Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(kisule @ 2007 05 22, 15:40)
mums tai padovanojo "poseidono sapnas",tai net nezinau kas ten bus ax.gif  4u.gif  lotuliukas.gif


• SOTHYS masažai kambaryje (30 min);
• Bilietai visai dienai į vandens ir pramogų parką (B+C) ;
• Sveikatinimo kompleksai „Druskininkų gydyklose“;

ir dar daugiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2007 05 23, 07:28)
• SOTHYS masažai kambaryje (30 min);
• Bilietai visai dienai į vandens ir pramogų parką (B+C) ;
• Sveikatinimo kompleksai „Druskininkų gydyklose“;

ir dar daugiau smile.gif

ACIU rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mes savo jauniesiems padovanojom kvietima -"Dovana" viesbutyje "Pusynas". tai jie buvo labai patenkinti ir sake kad butinai vaziuos dar karteli wub.gif i sia dovana iejo:
1.sampanas ir vaisiai kambaryje;
2. gausus pusryciai kas ryta;
3.romantiska vakariene;
4.klasikinis masazas 2 asmenims;
5.neribotas laikas Vandens parke;
Atsakyti
labai puiki dovana thumbup.gif cia ideja g.gif nes as irgi lauzau galva ka cia padovanot draugam vestuviu proga schmoll.gif o kiek tai kainavo?apie 400 lt matyt?

patys esam buve pusyne ir dar daug kur,tai pusynas visai patiko thumbup.gif
o kaip ta dovana nupirkt?dovanu cekis kazkoks yra ar siaip tiesiog rezervavot?
Atsakyti
Mums si dovana su liukso kambariu kainavo 750,-lt ax.gif Pasiskambinau i viesbucio administracija,ir rezervavau jaunuju vardu,tada man atsiunte i emeila rekvizitus ir padarem pavedima. Kai viesbutis gavo pinigelius man persiunte kvietima,as ji atsispaudinau,nupirkau dideli atviruka ir ten priklijavau kvietima. Atrode graziai wub.gif
Atsakyti
aciu smile.gif ale kaip brangu...reiks kooperuotis su kuo nors biggrin.gif
Atsakyti
o kokia kaina Pusyne parai laiko? ax.gif
Atsakyti
Mes uzsisakem Romantiska savaitgali Violetoje smile.gif , tikiuosi kad patiks, ir dar su LIUX kambariu thumbup.gif
Atsakyti
va prasau, www.pusynas.lt, labai graziai viskas parasyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 05 24, 09:26)
va prasau, www.pusynas.lt, labai graziai viskas parasyta thumbup.gif

labai aciu ax.gif o gal galit rekomenduoti kokius nebrangius poilsio namus, ar viesbutuka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idile: 24 gegužės 2007 - 10:49
apie poilsio namus tai nieko negaliu pasakyt, nes nei vienuose nebuvau schmoll.gif o is viesbuciu tai buvau Pusyne, Medunoj ir Galioj,tai bent jau man kokybes ir kainos santykis geriausias yra Galioje,aisku nera jis prabangus kaip koks SPA VILNIUS, DRUSKININKAI arba dar koks viesbutis is geresniu, taciau kai as manau, kad didziausia kvailyste yra Druskininkuose per savaitgali palikt 1000 lt ar daugiau,todel ir renkuosi ka nors pigesnio ir ne tokio prabangaus tongue.gif o uz tokius pinigus,kurie yra mokami kokiam Spa Vilnius,tai as jau geriau i uzsieni nuvaziuosiu thumbup.gif
Atsakyti
O ką Druskininkuose be visų baseinų ir SPA dar galima pamatyti?
Atsakyti