Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Gal esate buvusios Eglėje su savaitgalio kompleksais? Įdomu, kokie įspūdžiai
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2007 08 21, 18:04)
Gal esate buvusios Eglėje su savaitgalio kompleksais? Įdomu, kokie įspūdžiai


aš ten važiuoju bent tris kartus per metus. pagal kokybės ir kainos santykį-visai neblogai. gal tave kažkas konkretaus domina?
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 20, 20:55)
Baik tu, Druskininkuose gydyklos yra tik vienos... Kokios 5 minutės kelio nuo viešbučio Pušynas...  smile.gif

As zinau tik tas gydyklas, kurios Eglej randasi unsure.gif Manau cia tos pacios. Ten tokia tarsi atskira teritorija, Egles g. 1 adresas. 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors dar buvo Aqua Medūnoj? g.gif Trijų žvaigždžių, bet kaina kaip gerų keturių...
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2007 08 21, 21:10)
aš ten važiuoju bent tris kartus per metus. pagal kokybės ir kainos santykį-visai neblogai. gal tave kažkas konkretaus domina?

Važiuojam su vyru šį savaitgalį, pasirinkinę savaitgalio kompleksą. Ar nenusivylei procedūrų kokybe? Maitinimas, kiek girdėjau, neblogas. Ti keista, kad nereikėjo mokėti iš anksto, rezervavo užsakymą ir tiek. Bijau, kad nuvažiuosim ir liksim ant ledo. g.gif O prie registracijos turbūt daug žmonių būna, kelintai geriausia važiuoti, kad nepatekti į spūstį?
Atsakyti
As buvau Medunoj, man nepatiko, nors cia atsiliepimai apie si viesbuti tik geri... schmoll.gif toks kartoninis namukas, sienos popierines,kambariai mazi, o jei didesni tai ir kainuoja kaip tu sakei kai 4**** viesbutyje doh.gif restoranas mazulytis, valgant sedi vos nen ungara su kaimynu atsiremes ir girdi kiekviena zodeli kas sbneka kiti...nes tarpai tarp stalu gal puse metro smile.gif vienzo,as Medunos nesirinkciau uz tokia kaina.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 21, 20:11)
As zinau tik tas gydyklas, kurios Eglej randasi unsure.gif  Manau cia tos pacios. Ten tokia tarsi atskira teritorija, Egles g. 1 adresas. 4u.gif


Druskininkų miesto gydyklos ir Eglės sanatorijos gydyklos yra visai kas kita smile.gif
Eglės gydyklos toliau nuo centro, kur ir pati sanatorija, o Druskininkų miesto gydykos - centre, sujungtos su Europa Royale Druskininkai viešbučiu! mirksiukas.gif

QUOTE(Osvile @ 2007 08 21, 23:16)
Ar kas nors dar buvo Aqua Medūnoj? g.gif  Trijų žvaigždžių, bet kaina kaip gerų keturių...


Tiesa trys žvaigždutės, bet kainos nesakyčiau kad negeros. Viešbutis patogioje vietoje, jeigu ruošiatės eiti į Vandens parką, tuomet gausite ir nuolaidą, o ir laikas skaičiuosis pagal išbutas minutes, galėsit žygiuoti viešbutis - vandens parkas visa diena. O nusipirkus bilietus tik i parka, be apsigyvenimo Aqua Medūnoj, jeigu išeinate iš parko anksčiau - atgal neįeisite, nes tokios taisyklės. Beje yra ir Spa centras kuriame taip pat gaunate nuolaidas. Manau kad kainos neblogos, o ir viešbutis clap_1.gif

QUOTE(TaGre @ 2007 08 22, 07:57)
Važiuojam su vyru šį savaitgalį, pasirinkinę savaitgalio kompleksą. Ar nenusivylei procedūrų kokybe? Maitinimas, kiek girdėjau, neblogas. Ti keista, kad nereikėjo mokėti iš anksto, rezervavo užsakymą ir tiek. Bijau, kad nuvažiuosim ir liksim ant ledo.  g.gif    O prie registracijos turbūt daug žmonių būna, kelintai geriausia važiuoti, kad nepatekti į spūstį?


atvykimas ne anksčiau 12 val., bet iki 14 val.
Papildyta:
QUOTE(marlena24 @ 2007 08 22, 08:52)
As buvau Medunoj, man nepatiko, nors cia atsiliepimai apie si viesbuti tik geri... schmoll.gif toks kartoninis namukas, sienos popierines,kambariai mazi, o jei didesni tai ir kainuoja kaip tu sakei kai 4**** viesbutyje doh.gif restoranas mazulytis, valgant sedi vos nen ungara su kaimynu atsiremes ir girdi kiekviena zodeli kas sbneka kiti...nes tarpai tarp stalu gal puse metro smile.gif vienzo,as Medunos nesirinkciau uz tokia kaina.


