Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Smagu, kad tokią temelę radau smile.gif Druskininkai per paskutinius metus laaaaaabai atsigavo. Seniau buvo paprasčiausia provincija, bet dabar vis daugiau poilsiautojų traukia kurorto link thumbup.gif
Atsakyti
Sia savaite su seima praleidom pora dienu SPA VILNIUS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pasaka,nepakartoja ir maistas ir proceduros viskas vienoi vietoi ir aptarnavimas aukstam lygi.
Tai tik spejom i proceduros,praktiskai visa diena su chalatais ,tik pavalgit eidavom persireng.Ir vakare i boulinga pazaist thumbup.gif


Is patirties,gal galyte ka nors panasaus pasiulyt,tik kad viskas vienoj vietoi? ax.gif
Atsakyti
Numanau, kad smagų laiką apturėjot thumbup.gif

O kur boulingą lošėt? Sūkury gal? thumbup.gif

Pasiūlyt kažką panašaus į SPA VILNIŲ? Na tai daug panašių vietų yra, kur viskas viename. DRAUGYSTĖS sanatorija, EGLĖ... Ten dabar naujas kompleksas įrengtas, tai šaunu turėtų būt smile.gif
Atsakyti
Justele mes labai gerai praleidom laika,atrodo tik pora dienu bet dvasiskai pailsejom ir jegu atgavom ir sveikatele patvarkem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Boulingas yra paciam SPa Vilnius pastate vidui thumbup.gif
Ir man idomu ar yra kazka panasaus i SPA Vilnius? ax.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Tave thumbup.gif Yra ten boulingas? Va šito tai aš nežinojau lotuliukas.gif Aha, SPA Vilnius tai nuostabi vietelė, neveltui net gerbiamas Sabonis lekia ten poilsiaut thumbup.gif Konkrečiai apie Druskininkus kalbant, tai manau Draugystėj panašūs dalykėliai - apgyvendinimas, SPA centras su visokiais baseinais, masažais ir kitokiais smagumynais... thumbup.gif Tik jau boulingo ten nerasit tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu.O boulingas tikrai yra thumbup.gif ,jis randasi prie ziemos sodo thumbup.gif Mes turbut butume nerade,jei nesuperinis vadybininkes darbas:ji mums parode kur mes galim ramiai paskatyti knyga(ziemos sodas),pazaisti biliarda,boulinga,o kam labai reikia(na aiku vaikams)pasinaudoti nemokamai kompais ir internetu(ten ju stovi net 3)
Ne tik Sabonis,o ir net Adamkus. ax.gif Pirmadieni atvaziavo visa moteru rinktine(jos tikrai visos labai aukstos lotuliukas.gif )
Papildyta:
Reikes kada ir Draugiste aplankyti drinks_cheers.gif O idomu kaip ten su kainom ir paslaugu lygis? ax.gif
Atsakyti
Aha, gigantiškos moterėlės lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čempionatas prieš savaitėlę čia vyko, tai išejus į miestą, kas trečias žmogus - dvimetrinė krepšininkė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei užsienietės, tai būtinai pasako - liaaaabas thumbup.gif

Tiksliai nežinau kokios kainos DRAUGYSTĖJ, bet manyčiau, kad pigiau nei SPA Vilnius smile.gif Dažnai SPA lankausi, bet gėda sakyt - net nežinau kur tas žiemos sodas lotuliukas.gif Mano keliai ten siauri - tik iki baseino ar soliariumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Ai dar klausei apie paslaugų kokybę... Nežinau net kaip su apgyvendinimu, bet SPA kompleksas tai nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
Aciu reikes kada apsilankyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
O vandens parke buvai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 02, 17:57)
O vandens parke buvai?  smile.gif

Taip vakar buvom, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mums patiko,nors turiu tik viena suligint su Turkija,tai mes likom patenkinti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visko po truputi ir poilsiui ir kalneliams,taip 4 val. ir praleke thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir 4 valandas ten pliuškenausi... Iš pradžių galvojau, kad nebus ką veikt šitiek laiko, bet tos valandos skriete praskriejo lotuliukas.gif Man baisokai tie kalneliai iš pradžių atrodė lotuliukas.gif O šiaip nerealiausias dalykas yra pirčių kompleksėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 07 21, 16:31)
Mes po vestuviu buvom uzsisake Romantiska savaitgali Violetos viesbutyje. Labai viskas patiko. Pats viesbutis puikus, ramu, gera, maistas skanus, aptarnavimas geras. Gyvenome Liux kambaryje, tai juatemes kaip karaliai. Ejom i garine pirti, jakuzzi baseineli. Padare masaza abiems su vyru. Labai faina, rekomenduoju  thumbup.gif

Taip pat buvom Akvaparke. Mums taip pat patiko, neturime su kuoslyginti, nes kitur nesam buve. Man labai faina buvo pirciu komplekse, ramiau, galima atsipalaiduoti. Jau ten kur pramogos tai ir zmoniu daugiau ir veiksmas didesnis. Bet aplekem ir isbandem viska  biggrin.gif .

Patiko Druskininkai, pasirode kaip antra Palanga, tik zymiai ramiau. Gaila kad mazai laiko turejom ir oras buvo ne koks. Bet butinai sugrisim dar karta  wub.gif


Ačiū erikkutei už nuorodą apie Violetos viešbutį. smile.gif Išbandėm šią savaitę, labai patiko Romantiško savaitgalio paketas, puikus aptarnavimas maloni aplinka, super! Kaina aišku ne iš mažiausiu, bet poilsis vertas tos kainos ploja.gif
Atsakyti