Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(TaGre @ 2007 08 14, 21:55)
Važiuosim į Violetą, penk-šešt Romantiškas savaitgalis. Ar priklauso kokios procedūros? Ir gal žinote kaip su atvykimo ir išvykimo laiku?


šiaip dažniausiai viešbučiuose būna atvykimo laikas 13 val, o išvykimas iki 12 val...na, bet jei kambarys laisvas, gal galima kitu laiku važiuot-aš tai pasiskambinčiau ir paklausčiau smile.gif
Atsakyti

Pasiguosiu mergaites schmoll.gif

Vakar tokia nemalonia diena Druskininkuose isturejau, kad ne tas zodis.....

Pabudau labai geros nuotaikos, nes mano berniokas gavo viena diena pailset, tai suplanavom vaziuot i Druskininkus. Pamaitinau, aptvarkiau priglausta kate, isvedziau suniuka ir ishdumem... Viskas buvo faina iki tol, kol nenusprendem, kad laikas valgyti schmoll.gif Taigi atsidurem saslykinej Jerevan .... Pliam ir prasidejo... Pirmiausiai ilgai laukem, kad aptarnautu - aishq niekas neatejo, nuejau pati ishkalus mintinai ko, kas nori ir uzsakiau blink.gif Trumpinant viska - jau kai baigeme valgyt padaveja atnesha papildoma porcija kebabo, as dar graziai paaiskinau, kad tikrai nesisakiau.. nes netgi ant stalo nebuvo paserviruota irankiu tam antram kebabui... nu bet vis tiek gavom ji - norim, nenorim. Galiausiai kai paprashem saskaitos, gavom ats, kad eikit prie baro biggrin.gif (tokiu nagloku tonu) Nueinam prie baro, o ten skaiciuoja viska ziuredama i musu uzsakymo lapeli, man drauge stukt i sona (tipo paziurek i lapuka)... Pliaaaam ziuriu prie kebabo is 1 ishtaisyta 2 doh.gif jau taaaaaip sunervino, dar niekad gyvenime taaaip naglai niekas neishdurinejo... dar jai sakiau: jus gal juokaujat, pasiziurekit, pati pritaisius musu saksaitoj ir mums liepiat valgyt... O ji man, nueik i virtuve ir pasiziurek, ten parasyta 2 lotuliukas.gif Mojau ranka ir pasukau link ishejimo ir susiparinus suburbejau: tikrai cia viskas taip nesibaigs (na o tada susikrutino greit mergycka ir sugebejo raudodama ir apgailestaudama atiduot pinigus uz ta prakeikta kebaba)
- taip supratom, kad ishgirdo mano palinkejima vyr. barmene -

Zinoma po tokiu pietu - nuotaika buvo pakirsta visai dienai, dar ir snd dumai is ausu ruksta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 08 14, 23:52)
kur druskininkuose(sanatorijoje) butu toks patogumas?

yra "Eglėj", bet ten nuo trijų metukų priima vaikus. ir mažesnius priima, tik mama ar tėtis kartu turi būt.
Atsakyti
Sveikatos savaitė Druskininkuose
***7 naktys jaukiame kambaryje su visais patogumais, TV bei nemokamu internetu
***Gausūs pusryčiai viešbučio restorane kiekvieną rytą
***Pietūs ir vakarienė viešbučio restorane Jums patogiu laiku
***Gydytojo konsultacija miesto gydyklose
***Trys gydytojo paskirtos gydomosios procedūros per dieną
***Vėlyvas išvykimas iki 14.00 val.

Kaina vienam asmeniui - 1525 Lt (Su pilnu maitinimu)
Kaina dviems asmenims – 2220 Lt (Su pilnu maitinimu)

gal kas isbandete si pasiulima pusyne, jis mane labai domina, noriu atsiliepimu
Atsakyti
ale uz tokius pingus as geriau i uzsieni nuvaziuociau blink.gif blink.gif man tai Lietuva nera ta vienat,kur pinigus atostogom leisciau tukstanciais schmoll.gif as irgi vazineju i Druskininkus,bet renkuosi pigesnius viesbucius- Galia, Pusyna, Meduna...o proceduras gydyklose imam ir labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos Mamyte ir Teveliai. Labai noriu jusu patarimo. Vis galvoju kaip man palepinti savo antraja puse. Nusprendziau kad Druskininkai labai tiktu. Koks jusu manymu butu geriausias pasirinkimas romantiskam savaitgaliui. Kaina nesvarbu. Kokios nuomones apie viesbuti Violeta? Gal kas bandete ju siuloma programa Roziu palaima?
Atsakyti
Gal kas neseniai buvot "Eglej"? Kaip ten, daug zmoniu? g.gif
Atsakyti
as rinkausi ir nusprendziau i Pusyna savaitgali uzsakyti "Akimirka zavinga". tikiuosi,kad patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 08 20, 11:10)
as rinkausi ir nusprendziau i Pusyna savaitgali uzsakyti "Akimirka zavinga". tikiuosi,kad patiks  ax.gif

Net neabejoju, kad patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 08 17, 13:36)
ale uz tokius pingus as geriau i uzsieni nuvaziuociau blink.gif  blink.gif man tai Lietuva nera ta vienat,kur pinigus atostogom leisciau tukstanciais schmoll.gif as irgi vazineju i Druskininkus,bet renkuosi pigesnius viesbucius- Galia, Pusyna, Meduna...o proceduras gydyklose imam ir labai patenkinti smile.gif


tai mergaite ten ir parase Pusyno pasiulyma smile.gif
Papildyta:
Pusyne dar vienas geras pasiulymas yra, jeigu uzsisakineti proceduras Gydyklose.
Pasiulymas 3+1

***4 naktys jaukiame dviviečiame kambaryje su visais patogumais (kambarys Jūsų atvykimui parengiamas naudojant specialią antialerginę įrangą)
***Gausūs pusryčiai viešbučio restorane kiekvieną rytą
***Vakarienė su taure Sicilijos vyno atvykimo dieną viešbučio restorane dviems asmenims
***"Magiška valanda" dviems Druskininkų miesto gydyklose (mineralinio vandens baseinas su masažuojančiomis srovėmis, garinė pirtis)
viskas kainuoja 600Lt (2 asmenim)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivaflame: 20 rugpjūčio 2007 - 18:52
QUOTE(vivaflame @ 2007 08 20, 19:52)
Pusyne dar vienas geras pasiulymas yra, jeigu uzsisakineti proceduras Gydyklose.
Pasiulymas 3+1

Cia tose gydyklose, kur Eglej randasi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 20, 20:42)
Cia tose gydyklose, kur Eglej randasi? unsure.gif

Baik tu, Druskininkuose gydyklos yra tik vienos... Kokios 5 minutės kelio nuo viešbučio Pušynas... smile.gif
Atsakyti