Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Gintaved kur kita karta vaziuosi?
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2007 05 17, 19:03)
Gintaved kur kita karta vaziuosi?

Važiuosiu ten iš kur negausiu laiškų kad nusiaubėm butą tongue.gif o šiaip aš žmogus ramus ir mažai kreipiantis dėmesį į smulkmenas, kol manęs ar šeimos kas neužkabina, o ypač apšmeižia
Atsakyti
Mamos, apšvieskit mane nesusipratėlę. Ar einant į baseinus vaikams reikia specialių sauskelnių? Ar kas nors tikrina? Ir kaip ten viskas vyksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 18, 09:57)
Mamos, apšvieskit mane nesusipratėlę. Ar einant į baseinus vaikams reikia specialių sauskelnių? Ar kas nors tikrina? Ir kaip ten viskas vyksta  blush2.gif

KIek man teko matyt vaikų tai tik vienas (visai mažiukas gal metų kokių) su sauskelnėm visi kiti tai be
Atsakyti
smagumelis thumbup.gif be pampersu doh.gif doh.gif lietuviu kultura doh.gif primyztas baseinas... thumbup.gif
Atsakyti
Mes vis tik nusprendėm užsisakyti žalią kambarį doh.gif nes norim vežtis šunį blush2.gif Tėvams palikti ir vaiką ir šunį turbūt bus per daug.
Taigi, visas procedūras užsisakinėsim gydykloj. Gal žinot, kai čia nepadaugint blush2.gif ta prasme, aš norėčiau anticeliulitinio ir dar auksinių akimirkų, gal dar kokį... Ar imti po 1 procedūrą per dieną, ar po kelias? O jei dar tą pačią dieną nueiti į kokius turkiškus malonumus g.gif Prašau patarimo!
Atsakyti
noreciau paklausti kas esate buve Royal Europa Druskininkai viesbutyje,vakarienes metu apranaga turi buti kazkokia tai puosnesne ar nesvarbu ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
tikrai rekomenduoju svečių namus „Drusva“ labai patiko, tvarkinga švaru, visi patogumai pradedant televizoriu, vonia, mašinų stovėjimo aikštele... ir net smėlio dėžė vaikui buvo, tikrai likom patenkinti, netoli akvaparko, labai rami vieta.
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2007 05 22, 10:06)
noreciau paklausti kas esate buve Royal Europa Druskininkai viesbutyje,vakarienes metu apranaga turi buti kazkokia tai puosnesne ar nesvarbu ax.gif

Visiškai nesvarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 05 22, 08:10)
Visiškai nesvarbu mirksiukas.gif

ACIU 4u.gif mirksiukas.gif gal esi buvusi ten gal daugiau galetum papasakoti apie si viesbuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2007 05 22, 17:04)
ACIU 4u.gif  mirksiukas.gif gal esi buvusi ten gal daugiau galetum papasakoti apie si viesbuti 4u.gif

Buvau lapkričio mėnesį. Vyrui nepatiko vakarienė, nes neleidžia pasirinkti ką nori valgyt, buvo patiekalas iš vištienos, o kadangi maniškis jos nemėgsta tai jam ir neskanu buvo, o man tai thumbup.gif Ir dar kadangi kai rezervavau kambarius nepasakiau kokių noriu procedūrų (nepaklausė manes, o aš galvojau kad galėsiu išsirinkt vietoj), tai jie užsakė savo nuožiūra (pačias pigiausias) Tai tas truputį sugadino nuotaiką, nes tikėjausi visai ko kito. O šiaip tai viskas thumbup.gif ir labai patogu kad į gydyklas yra koridorius nereikia eit per lauką, nors tai aktualiau žiemą.
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 05 22, 15:21)
Buvau lapkričio mėnesį. Vyrui nepatiko vakarienė, nes neleidžia pasirinkti ką nori valgyt, buvo patiekalas iš vištienos, o kadangi maniškis jos nemėgsta tai jam ir neskanu buvo, o man tai thumbup.gif Ir dar kadangi kai rezervavau kambarius nepasakiau kokių noriu procedūrų (nepaklausė manes, o aš galvojau kad galėsiu išsirinkt vietoj), tai jie užsakė savo nuožiūra (pačias pigiausias) Tai tas truputį sugadino nuotaiką, nes tikėjausi visai ko kito. O šiaip tai viskas thumbup.gif ir labai patogu kad į gydyklas yra koridorius nereikia eit per lauką, nors tai aktualiau žiemą.

mums tai padovanojo "poseidono sapnas",tai net nezinau kas ten bus ax.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti