Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(VIOLA @ 2007 08 22, 16:01)
procedūromis buvau patenkinta. svarbu tik, kad savo laiku visur eit, nes jei vėluoji, ne visada būna patenkintos moteriškės, juk joms grafikas "nusimuša". personalas tikrai šaunus, nors jei klius pora tokių "fruktelių", tai tą įspūdį gali ir sugadint  doh.gif  labiausiai erzino eilės prie inhaliacijų. tekdavo ir po pusvalandį pastovėt, bet derindavau, kad tarp kitų procedūrų ten prieit ir knygą su savim turėt  biggrin.gif
maistas, palyginus su pirmais važiavimais, prastėja. alkani tikrai neliksit, juolab kad tik savaitgaliui važiuojat, tai ir nusibosti nespės.
jei patvirtinai rezervaciją, problemų neturėtų iškilti. registratūroje eilių mums nepasitaikė, nors girdėjau ir apie kitokią patirtį. atvykdavom tarp 12 ir 14 val.
patarimas: registruodamiesi prašykitės į Eglė2 korpusą-jis vėliausiai rekonstruotas ir remontuotas. jaukesnis už Žilviną, nes mažiau kambarių jame.

Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2007 08 22, 10:26)
Druskininkų miesto gydyklos ir Eglės sanatorijos gydyklos yra visai kas kita smile.gif
Eglės gydyklos toliau nuo centro, kur ir pati sanatorija, o Druskininkų miesto gydykos - centre, sujungtos su Europa Royale Druskininkai viešbučiu!  mirksiukas.gif

aciu, kad paaiskinai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Justelė @ 2007 08 22, 11:37)
Dar kartą kartoju - Druskininkuose gydyklos yra tik VIENOS  ax.gif  O jų adresas - Vilniaus al. 11. Maišai kažką, Eglėj jokių gydyklų nėra  rolleyes.gif

Taip, as susimaisiau, nes maniau, kad pagrindines gydyklos "Eglej", bet tu ne tiesa sakai, kad Eglej nera gydyklu. Egle taip pat turi gydyklas ir atrodo girdejau, kad jos vieninteles Druskininkuose, kur atliekamos baltojo purvo aplikacijos.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 23, 21:17)
Egle taip pat turi gydyklas ir atrodo girdejau, kad jos vieninteles Druskininkuose, kur atliekamos baltojo purvo aplikacijos.

taip, "Eglė" turi atskiras gydyklas, bet Druskininkų gydyklos yra visai kitas dalykas, jos centre.
buvau baltojo purvo procedūrose "Eglėj", labai faina moteriškė mane tuo purvu terliojo biggrin.gif . ar kitur yra net nežinau-esu "Eglės" fanė cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIOLA: 23 rugpjūčio 2007 - 22:44
QUOTE(Fanta* @ 2007 08 22, 09:32)
Jau už mane atsakė, bet Medūna ir Aqua Medūna - skirtingi viešbučiai, iš tiesų. Mes kaip tik ruošiamės važiuot spalį į Aqua M. Tad renku čia info. Pačioj Medūnoj man labai patiko ax.gif Neišvažiavom pakraupę kaip kad iš Pušyno biggrin.gif


O kas blogai Pušyno viešbuty, mes kaip tik rugsėjo pradžioj ruošiamės ten važiuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2007 08 23, 23:43)
taip, "Eglė" turi atskiras gydyklas, bet Druskininkų gydyklos yra visai kitas dalykas, jos centre.
buvau baltojo purvo procedūrose "Eglėj", labai faina moteriškė mane tuo purvu terliojo  biggrin.gif . ar kitur yra net nežinau-esu "Eglės" fanė  cool.gif

