Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(anamera @ 2007 10 29, 12:36)
as irgi sutinku su just_as nuomone, sitas butas man labai patiko  thumbup.gif
viskas labai graziai irengta, yra viskas, kas reikalinga ir netgi aliejus saldytuve  thumbup.gif

man ir patiko sitas butas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos...wink.gif wa mano tevelis gavo dovana sanatorija i druskininkus... Tai va vakar palydejau.Siaip jis buvo uzsisakes vietas i sanatorija egle , bet per tv pamate , kad atsidare sanatorija lietuva...Tai pagalvojom , kad reikia nuaziuot ten paziuret.
Nuvaziavom vietu buvo tai ten tevelis ir pasiliko.. Siaip tai fainai visas proceduras uzsisake. iki pietu uzimtas procedurom , o paskui ka nori ta daro..Man tai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir paciam miesto centrre..o kaina tai savaite 2000lt. g.gif
Atsakyti
Lietuvos sanatorija patiko????
Gal ji kazkaip pasiremontavo, pasirekonstravo????
Atsakyti
Katik grizau is Pusyno, emem "Savaitgali dviems" mirksiukas.gif kadangi buvau pirma karta ir neturiu su kuo palyginti, tai man patiko ax.gif Oras buvo fantastiskas, tik siandien apie 12 pradejo linoti, bet kadangi jau buvo laikas namo, tai nuotaikos nesugadino irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2007 10 30, 23:43)
Lietuvos sanatorija patiko????
Gal ji kazkaip pasiremontavo, pasirekonstravo????



Na aplinka tokia visai nebloga...Kiek atsimenu tai anksciau tokia nelabai buvo , o dabar normali
Atsakyti
šiandien su vyru grįžome iš Druskininkų... įspūdžiai kuo geriausi, na tik oras vakar buvo ne koks. Gyvenome pušyne, kambarys patiko (yra šaldytuvas, indai, virdulys, nors mums neprireikė), na o jau pusryčiai thumbup.gif , jie įskaičiuoti į kainą. Procedūrintis ėjome į gydyklas, pati buvau užsakiusi procedūras, na tai malonumas neapsakomas, su vyru prižadėjom, kad vėl grįšim į Druskininkus. Vakarieniavome išgirtoje sicilijoje, maistas tikrai labai skanus, taip pat ir čili picerijoj labai skanūs ledai smile.gif Na ir šiaip viskas buvo labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 04, 20:47)
šiandien su vyru grįžome iš Druskininkų... įspūdžiai kuo geriausi, na tik oras vakar buvo ne koks. Gyvenome pušyne, kambarys patiko (yra šaldytuvas, indai, virdulys, nors mums neprireikė), na o jau pusryčiai  thumbup.gif , jie įskaičiuoti į kainą. Procedūrintis ėjome į gydyklas, pati buvau užsakiusi procedūras, na tai malonumas neapsakomas, su vyru prižadėjom, kad vėl grįšim į Druskininkus. Vakarieniavome išgirtoje sicilijoje, maistas tikrai labai skanus, taip pat ir čili picerijoj labai skanūs ledai  smile.gif Na ir šiaip viskas buvo labai  thumbup.gif

Smagu skaityt, kad gerai praleidot laika rolleyes.gif Mes taip pat su vyru pasizadejom sugrizti ax.gif
Atsakyti
4u.gif druskninkuose labai gera drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Astoma @ 2007 11 05, 19:31)
4u.gif druskninkuose labai gera drinks_cheers.gif

pritariu thumbup.gif kuriam planus su vyru, kaip vėl ten nuvažiuot
Atsakyti
taip taip ir mes taupom pinigelius......laukiam kada nuvaziuosim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Astoma @ 2007 11 05, 21:35)
taip taip ir mes taupom pinigelius......laukiam kada nuvaziuosim drinks_cheers.gif

kaip supratau, gyvenote tame nuomojamam bute? Keliese ten galim apsistoti? O procedūras gydyklose buvote užsisakę?
Atsakyti
galim apsistoti 4, tik proceduras uzsisakiau is vilniaus ir i gydyklas ir i spa vilniu ax.gif
Papildyta:
thumbup.gif labai patiko spa vilniuj medaus masazas ir drekinamoji procedura su phytomer kosmetika ax.gif
Atsakyti