Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(Vaka @ 2007 10 17, 19:36)
Jie ir privalėjo grąžinti, jei nesuteikė paslaugos  mirksiukas.gif , t.y. šiuo konkrečiu ateveju masažo. O jų vidinės tvarkos klientui turi būti giliai nusispjauti. Svarbesni yra įstatymai  mirksiukas.gif
Taip kad siūlau, daugiau pasidomėti savo, kaip vartotojo teisėmis, nes pardavėjai (bendrąja prasme) kartais labai sėkmingai tuo piknaudžiauja.

ne, neprivalėjo. Ant lankstinukų ir ant sienų kabo taisyklė, kad neįspėjus vėliau nei prieš keturias valandas, jog atsisakai procedūros, pinigai nebus grąžinami. Juk vietoje manęs galėjo kitas žmogus eiti, procedūrų laikas labai užmuštas. Taigi manau, kad neprivalėjo jie grąžinti man pinigėlių
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 10 17, 21:57)
ne, neprivalėjo. Ant lankstinukų ir ant sienų kabo taisyklė, kad neįspėjus vėliau nei prieš keturias valandas, jog atsisakai procedūros, pinigai nebus grąžinami. Juk vietoje manęs galėjo kitas žmogus eiti, procedūrų laikas labai užmuštas. Taigi manau, kad neprivalėjo jie grąžinti man pinigėlių


na ši diskusija aišku ne apie tai, privalėjo ar neprivalėjo, bet labai gaila, kad yra tokiu patiklių žmonių, kuriems vidinės bendrovių tvarkos yra šventas reikalas verysad.gif
tiesiog noriu pažymėti, kad žmonių tiesiog nežino SAVO TEISIŲ!
Mane tai apstulbintų toks įžulumas. Neteisinu tavęs, bet užmaršumas neturi kainuoti 230 Lt, kitas klausimas būtų, jei reiktų sumokėti avansą, tuomet tie pinigai gali būti ir negrąžinami.

tiesa norėjau paklausti, o jei jų lankstinukuose būtų įrašyta ir ant sienų kabotų užrašai, kad turite prieš procedūrą tarkim padaryti 10 atsispaudimų, darytumėt??? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaka: 18 spalio 2007 - 19:10
QUOTE(uolma @ 2007 09 16, 21:14)
Na ką bandysim rizikuot su PUŠYNU.
O šios procedūros jau išbandytos ne kartą  thumbup.gif . Bet su masažiste gydyklose apsiemiegojusia kuri pilingą daro irgi teko susidurti, ne ant tos pataikėm, nes kelios yra.

Na ar jau buvai ar nenusivylei g.gif ketinu taip par Pusyne imti Savaitgali Dviems ax.gif
Atsakyti
42 psl kaip tik rašiau atsiliepimus
Atsakyti
Del tu "vidaus taisykliu" tai visiskai pritariu...jos gali buti bile kokios ir aisku dazniausiai naudingos viesbuciui,o ne klientui tongue.gif bet ant tokiu nesamoningu "vidaus taisykliu" turetu buti giliai nusisvlipt,nes jos dazniausiai neatitinka vartotoju interesu,i tik viesbucio interesus ir zinantis savo teises zmogus kuo lengviausiai irodys,kad jis teisus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas gyvensit Pušyne , tik neimkit jų masažo, nu ten tokia užsilikus nuo sovietinių laikų moteriškė, mes darėmes su vyrų, tai nei jam nei man nepatiko, visą laik žiovavo ir dusavo ir minkė kaip kokia tešlą, nu tik balon išmesti pinigai. Bet vat jų kosmetologė tai thumbup.gif Kaip išmasažavo veiduka tai svaigau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vixiuke @ 2007 10 17, 21:00)
o gal galit patarti, ką reikia neštis į gydyklas?


Reiktų nusinešti savo rankšluostį, nes ten nieks neduoda ir dar visai gerai kokios guminės šlepetės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2007 10 18, 20:07)

tiesa norėjau paklausti, o jei jų lankstinukuose būtų įrašyta ir ant sienų kabotų užrašai, kad turite prieš procedūrą tarkim padaryti 10 atsispaudimų, darytumėt???  rolleyes.gif

Gal nereikia, Vaka, taip susireikšminti?
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2007 10 16, 23:01)
Dėl "Pušyno"
Ėmėm spec. pasiūlymą su auksinėm akimirkom Gydyklose.Nepamenu pavadinimo ir kainos, bet kas domėsis supras.

Na paskaičiavus tuos spec. pasiūlymus gal ir nebloga kaina gaunasi.

Tik perspėsiu kas ten ruošiasi važiuoti, kad rankšluosščių nekeičia kas dieną tik kas trečią. Tad norint neštis sausus į procedūras vežkitės savo daugiau. Pusryčiai vėliau nuėjus beveik nelieka nieko.  blink.gif Na gal tik mums taip pasiaikė 2 rytus.

