Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

o kazin triju metuku vaikams, kazka daro?
mano atzalele labai su kosuliais ir gerklem kankina mus ir save, tai manau kad gal padetu kokios inhaliacijos, drusku kambariai ... ttt
???
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2007 10 24, 08:47)
o kazin triju metuku vaikams, kazka daro?
mano atzalele labai su kosuliais ir gerklem kankina mus ir save, tai manau kad gal padetu kokios inhaliacijos, drusku kambariai ... ttt
???

Aišku darytų, labai faina sesutė prie inhaliacijų. Ir į druskų kambarį eikit būtinai, sako, jis LT stipriausios koncentracijos. Irgi labai čiotka sesutė. Multikus rodo, jei vaikų yra. Mes per dieną po dvi inhaliacijas ėmėm ( maniškiai irgi kosuliniai): vieną iš žolių ( jei tavasis nėra alergiškas), vieną mineralinę ( tą visiems galima). Ir kasdien eidavim į druskų kambarį. Po to gerdavom vaistinių arbatų ( yra arbatos baras). Vakarais bėgdavom ( specialiai rinkausi 21 val., kad paskui tiesiai į lovytes) į baseiną: kiek pasimaudo, vedu į garinę pirtelę, vėl pasimaudo, vėl pagarinu. Žinok, tikrai labai padėjo. Čia aš buvau Druskininkų SPA Vilnius. Svarbiausia nesušaldyti mažulio, gerai plaukus išdžiovinti, nirs pastate- labai šilta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 24 spalio 2007 - 08:03
QUOTE(vixiuke @ 2007 10 19, 22:11)
dėkui  smile.gif O chalatą ar reikia neštis? Ar išvis jo ten reikia, o gal nuomoja?


Chalatų gydyklose kiek žinau nenuomoja, bet ir nereikia, nes ten tokios atskiros kabinos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 10 24, 08:02)
Aišku darytų, labai faina sesutė prie inhaliacijų. Ir į druskų kambarį eikit būtinai, sako, jis LT stipriausios koncentracijos. Irgi labai čiotka sesutė. Multikus rodo, jei vaikų yra. Mes per dieną po dvi inhaliacijas ėmėm ( maniškiai irgi kosuliniai): vieną iš žolių ( jei tavasis nėra alergiškas), vieną mineralinę ( tą visiems galima). Ir kasdien eidavim į druskų kambarį. Po to gerdavom vaistinių arbatų ( yra arbatos baras). Vakarais bėgdavom ( specialiai rinkausi 21 val., kad paskui tiesiai į lovytes) į baseiną: kiek pasimaudo, vedu į garinę pirtelę, vėl pasimaudo, vėl pagarinu. Žinok, tikrai labai padėjo. Čia aš buvau Druskininkų SPA Vilnius. Svarbiausia nesušaldyti mažulio, gerai plaukus išdžiovinti, nirs pastate- labai šilta 4u.gif


O čia visos procedūros vaikams SPA Vilniuje? ir nereikia išeiti niekur iš pagrindinio pastato?
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2007 10 24, 20:07)
O čia visos procedūros vaikams SPA Vilniuje? ir nereikia išeiti niekur iš pagrindinio pastato?

Niekur nereikia išeiti schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2007 10 24, 17:49)
Chalatų gydyklose kiek žinau nenuomoja, bet ir nereikia, nes ten tokios atskiros kabinos  ax.gif

dėkui. o gal galite pasakyti ar yra galimybė išsidžiovinti plaukus po maudynių druskininkų gydyklose ar teks su kepure eiti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 24 spalio 2007 - 22:30
QUOTE(vixiuke @ 2007 10 24, 23:29)
dėkui. o gal galite pasakyti ar yra galimybė išsidžiovinti plaukus po maudynių druskininkų gydyklose ar teks su kepure eiti?  smile.gif

Žinoma, kad yra smile.gif
Atsakyti
Jei plaukučių nedaug, o laiko marios, galima ir gydyklų džiovintuvais bandyt, bet aš patarčiau savo įsidėt, nes tenykščiai labai negalingi.
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2007 10 26, 11:25)
Jei plaukučių nedaug, o laiko marios, galima ir gydyklų džiovintuvais bandyt, bet aš patarčiau savo įsidėt, nes tenykščiai labai negalingi.

dėkui mirksiukas.gif oi pas mane tai plaukų tikrai ne keli smile.gif
Atsakyti
Teta rekomendavo šiuos svečių namus, tačiau mes jau mes jau užsisakėme kambarį pušyne, gal kam pravers mirksiukas.gif
http://www.senasispastas.lt
Atsakyti
Kazkada klausiau zmoniu nuomones apie sita buteli:
http://www.butas-druskininkuose.lt/

niekas neatrase tai teko paciam apsilankyti smile.gif
Siaip tikrai labai fainas buetlis, praktiskai jokiu minusu jame nemateme. Butas labai tvarkingas, visiskai naujai suremontuotas, viskas grazu, kambarys gan erdvus, didele lova, sofa, TV su kabeline smile.gif Virtuvej irgi viskas irengta, saldytuvas, mikrobange, visi indai ir irankiai. Dusas ir WC didelis, sildomos grindys. Butas beveik paciame centre, netoli parduotuves. Seimininke irgi labai maloni. Taip kad jei negaila 100lt uz nakti, tai tikrai geras pasirinkimas.
Atsakyti
as irgi sutinku su just_as nuomone, sitas butas man labai patiko thumbup.gif
viskas labai graziai irengta, yra viskas, kas reikalinga ir netgi aliejus saldytuve thumbup.gif
Atsakyti