Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

As irgi pasidalinsiu ispudziais. Kadangi mes buvom su maziuku vaikiuku, tai vietoj viesbucio pasirinkome butuka. Jau anksciau sitoj temoj buvo rasyta zaliasis ir raudonasis butai. Likome visai patenkinti,ypac del to, kad palyginus su viesbuciu vietos yra gana daug, vis delto, ne vienas kambariukas. O atskirai miegamasis, kur daiktus susidedi ir svetaine, tai kazkaip zmoniskai tvarkingai galima isikurti. Ir vaikiukas turejo kur pasliauzioti smile.gif Be to ir valgyt vaikui galima paruosti. Tik vienas dalykas, kad tualeto ir duso kambario durys neuzsidarinejo, tai teko mums raisteliais jas priristi, nes vaika labai jau ten trauke. Del maisto , tai labai nerekomenduociau valgyti Saulegrazoj, tikrai ypatingai prasta ispudi paliko ju sonkauliukai ir kepsnys. O labai skanu buvo Sicilijoj. Gero poilsio smile.gif
Atsakyti
o as visada mielai sugrisciau i druskininkus,man ten patinka
Atsakyti
QUOTE(Dovile25 @ 2007 09 21, 15:25)
As irgi pasidalinsiu ispudziais. Kadangi mes buvom su maziuku vaikiuku, tai vietoj viesbucio pasirinkome butuka. Jau anksciau sitoj temoj buvo rasyta zaliasis ir raudonasis butai. Likome visai patenkinti,ypac del to, kad palyginus su viesbuciu vietos yra gana daug, vis delto, ne vienas kambariukas. O atskirai miegamasis, kur daiktus susidedi ir svetaine, tai kazkaip zmoniskai tvarkingai galima isikurti. Ir vaikiukas turejo kur pasliauzioti smile.gif Be to ir valgyt vaikui galima paruosti. Tik vienas dalykas, kad tualeto ir duso kambario durys neuzsidarinejo, tai teko mums raisteliais jas priristi, nes vaika labai jau ten trauke. Del maisto , tai labai nerekomenduociau valgyti Saulegrazoj, tikrai ypatingai prasta ispudi paliko ju sonkauliukai ir kepsnys. O labai skanu buvo Sicilijoj. Gero poilsio smile.gif

Dėl Saulėgrąžos pritariu, kadaise ten buvau pirmą ir paskutinį kartą... ax.gif Sicilija užvaldžius Druskininkus thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas nors buvote apsistoje sitame bute?
http://www.butas-druskininkuose.lt/

ka galite apie ji pasakyti ?
Atsakyti
man ir labai idomu
4u.gif
Atsakyti
druskininkuose buvo dvi sicilijos,tai viena jau uzsidare nes nera kam dirbti blink.gif Liko ta prie baznycios.
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 09 27, 18:45)
druskininkuose buvo dvi sicilijos,tai viena jau uzsidare nes nera kam dirbti blink.gif Liko ta prie baznycios.

panašu, kad ta natra veiks tik sezono metu, nes ir pernai tik viena iš jų veikė...
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 09 27, 18:45)
druskininkuose buvo dvi sicilijos,tai viena jau uzsidare nes nera kam dirbti blink.gif Liko ta prie baznycios.

Visada taip, pavasarį ir ta atsidarys, kaip ir pernai ax.gif
Atsakyti
Mes vakar grįžome su MB iš Druskininkų, buvome apsistoję "Pušyne", galiu pasakyti,kad man patiko..Penktas aukštas, atskirai tualetas, dušas, TV...Mažai tebuvome tame kambaryje..Aptarnavimas tikrai malonus ir administracijoje ir restorane..pusryčiai skanūs, gerai pavalgius iki pietų tikrai nesinori...Kainos taip pat nesikandžioja biggrin.gif Nžn kiek viskas kainavo, nes MB darė man staigmeną, bet kogero naktis apie 200lt.Kitą sykį sakėme važiuosime i "Druskininkai" viešbutį..

P.S. beje labai patogi vieta, pati centrinė gatvė,todėl viskas pasiekiama ranka...

MINUSAS tas, kad vidury savaitės,ten po langais statybos pradėtos ir kogero triukšmas būna. O patariu, kas planuoja gyventi,tai visada langus užsidaryti,nes balkonai ten tokie,kad aplink tą viešbutį gali apeiti aplink per balkonus,jie nėra kažkaip perskirti..tas man nepatiko,turėjo žaliuzez užraukę laikyti ir langus išeinant uždaryti..bet kas gali prieiti iš šalai esančių kambarių doh.gif Bet šiaip man patiko... smile.gif
Atsakyti
gal galit pasidalint patirtim kaip reikia uzsisakyt proceduras druskininku gydykloje blush2.gif , nes as kiek skambinu ten telefonu, tiek niekas neatsiliepia.. g.gif ir ar labai is anksto reik uzsisakyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anamera @ 2007 10 03, 14:19)
gal galit pasidalint patirtim kaip reikia uzsisakyt proceduras druskininku gydykloje  blush2.gif , nes as kiek skambinu ten telefonu, tiek niekas neatsiliepia..  g.gif  ir ar labai is anksto reik uzsisakyt?  g.gif

g.gif o as visa laika prisiskambinu. Uzsisakinejau proceduras pries kelias dienas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakasiukas: 03 spalio 2007 - 14:44
Na as tai irgi be problemu ten visada prisiskambinu g.gif o pries kiek laiko uzsisakynet, tai labai priklauso nuo proceduru...pvz. kompleksus reikia uzsakyneti minimum pries 3 savaites...ypac savaitgaliui doh.gif
Atsakyti