Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Galvoju apie Druskininkus. Ar įmanoma gauti kažkokiuose gydyklose kambarį, kuris neviršytų 200 Lt sumos parai, ir būtų su pusryčiais/vakariene? O paslaugas pirkti atskirai?
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2007 01 19, 10:03)
Galvoju apie Druskininkus. Ar įmanoma gauti kažkokiuose gydyklose kambarį, kuris neviršytų 200 Lt sumos parai, ir būtų su pusryčiais/vakariene? O paslaugas pirkti atskirai?


Druskininkų gydyklose kiek žinau kambarių nėra. Nebent sanatorijose galėtum tokį variantą pasirinkti. Pasižiūrėk sanatorijų tinklalapiuose, ką jie siūlo smile.gif
Jei nori paslaugas rinktis atskirai, tai siūlyčiau apsigyventi šiaip kokiam viešbutyje ar svečių namuose, manau už 200 Lt parai rastum variantų mirksiukas.gif
Atsakyti
SPA-Vilnius miniliuksas 200 lt parai man išėjo... be maitinimo. O maitinimas + 20 lt suaugusiam per pietus arba vakarienę.
Atsakyti
sveikos. na uz 200 lt,tai tikrai ne viena varinata rasi, Pusyne kiek zinau kambarys parai 140 lt su pusryciais-pusryciai thumbup.gif ,Medunoj man atrodo brangiausias yra 170 lt. parai su pusryciais-nors kaip jau minejau man ten nepatiko,na toj pacioj Galioj man rodos brangiausias kambarys gal 150 lt,bet ten labiau apsimoka ta savaitgalio pasiulyma imt,tai jis apie 400 lt kainuoja dviem su pusryciais ir vakariene bei ju baseinu ir masaziuku,prabanga labai nekvepia,bet puse velnio mirksiukas.gif Eglej irgi kambariai ir maitinimas geras,bet ten su tais atstumais man nelabai...Jerevan tai kiek maciau ant autostrados stovi sau vienas kaip pirstas,i gana tolokai nuo druskininku,sedesi sau vienas miske schmoll.gif graziai atrodo Druskininku viesbutis,nors ten nesu buvus,o kainos tai internete yra,bet i 200 lt manau neitilpsi blush2.gif
na bent jau as,is visu mano isbandytu-Meduna,Galia,Pusynas,Egle,dabar pasirinkciau Pusyna...
Atsakyti
O aš į Pušyną negrįšiu nė už ką ax.gif Tik į Medūną (mokėjom berods 180 parai). Na ir aišku, Violeta wub.gif Bet ten jau brangiau.
Atsakyti
o man labai patiko viesbutyje druskininkai smile.gif ten jaune prima karta buvom. o dabar ir geru pasiulymuyra... uz 460lt savaitgalis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 01 22, 10:36)
o man labai patiko viesbutyje druskininkai smile.gif  ten jaune prima karta buvom. o dabar ir geru pasiulymuyra... uz 460lt savaitgalis thumbup.gif


pritariu ir mus patiko thumbup.gif
Atsakyti
kazkoks kosmaras!!!!!!!!!!! visi druskininkai jau regis vasario 16=18 uzsakyti doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 01 22, 12:41)
kazkoks kosmaras!!!!!!!!!!! visi druskininkai jau regis vasario 16=18 uzsakyti doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif Visi keliai veda į Druskininkus biggrin.gif
Atsakyti
Ar iki vasario 16-18 d. , ar tik šiam minimam savaitgaliui viskas užsakyta?
Atsakyti
siam savaitgaliui, ech ir ko visi cia taip lekia...? g.gif gal valentino dienos svesti, net nzn
Atsakyti
oi tai cia ner ko stebetis!!sausio pabaiga juk!mes pernai per valentinke i druskininkus vaziavo, tai kad nesumeluot tai uzsakinejau koki lapkricio pabaigoj gruodzio pradzioj doh.gif bet as tada dar visai zalia buvau tuose "druskininku reikaluose",tai nei proceduru kokiu uzsakem nei ka,tik pirtis Galioj,nes ten gyvenom.o i gydyklas tai pamirsk...tik purvo vonias gavom ir dar per vargus isiprasem i baseina vilniuj spa 4u.gif na zmoniu kiekis ta savaitgali buvo nerealus...man nepatiko...parduotuvese eiles,baseine minios,kavinese eilej stovi gal 40 minuciu...o vat buvom siemet lapkriti tai viskas grazu,ramu thumbup.gif na cia aisku mano nuomone, bet nuo vaziavimo i druskininkus per valentinke as susilaikyciau...toks jausmas,kad per valentinke puse Lietuvos i druskininkus,o kita puse i kokia palanga vaziuoja tongue.gif
Atsakyti