Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Vis paskaitinėju...ir labai panorau sudalyvauti tam Europa Royale kompleksas Turkiški malonumai....Kokia ten kainytė?.....Labai norėčiau vyrui siurprizą padaryti....O gal pirmiau su draugėm nulėkus išbandyti.... biggrin.gif Kaip ten su eilėmis ar rezervacija?Jeigu kas galite...informuokite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2007 01 12, 17:34)
Vis paskaitinėju...ir labai panorau sudalyvauti tam Europa Royale kompleksas Turkiški malonumai....Kokia ten kainytė?.....Labai norėčiau vyrui siurprizą padaryti....O gal pirmiau su draugėm nulėkus išbandyti.... biggrin.gif Kaip ten su eilėmis ar rezervacija?Jeigu kas galite...informuokite ax.gif


PRIES 2 SAVAITES REIKIA UZSISAKYTI,KAINELE PRIKLAISO NUO KAMBARIO.,AR TAI LIUKSAS AR APARTAMENTAI,NUO NORIMO KOMPLEKSO (Ten pasirinkti galima).,bet paprasti kambariai tesiog pasaliskai atrodo....paveiksliukose,kaineles
nuo 600 iki 2000 lt 4u.gif
Atsakyti
g.gif... teks palūkėti ir pasitaupyti... g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na gal ir as prisijungsiu prie diskusijos 4u.gif
ne del Egles,tai pernai mano draugai ten poilsiavo,o mes buvom Galioj,tai ejom vieni pas kitus i svecius biggrin.gif siap kambariai Eglej tikrai tvarkingi,maistas ir sake tikrai geras,bet man ten nepatiko vienintelis dalykas-tie atstumai ir dar siek tike islikusi sovietine tvarkele,i procedura pavelavai rekia doh.gif proceduros atliekamos baisiose 20 metu neremontuotose patalpose,kur jau ten kaifuosi,jei tik ir ziuri kad kokspliteles gabaliukas nenukristu ant galvos,baseinas tai suremontuotas,viskas gerai biggrin.gif gal vasara ir gerai,bet zeima eit kokiu gerus 200 metru per lauka i kiekviena procedura pirmyn atgal 5 kart per diena tai ka as zinau... unsure.gif bto,nei i miesta pasivaiksciot,nei i gydyklas, nei i akvaparka,nei i parduotuve pesciom jau tikrai nenuesi...toli...
kazkas cia klause del Pusyno ir Medunos,na jei idomi mano nuomone...tai as vienareiksmiskai uz Pusyna,del ko man nepatiko Meduna galite paskaityti II temos pabaigoj...o jei jau nusprendet vaziuot i Meduna,tik neimkit pigiausio kambario,jis kokiu 2x2 dydzio doh.gif dviem prasilenkt be sansu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina22 @ 2007 01 14, 12:37)
na gal ir as prisijungsiu prie diskusijos 4u.gif
bto,nei i miesta pasivaiksciot,nei i gydyklas, nei i akvaparka,nei i parduotuve pesciom jau tikrai nenuesi...toli...


Nuo Egles per miskeli per 10 min tiesiai i centra pestute nueisi be problemu, viena is pasivaiksciojimo rusiu, nes ne tik miesto centre verta vaikscioti, bet ir aplink centra, juk miskas, grynas ir sveikas oras:) o kai nera sniego ir nesalta, tai dviratuku ar triratuku tai kelios minutes.... ten visur viskas pestute pasiekiama, nera tokiu atstumu, nebent gyventumete uz miesto ribu...
Atsakyti
Visai pasimečiau. Mums paskambino anyta ir pasakė, kad sausio už savaitės parvažiuoja (iš Vokietijos), tad norėtų kad kažką užsakytumėm jau sausio 26-28d . Tik kur ir ką ? ohmy.gif Niekur nebuvau, nieko nežinau. Būsim 4 suaugusieji ir du leliukai. Gal ką galėtumėt patart? help.gif
Atsakyti
Ir dar kiek dviems žmonėms Druskininkuose apytiksliai kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2007 01 14, 14:47)
Ir dar kiek dviems žmonėms Druskininkuose apytiksliai kainuoja?  blush2.gif



