Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Marlena, manau, dar ištrint gali ir pvz. palinkėt man gero poilsio lotuliukas.gif
Atsakyti
gero poilsio lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 08, 12:57)
Radau labai panašią procedūrą Vilniuje  unsure.gif  Aqua Detox Įdpmu, čia tas pats, ar ne?  g.gif

Ar kas išbandėt AQUA DETOX procedūras? Girdėjau gerų atsiliepimų, bet iš nepažįstamų žmonių, todėl negaliu pasakyt, kad tai tikrai tiesa. O internete yra angliškas straipsnis, kuris paneigia visą tą procedūrą. Rašo, kad ta vandens spalva atsiranda nuo rūdžių elektrolizės metu, o pats aparato veikimas nesuderinamas visiškai su fizikiniais ir chemijos dėsniais. Kuo tikėt???
Atsakyti
Sveikos, buvom "Violetoj" "Romantiskas poilsis". Labai grazus, patogioje vietoje viesbutis, malonus aptarnavimas, jaukus kambariai, skanus maistas. Man ir mano vyrui labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 09 02, 18:21)
Sveikos, buvom "Violetoj" "Romantiskas poilsis". Labai grazus, patogioje vietoje viesbutis, malonus aptarnavimas, jaukus kambariai, skanus maistas. Man ir mano vyrui labai patiko  thumbup.gif

kiek kainavo?
Atsakyti
brangiai manau, kokie 700-800 lt...apskritai tie Druskininkai su savo kainom biski nuo proto nusoke, savaitgalis kazkokiuose Druskininkuose kainuoja vos ne kaip savaitgalis kokioj Europos sostinej lotuliukas.gif
Atsakyti
mes si savaitgali uzsisakem 5 dienu kompleksa druskininku viesbuty thumbup.gif idomu ar yra naujoviu nei pries 2 metus g.gif
Atsakyti
Manau kad turi buti naujoviu smile.gif
vien jau ka reiskia 2 metai paciam miestui smile.gif
viskas bus zymiai graziau smile.gif
Atsakyti
AR VERTA NUEITI I BIO DETOX PROCEDURAS? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdakamile: 04 rugsėjo 2007 - 09:59
QUOTE(gerdakamile @ 2007 09 04, 10:58)
AR VERTA NUEITI I BIO DETOX PROCEDURAS? ax.gif


Čia tos kapsulės gydytkloj? Jeigu taip, tai man nepatiko. O vyras iš viso pakraupęs buvo, nes jo ūgis beveik 2 metrai, tai niekaip nesugebėjo jo įgrūsti į tą kapsulę doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
cia vonele kur reik kojas ikist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 09 03, 09:05)
kiek kainavo?


kaina 700 lt, darbo dienom 5 proc. nuolaida, tai sumokejom 665 Lt ax.gif
Atsakyti