), ir šiaip gal kas apšviestų tundrą dėl tos gydyklos...
Jei užsisakai dviese, tai masažus darys lygiagrečiai ar vienam paskui kitą...  blush2.gif


Mes nešdavomės tik šliopkes, rankšluostį, maudimkę. Daugiau nieko ypatingo g.gif O ką reiškia tavo klausimas "kiek ten laiko galima sau užssiimti"?
Atsakyti
QUOTE(Akorus @ 2007 01 24, 14:08)
Mes nešdavomės tik šliopkes, rankšluostį, maudimkę. Daugiau nieko ypatingo g.gif O ką reiškia tavo klausimas "kiek ten laiko galima sau užssiimti"?


nu žiūriu kad kompleksas trunka 1.5 val
nu vonia gal dar 0,5 val.
tai is esmes tik 2 val. realiai ten uzsiemes buni?

Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 01 24, 15:41)
nu žiūriu kad kompleksas trunka 1.5 val
nu vonia gal dar 0,5 val.
tai is esmes tik 2 val. realiai ten uzsiemes buni?


Tai ta vonia, kaip suprantu, į kompleksą neįeina? Čia atskira procedūra? Jeigu atskira, tai man kaip ten aiškino, tarp procedūrų bent jau 1,5 val reikia pabūt ramiai, nes kitaip nepagausi kaifo ax.gif Tai mes tą laiką labai smagiai praleisdavom tam relaxo kamabry. Ir jeigu tai iš tiesų tau atskiros procedūros, tai pagal laiką matai, kiek užtruksi - kiekvienai procedūrai juk paskiriamas individualus laikas. Pvz viena procedūra nuo 15 val iki 16.30, tada pasirelaxuoji kokią valandą, ir tada eini į kitą procedūra.
Atsakyti
QUOTE(Akorus @ 2007 01 24, 15:54)
Tai ta vonia, kaip suprantu, į kompleksą neįeina? Čia atskira procedūra? Jeigu atskira, tai man kaip ten aiškino, tarp procedūrų bent jau 1,5 val reikia pabūt ramiai, nes kitaip nepagausi kaifo ax.gif  Tai mes tą laiką labai smagiai praleisdavom tam relaxo kamabry. Ir jeigu tai iš tiesų tau atskiros procedūros, tai pagal laiką matai, kiek užtruksi - kiekvienai procedūrai juk paskiriamas individualus laikas. Pvz viena procedūra nuo 15 val iki 16.30, tada pasirelaxuoji kokią valandą, ir tada eini į kitą procedūra.



va va, apie tą iš esmės ir norėjau paklausti - ar yra kur pabūti ir ką paveikti, jei nori tarp procedūrų parelaksuoti.. nu tipo ar nėra taip - 1,5 val atbūni komplekse ir mauk iš čia kol neišspyrėm tongue.gif

ir dar - panašu kad mes toliau gyvensim nuo gydyklų, tai ar šalia gydyklų yra vieta mašinai.. nu tundra tundra aš, gi niekada Druskininkuose nebuvus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 01 24, 16:00)
va va, apie tą iš esmės ir norėjau paklausti - ar yra kur pabūti ir ką paveikti, jei nori tarp procedūrų parelaksuoti.. nu tipo ar nėra taip - 1,5 val atbūni komplekse ir mauk iš čia kol neišspyrėm  tongue.gif

ir dar - panašu kad mes toliau gyvensim nuo gydyklų, tai ar šalia gydyklų yra vieta mašinai.. nu tundra tundra aš, gi niekada Druskininkuose nebuvus  doh.gif


Nereikia niekur maut lauk po procedūros 4u.gif O dėl mašinų - turėtų būti, bet mes visai šalia gyvenome, tai pėstute eidavome ax.gif Ten šalia viešbutis Europa Royale, tai prie jo tai tikrai yra privažiavimas.
Atsakyti
O susimokėt reikia preiš procedūrą ar po Gydyklose?
Atsakyti
Mes važiuosim vasario 16-18 d, į Pušyną, bet žmonių tai tikiu kiek bus unsure.gif
O dar manėme penktadienį ar šeštadienį į vandens pramogų parką, gal pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute @ 2007 01 25, 11:58)
Mes važiuosim vasario 16-18 d, į Pušyną, bet žmonių tai tikiu kiek bus  unsure.gif
O dar manėme penktadienį ar šeštadienį į vandens pramogų parką, gal pavyks g.gif


tai jei ne tą, tai kitą dieną pavyks, esu įsitikinus 4u.gif
Atsakyti