Nesenai klausiau 2 savaitgaliui su vienk.liuksu apie 600 lt.,viskas priklauso nuo kambariu,ziurint koki issirinksit.Man nepatiko (pati ne buvai bet komentarusperskaiciau) kad proceduras skyria gidytojas o ne pats gali pasirinkti,kai kurie klientai rase kad nespejo pavalgyti nes reikejio lekti i proceduras.,kai pavelavo dar buvo apsaukti ir pan.Labai daug skirtingu nuomoniu.Ir man ne labai patinka kai reikia lekti per lauka,o jei plaukai slapi (kazkas rase jei kambarys pigesnis feno nera) ne labai tokiu oru pavaikciosi.
blush2.gif
GAL AS TINGINE,SEIP NORECIAU KAD VISKAS BUTU VIETOJ ATEINI I GRAZU KAMBARI.,PASKUI ,PAVALGAI,VAKARE PIRTELE,PROCEDUROS..... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(smulkute @ 2007 01 14, 14:15)
Visai pasimečiau. Mums paskambino anyta ir pasakė, kad sausio už savaitės parvažiuoja (iš Vokietijos), tad norėtų kad kažką užsakytumėm jau sausio 26-28d . Tik kur ir ką ? ohmy.gif Niekur nebuvau, nieko nežinau. Būsim 4 suaugusieji ir du leliukai. Gal ką galėtumėt patart? help.gif



NA AS ASMENISKAI VOKIECIAI PATARCIAU Europa Royale kompleksa.,NORS VEL GI TAN NEBUVAU TIK INFORMACIJA KAUPIU.Ten yra tokiu kambariu......svajone...pasaka..pvz apvalus apartamenta,kainoja nemazai apie 2000 lt savaitgaliui bet manau Vokeciams tai ne pinigai,ju atligynimai visai kitokie.
O aptarnavima manau gaus thumbup.gif ,ten i vaisiai i numeri ir sampanas.,ir kt
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 01 14, 18:29)
NA AS ASMENISKAI VOKIECIAI PATARCIAU Europa Royale kompleksa.,NORS VEL GI TAN NEBUVAU TIK INFORMACIJA KAUPIU.Ten yra tokiu kambariu......svajone...pasaka..pvz apvalus apartamenta,kainoja nemazai apie 2000 lt savaitgaliui bet manau Vokeciams tai ne pinigai,ju atligynimai visai kitokie.
O aptarnavima manau gaus  thumbup.gif ,ten i vaisiai i numeri ir sampanas.,ir kt

Ačiū už patarimus, bet...
kadangi mano anyta ne vokietė, o lietuvė (tik dirba labai sunkiai Vokietijoj), tai ji irgi labai pinigus skaičiuoja. Ji nebus pasirengus paklot 2000 už savaitgalį schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 14 sausio 2007 - 18:33
QUOTE(smulkute @ 2007 01 14, 19:32)
Ačiū už patarimus, bet...
kadangi mano anyta ne vokietė, o lietuvė (tik dirba labai sunkiai Vokietijoj), tai ji irgi labai pinigus skaičiuoja. Ji nebus pasirengus paklot 2000 už savaitgalį schmoll.gif



Supratau,tai tada geriau i Egle

Nors Europa royale yra ir mazesniu kaineliu

pvz turkiski malonumai virs 600 lt
Nors manau cia daugiau jauniems zmonems tiktu.
Atsakyti
Uzeikite ant mano info, ten yra nuoroda i musu psl, kur bus siek tiek daugiau informacijos smile.gif


QUOTE(Vaka @ 2007 01 15, 16:43)
domina domina  smile.gif
kažkaip "užsikabinome" už Druskininkų

Atsakyti
QUOTE(Gedrius @ 2007 01 15, 16:54)


"Galioje" uz 200lt savaitgaliui liukso apartamentuose gauni kartu maitinima du kartus per diena, pirti valandai ir baseina kiek nori, nors ir visa diena, plius masazai dviem, plius sampanas su saldainiais. thumbup.gif O cia liuksas nuo 220...
Tikejausi, jog bus pasiulyta pigiau blush2.gif
Noreciau druskininkieciu mamu paklausti, o gal kuri priimat pas save savaitgaliui? Aisku, uz mokesti biggrin.gif Noretusi aplankyti Druskininku Akva parka, arba bent jau gydyklas 4u.gif
Atsakyti