Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Apie "Druskininkų" virtuvę pasisakysiu - labai susiaurėjo meniu ax.gif

Vai2, apsistodama "Druskininkuose" neprašausi, o jei dar miniliukse... tos terasos vien ko vertos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2007 09 12, 00:56)
O gal užsisakyti kokį romantišką pasiūlymą "Druskininkuose" g.gif
Visai pasimečiau, neišsirenku. Galiu išleist iki 700lt.
cray.gif  cray.gif
Kas per viešbutis "Dalia"? neradau info.

Nei geras, nei blogas... Pats aukso viduriukas... Pačiam miesto centre, tad viską ko reikia galima rast šalia... Viešbutis berods trijų žvaigždučių...
Papildyta:
QUOTE(gerdakamile @ 2007 09 11, 11:00)
spa vilnius uznesa i atnaujinta sanatorija g.gif ne kiek ten nepanasu i 4 zvaigzdziu viesbuti ax.gif

Sakei, kad tik procedūj buvai... Tai kaip gali spręst apie viešbučio lygį, ten net negyvenus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 09 12, 09:35)
Nei geras, nei blogas... Pats aukso viduriukas... Pačiam miesto centre, tad viską ko reikia galima rast šalia... Viešbutis berods trijų žvaigždučių...
Papildyta:

Sakei, kad tik procedūj buvai... Tai kaip gali spręst apie viešbučio lygį, ten net negyvenus?  lotuliukas.gif

Procedūroj t.y.
Atsakyti
buvau ne vienoj proceduroj ir pietavom, todel man pasirode atnaujinta sanatorija doh.gif maciau ir kambarius , tik tiek kad modernesni nei egles sanatorijoj schmoll.gif
Atsakyti
O viešbutis ten turbūt ne Dalia, o Galia g.gif ???
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 09 13, 12:55)
O viešbutis ten turbūt ne Dalia, o Galia g.gif ???


Mes siam savaitgaliui uzsirezervavom kambari viesbuti "Galia", gal bus kokiu atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 09 13, 12:55)
O viešbutis ten turbūt ne Dalia, o Galia g.gif ???

Druskininkuose iki šiol buvo du viešbučiai su tuo pačiu pavadinimu "Galia"... Bet dabar vieną, esantį miesto centre pervadino į "Dalia". Tai gi, yra ir Dalia, ir Galia smile.gif
Atsakyti
pasiskaityk akstesne tema,apie Galia tikrai yra atsiliepimu mirksiukas.gif as buvau Galioj, tam korpuse kur pirtis wub.gif kaip uz tokia kaina, man tikrai viskas patiko, ypac pirtis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė.K @ 2007 09 13, 13:35)
Mes siam savaitgaliui uzsirezervavom kambari viesbuti "Galia", gal bus kokiu atsiliepimu?  4u.gif

O kaip kainos ten?

Na šiaip "Galios" nesirinkčiau vien dėl to, kad labai negera vieta... Kaip kokiam užmiestį, visi miesto objektai toli nuo viešbučio...
Atsakyti
http://www.pusynas.lt/?lt=1136480724
Mane šitas pasiūlymas vilioja. Gal kas bandėt. Kažkada buvo pasisakymų apie šį viešbutį, bet dabar jau viskas susimaišė, tai gal kas trumpai galėtų pasikartoti. Nes nelabai galiu viską iš naujo skaityti ir bijau už-sisakius nusivilti. Tad dėkoju iš anksto už pasisakymus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2007 09 13, 13:21)
http://www.pusynas.lt/?lt=1136480724
Mane šitas pasiūlymas vilioja. Gal kas bandėt. Kažkada buvo pasisakymų apie šį viešbutį, bet dabar jau viskas susimaišė, tai gal kas trumpai galėtų pasikartoti. Nes nelabai galiu viską iš naujo skaityti ir bijau už-sisakius nusivilti. Tad dėkoju iš anksto už pasisakymus.  mirksiukas.gif


Nenusivilsi!
mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip kambariai ir aptarnavimas
Atsakyti