o Medūna - tai jau tikrai "padėvėtas" viešbutis smile.gif
beje - Aqua medūna ir Medūna du skirtingi viešbučiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 08 22, 09:52)
As buvau Medunoj, man nepatiko, nors cia atsiliepimai apie si viesbuti tik geri... schmoll.gif toks kartoninis namukas, sienos popierines,kambariai mazi, o jei didesni tai ir kainuoja kaip tu sakei kai 4**** viesbutyje doh.gif restoranas mazulytis, valgant sedi vos nen ungara su kaimynu atsiremes ir girdi kiekviena zodeli kas sbneka kiti...nes tarpai tarp stalu gal puse metro smile.gif vienzo,as Medunos nesirinkciau uz tokia kaina.


Jau už mane atsakė, bet Medūna ir Aqua Medūna - skirtingi viešbučiai, iš tiesų. Mes kaip tik ruošiamės važiuot spalį į Aqua M. Tad renku čia info. Pačioj Medūnoj man labai patiko ax.gif Neišvažiavom pakraupę kaip kad iš Pušyno biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki , ir mes nusprendeme siais metais aplankyti druskininkus su seima , tik yra viena bedele , turime maza suneli - jorksyro terjera . Kazin gal jus zinosite ar i SPA centra ileistu gyventi ir suneliu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo French kiss: 22 rugpjūčio 2007 - 10:22
QUOTE(begike @ 2007 08 21, 21:11)
As zinau tik tas gydyklas, kurios Eglej randasi unsure.gif  Manau cia tos pacios. Ten tokia tarsi atskira teritorija, Egles g. 1 adresas. 4u.gif

Dar kartą kartoju - Druskininkuose gydyklos yra tik VIENOS ax.gif O jų adresas - Vilniaus al. 11. Maišai kažką, Eglėj jokių gydyklų nėra rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(French kiss @ 2007 08 22, 11:21)
Sveiki , ir mes nusprendeme siais metais aplankyti druskininkus su seima , tik yra viena bedele , turime maza suneli - jorksyro terjera . Kazin gal jus zinosite ar i SPA centra ileistu gyventi ir suneliu ?

Manyčiau, kad ne smile.gif Jei norit ir šuniuką vežtis, reiktų buto pasiieškot 4u.gif
Papildyta:
user posted image
Gražumėlis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(French kiss @ 2007 08 22, 10:21)
Sveiki , ir mes nusprendeme siais metais aplankyti druskininkus su seima , tik yra viena bedele , turime maza suneli - jorksyro terjera . Kazin gal jus zinosite ar i SPA centra ileistu gyventi ir suneliu ?


as irgi abejoju kad butu viesbutis kur su sineliu isileistu, nes man Spa ir gyvunai - kazkaip nelabai derinasi. Nors kiti viesbuciai uz tam tikra mokesti isileidzia ir sunelius.
Reikia kiekvienam viesbutyje klaustis.

Arba suneli palikti kam nors smile.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2007 08 22, 08:57)
Važiuojam su vyru šį savaitgalį, pasirinkinę savaitgalio kompleksą. Ar nenusivylei procedūrų kokybe? Maitinimas, kiek girdėjau, neblogas. Ti keista, kad nereikėjo mokėti iš anksto, rezervavo užsakymą ir tiek. Bijau, kad nuvažiuosim ir liksim ant ledo.  g.gif    O prie registracijos turbūt daug žmonių būna, kelintai geriausia važiuoti, kad nepatekti į spūstį?

procedūromis buvau patenkinta. svarbu tik, kad savo laiku visur eit, nes jei vėluoji, ne visada būna patenkintos moteriškės, juk joms grafikas "nusimuša". personalas tikrai šaunus, nors jei klius pora tokių "fruktelių", tai tą įspūdį gali ir sugadint doh.gif labiausiai erzino eilės prie inhaliacijų. tekdavo ir po pusvalandį pastovėt, bet derindavau, kad tarp kitų procedūrų ten prieit ir knygą su savim turėt biggrin.gif
maistas, palyginus su pirmais važiavimais, prastėja. alkani tikrai neliksit, juolab kad tik savaitgaliui važiuojat, tai ir nusibosti nespės.
jei patvirtinai rezervaciją, problemų neturėtų iškilti. registratūroje eilių mums nepasitaikė, nors girdėjau ir apie kitokią patirtį. atvykdavom tarp 12 ir 14 val.
patarimas: registruodamiesi prašykitės į Eglė2 korpusą-jis vėliausiai rekonstruotas ir remontuotas. jaukesnis už Žilviną, nes mažiau kambarių jame.
Atsakyti