Buvo masažas klasikinis iki puse 2*30 \60
Auksinės akimirkos 2*55\110
Romantiška vakarienė 2*35-40\75
(rinkomės variantą su sprandine , labai patiko, vos užkilom į kambarį  lotuliukas.gif )
Na gal ir viskas  g.gif
Žinoma kambariai pagal kainą, bet juose juk būni min. laiko Kas mėgsta romantiką ir komfortą geriau nevažiuokit. Ai dar kažkas dėl balkonų buvo sakę, tai tiesa. Kad gali ir kaimynai cekavesni ar pasiklydę,per tavo  langelį pasižvalgyti, ką veiki.  lotuliukas.gif
Papildyta:
Ai dar dėl pinigų pervedimo tai aš rezervavau tik 2 dienos iki išvažiavimo, tai tik teko pasižadėti, kad jei neatvyksim kad perspčiau juos.
Tiesa kas turi O LIA LIA KORTELES taikomos nuolaidos restorane ir nakvynėm be spec. pasiūlymų.

Atleiskit uz nesupratinga klausima blush2.gif bet tai i ta kaina http://www.pusynas.lt/?lt=1136480724 nieina tos proceduros ir vakariene, cia dar uz jas papildomai reikia moket g.gif
Atsakyti
ASIO mes ėmė tą patį pasiūlymą, viskas jau įskaičiuota į tą kainą, už nieką nereikia mokėt papildomai.
Aš čia tik dėl įdomumo paskaičiavau tų paslaugų kainą atskirai, jeigu reiktų mokėti.
Kas dėl masažo normaliai ten daro. Kaip klasikinį masažą, per kurį neglosto kaip atpailaiduojantį, o jau masažuoja nuo dūšios. lotuliukas.gif Esu lankiusi klasikinį masažą ir pas save mieste, tai juokavau vis masažistei kad moku pinigus už padaužymą, ir gerą pakočiojimą. Jei taip vyras pakočiotų tai pareiškimą rašyčiau policijai, o čia pinigus moku pati dar. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2007 10 17, 19:36)
Jie ir privalėjo grąžinti, jei nesuteikė paslaugos  mirksiukas.gif , t.y. šiuo konkrečiu ateveju masažo. O jų vidinės tvarkos klientui turi būti giliai nusispjauti. Svarbesni yra įstatymai  mirksiukas.gif
Taip kad siūlau, daugiau pasidomėti savo, kaip vartotojo teisėmis, nes pardavėjai (bendrąja prasme) kartais labai sėkmingai tuo piknaudžiauja.

Tai galioja ir visiems soliariumams, dovanų kuponams ir pan.
Dažnai patys darbuotojai nė nežino vartotojų teisių. Kai nusipirkau abonementą, pastojau. Nuėjau pas juos ir klausiu, iki kiek galioja? Sako iki tada ir iki tada. Tai skaau prateskit, nes aš negalėsiu šiais metais soliarintis, nes esu nėščia. Sako,- mes negalim. Tuomet, pareiškiau, kad man gražintų pinigus, jei negali suteikt paslaugos ir pasakiau, kad aš turiu teisę reikalauti. Kai palietėm pinigų temą, galiojimą pratęsė labai greit. aišku, neilgam, bet vis šis tas.
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 10 17, 22:57)
ne, neprivalėjo. Ant lankstinukų ir ant sienų kabo taisyklė, kad neįspėjus vėliau nei prieš keturias valandas, jog atsisakai procedūros, pinigai nebus grąžinami. Juk vietoje manęs galėjo kitas žmogus eiti, procedūrų laikas labai užmuštas. Taigi manau, kad neprivalėjo jie grąžinti man pinigėlių
Privalėjo wink.gif Na ir kas kad parašyta. Ant kai kurių buitinių prekių garantinio rašto parašyta, kad galioja pusę metų ir vos ne visi tiki, kai negali net šukoms elektrinėms duot tokio termino. Rašomos taisyklės tam, kad tiesiog nereikalautų, kas neišmano vartotojo teisių.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2007 10 19, 17:59)
ASIO mes ėmė tą patį pasiūlymą, viskas jau įskaičiuota į tą kainą, už nieką nereikia mokėt papildomai.
Aš čia tik dėl įdomumo paskaičiavau tų paslaugų kainą atskirai, jeigu reiktų mokėti.
Kas dėl masažo normaliai ten daro. Kaip klasikinį masažą, per kurį neglosto kaip atpailaiduojantį, o jau masažuoja nuo dūšios.  lotuliukas.gif Esu lankiusi klasikinį masažą ir pas save mieste, tai juokavau vis masažistei kad moku pinigus už padaužymą, ir gerą pakočiojimą. Jei taip vyras pakočiotų tai pareiškimą rašyčiau policijai, o čia pinigus moku pati dar.  lotuliukas.gif

Supratau,aciu mirksiukas.gif taip pradzioj ir supratau, bet Tavo tas kainu isvardijimas mane subalamutijo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2007 10 19, 11:05)
Kas gyvensit Pušyne , tik neimkit jų masažo, nu ten tokia užsilikus nuo sovietinių laikų moteriškė, mes darėmes su vyrų, tai nei jam nei man nepatiko, visą laik žiovavo ir dusavo ir minkė kaip kokia tešlą, nu tik balon išmesti pinigai. Bet vat jų kosmetologė tai  thumbup.gif Kaip išmasažavo veiduka tai svaigau  thumbup.gif
Papildyta:
Reiktų nusinešti savo rankšluostį, nes ten nieks neduoda ir dar visai gerai kokios guminės šlepetės  mirksiukas.gif

dėkui smile.gif O chalatą ar reikia neštis? Ar išvis jo ten reikia, o gal nuomoja?
Atsakyti