Aš buvau "Eglėj" du kartus. Vienais metais vasarą, kitais- žiemą. Žiemą man visai nepatiko, gal dėl to, kad mažai žmonių, blogas oras ir dar be kompanijos. Kuris korpusas tau "Eglėj" labiau patinka?Man geriau "Žilvinas", nors sako, kad "Eglė-2" naujesnis".
Atsakyti
na zinokit nusiunciau uzklausima i Pušyną,ar tures reikiamai dienai kambari.jokio atsakymo savaite.siandien pasiskambinau,sako atsiuskit uzklausima.sakau siunciau,nereagavot.tada isklausinejo,kada norim,pasake kuriai dienai laisva,tik kas kvaila,kad mums 2 suaugusiems su 10 men lelium butu tik vienvietis kambarys su dvigule lova.girdejau,kad ten kambariai laaaaaaaaaabai mazi vienvieciai,tai mums trims...dar lovele duotu,tai ji gal kur palubej pasikabins? smile.gif na zodziu sakau tada lauksiu jusu meilo arba skambucio,ar butu tai dienai proceduru gydyklose.pazadejo paskambinti netrukus,ir vel jokiu ziniu...kazkaip atsibodo man ten siulytis g.gif
kur dar druskininkuose galima panasiai kaip Pušyne?patarkit.gal kitur maloniau priims rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 08 24, 19:53)
na zinokit nusiunciau uzklausima i Pušyną,ar tures reikiamai dienai kambari.jokio atsakymo savaite.siandien pasiskambinau,sako atsiuskit uzklausima.sakau siunciau,nereagavot.tada isklausinejo,kada norim,pasake kuriai dienai laisva,tik kas kvaila,kad mums 2 suaugusiems su 10 men lelium butu tik vienvietis kambarys su dvigule lova.girdejau,kad ten kambariai laaaaaaaaaabai mazi vienvieciai,tai mums trims...dar lovele duotu,tai ji gal kur palubej pasikabins? smile.gif na zodziu sakau tada lauksiu jusu meilo arba skambucio,ar butu tai dienai proceduru gydyklose.pazadejo paskambinti netrukus,ir vel jokiu ziniu...kazkaip atsibodo man ten siulytis g.gif
kur dar druskininkuose galima panasiai kaip Pušyne?patarkit.gal kitur maloniau priims rolleyes.gif

Man rodos "Eglej" proceduros pigiausios, kambariai normalus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, marlena, išgąsdinai mane su Aqua Medūna doh.gif Na, kai apsilankysim joje, parašysiu atsiliepimą. Važiuojame rytoj keliom dienom.

French Kiss
, Aqua Meduna priima su mažais gyvūnais. "Viešbutyje galima apsistoti su nedideliais naminiais gyvūnėliais (kaina - 30 Lt už gyvūnėlį)" Bet kaip suprantu, į SPA, Akvaparką ir šiaip restorane nelabai leis Jūsų pūkutį 4u.gif

Olaiva, Aš buvau kitur apsistojusi, tik pietavau Pušyne, tai personalas įdomus g.gif Bet jau nestebina, kad kartais ir prabangiame "taške" gali gauti nelabai prabangų požiūrį į svečią bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 26 rugpjūčio 2007 - 12:52
Osvile, labai lauksiu atsiliepimų apie aqva medūną viešbutį smile.gif kokiame kambaryje būsit? dar tai labai svarbu-jei likse, tai tikiu, kad patiks....na, tau sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mildute, liukse, bet su dviem lelkinais, kitaip sakant su dviem papildomom lovom, tad ir vietos pamažės vienam ropotojui rolleyes.gif Kartais ir kambariai faini būna, bet valymas šiaip sau, maistas nelabai ir pan. Na, išbandysim, bus aišku, o tikiuosi geriausio bigsmile.gif Gerai, kad yra vaikų kambarys, kaip ir SPA-Vilnius, pažiūri didesnius vaikus už pinigėlius. O svarbiausias tikslas - nueiti į SPA...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 26 rugpjūčio 2007 - 13:53
Po apsilankymo Eglėj galiu pasakyti kad buvo smagu. Kambarys normalus, tvarkingas, procedūros irgi super, eilių niekur nebuvo, maitina gausiai - na, o dėl skonio nesiginčijama, man visai patiko. Pailsėjau gerai thumbup.gif
Atsakyti
o mas mus tokia vonai... wub.gif laukiu nesulaukiu kada isbandysim biggrin.gif

http://www.ravak.lt/?page=gentiana

siaip pradzioj ir mes palanavom pirkt masazie,ale kai prisiskaiciau daugiau neigiamu dalyku, nei teigiamu,tai atsoko noras...kol kas negalime sau leist isleist voniai 10000,o pirkt koki s... uz pora tukstanciu,tai tas pats kas pinigus ismest i bala schmoll.gif


Papildyta:
oi oi oi,atsiprasau,ne i ta tema netycia pavariau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti