Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(uolma @ 2007 09 13, 14:21)
http://www.pusynas.lt/?lt=1136480724
Mane šitas pasiūlymas vilioja. Gal kas bandėt. Kažkada buvo pasisakymų apie šį viešbutį, bet dabar jau viskas susimaišė, tai gal kas trumpai galėtų pasikartoti. Nes nelabai galiu viską iš naujo skaityti ir bijau už-sisakius nusivilti. Tad dėkoju iš anksto už pasisakymus.  mirksiukas.gif


sveikos brangiosios.
si pasiulyma ir as uzsakiau.
ar galite papasakoti ar tos proceduros bus vietoje ar reiks kur eiti?
dovana dovanosime ir labai idomu ka galetumete atsiliepti butent apie pusyno paisulymus?
Atsakyti
Mes "Pušyno" viešbutyje buvome. Mums viskas palyginus normaliai buvo. Kambariai kaip kambariai, aišku prabangos ten nėra. Bet vat masažas nei man nei vyrui nepatiko, nes ten masažuoja tokia tipo 20m. patirtį turinti, bet matyt jai taip atsibodę viskas, kad mus minkydama tik žiovavo ir atsidusdavo vis doh.gif O vat jų kosmetologė thumbup.gif Darė procedūrą veidui, tai kaifavau rolleyes.gif Beje mes ėmėm "Nefertitės savaitgalį". Beje tas viešbutis labai geroj vietoj, nes ir Druskininkų gydyklos ir vandens parkas toj pačioj gatvėt, kelios minutės ir jus vietoj thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bretane: 13 rugsėjo 2007 - 16:47
QUOTE(Lekker Kontje @ 2007 09 13, 15:44)
sveikos brangiosios.
si pasiulyma ir as uzsakiau.
ar galite papasakoti ar tos proceduros bus vietoje ar reiks kur eiti?
dovana dovanosime ir labai idomu ka galetumete atsiliepti butent apie pusyno paisulymus?


Kompleksas bus gydyklose, iki kuriu vos kelios min kelio.
Masazas paciame viesbutyje - apie kuri atsiliepimai ne koki smile.gif
Atsakyti
Na ką bandysim rizikuot su PUŠYNU.
O šios procedūros jau išbandytos ne kartą thumbup.gif . Bet su masažiste gydyklose apsiemiegojusia kuri pilingą daro irgi teko susidurti, ne ant tos pataikėm, nes kelios yra.
Atsakyti
Mes esam buvę Pušyne - pats blogiausias iš tų, kur esam pabuvoję blush2.gif Bet čia gal tik mūsų nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2007 09 16, 21:35)
Mes esam buvę Pušyne - pats blogiausias iš tų, kur esam pabuvoję blush2.gif Bet čia gal tik mūsų nuomonė ax.gif

O tu lygini kainų atžvailgiu ar TIK pačius viešbučius. Nes esu buvus pernai Druskininkų ROYALYJE tai ir nesitikiu to pačio gauti čia PUŠYNE. Bet mane vilioja ne viešbučio prabanga bet dar ir papildomos paslaugos už tą kainą. Bet žinoma nesinori ir mokėti pinigus už kažkokią arklidę, norisi elementarios tvarkos ir malonaus aptarnavimo.
Atsakyti
Gryzau vakar po savaitgalio Druskininkuose.Isbandziau nauja procedura-Zarnyno dusas.Labai patiko poveikis thumbup.gif Procedura dariausi Spa vilnius.Siandien vel vaziuoju ten iki sekmadienio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridukas: 18 rugsėjo 2007 - 09:21
QUOTE(Justelė @ 2007 09 13, 14:13)
Druskininkuose iki šiol buvo du viešbučiai su tuo pačiu pavadinimu "Galia"... Bet dabar vieną, esantį miesto centre pervadino į "Dalia". Tai gi, yra ir Dalia, ir Galia  smile.gif

o Tai kuris dabar dalia-tas raudonų plytų su bokšteliais? kur kaip maža pilaitė? user posted image turiu šitą minty?
Atsakyti
Sita raudona piliate yra Galia...Galia is viso turi 4 korpusus berods g.gif sitame raudoname yra pirtele su baseinu wub.gif bet man kambariai siap sau tokie...o iskart priesais sita yra dar vienas korpusas,tai ten kambariai fainesni ,naujesni smile.gif
Atsakyti
Hi,
norime dviese nuvaziuot savaitgaliui i druskininkus. Visokios proceduros ir gydyklos nelabai domina, tiesiog norisi ramiai pailseti, pasivaikscioti po miesteli, nueiti i akvaparka. Kur butu galima apsistoti iki 150lt/parai kad butu jaukus ir romantiskas kambarys su atskiru dusu, tv ir t.t. ?
Atsakyti
atsidarot puslapiuka www.druskininkai.lt, pasirenkat apgyvendinimas ir ten jau tikrai kazka rasit mirksiukas.gif arba pasiskaitykit ankstesnes temas...uz tokia kaina, manau galite rinktis Pusyna, Galia arba kokia Meduna (nors asmeniskai man ji schmoll.gif ),popierinis pasaku namelis...kaimynas eina i tulika,o tu gali girdet ka jis ten daro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 09 19, 13:05)
o Tai kuris dabar dalia-tas raudonų plytų su bokšteliais? kur kaip maža pilaitė? user posted image turiu šitą minty?

Dalia miesto centre, žalias pastačiukas tongue.gif
Atsakyti