Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(Laaila @ 2007 05 16, 10:48)
Taip smile.gif Duoda nemokamai  4u.gif

o, tai labai gerai, nereikes maniezo veztis thumbup.gif
Atsakyti
Užsisakėm „Drusvoje“, žiūrėsim kaip ten bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(AuringaS @ 2007 05 16, 11:00)
o, tai labai gerai, nereikes maniezo veztis  thumbup.gif

Man atrodo visuose viešbučiuose duoda nemokamai vaikiškas lovytes 2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 05 16, 00:03)
Tai "paatostogavau" šitam bute. Didesnės nesąmonės nesu niekur mačius. Visų pirma šalta nerealiai buvo, vaikui net nosis varvėt pradėjo, antra tam žmonėms trim parom puse tualetinio popieriaus ruloniuko, Baldai ir visa buitinė technika popieriniai, patys pigiausi kad net prisiliest baisu, Atitraukinėjau užuolaidas kurios tik prisilietus nutrūko, kol atbėga karštas vanduo reikia gerokai pastovėt ir palaukt. Kaina sakyčiau puse velnio, bet už tai nieko jokio serviso negauni tik sėdi susisukęs į megztinį ir leki į parduotuvę tualetinio popieriaus pirkt. Nekalbant kad niekas nekeičia rankšluosčių (kurie tikrai ne pirmos jaunystės ir ir švarumas tai g.gif ) ir net nepasidomi ar viskas gerai. To dar niekur nebuvo kur teko gyvent ir viešbučiuose ir pas žmones užsiimančius apgyvendinimu ir kaimo turizme, visur šeimininkai rūpinos ar viskas gerai , o čia... doh.gif
Bet viršūnė kai gavau laišką kad palikom butą nusiaubtą maždaug nutraukta užuolaida(tegu žmoniškai prisikabin) aptaškytos durys ir sienos (įdomu kuom) Tai pagal juos turėjau dar išveisti butą išvažiuodama, galėjau tą padaryt bet tada už ką aš mokėt turiu? Ir tikrai neįsivaizduoju kuom galėjo tuos sienos būt aptaškytos  doh.gif
Nu vienžo tokių nesąmonių man dar neteko patiri ir girdėt, jai ir toliau bus toks požiūris į klientą greit užsilenks jų lavačka, o nekalbant kad dar ir valstybę apgaudinėja, jokių kvitų nieko neduoda vadinasi jokių mokesčių nemoka, tai linkiu klientų iš mokesčių inspekcijos  lotuliukas.gif



Nu ka as galeciau pasakyti tongue.gif Komedija tongue.gif Negi nori, kad baldai butu antikvariniai, taigi butas nuomojamas. Jei nori prabangos ir dar WC popieriaus, kad dar namo galetum issivezti, prasom, SPA Vilnius laukia Taves. O del silumos nestoves gi niekas prie tavo lovos ir nepus silto oro, jei jau visoje Lietuvoje atjunge sildyma tai buk maloni pasiimti vilnones kojines, taigi ne vasara vaziavai. O tarp kitko ko ten sedeti namuose, varyk i baseina, masazus.
Kadangi vaziuodama, atsizvelgiant i sumoketa kaina, nesitikejau superinio "serviso" tai kazkaip sakyciau tikrai sklandziai viskas "praejo'', tuo labiau, kad kiek bandziau ieskoti, druskininkuose nelabai geriau ka pavyko rasti, nebent viezbutis aisku, bet tada kaina reiktu buti pasiruosus moketi minimum dviguba, o su ~2 metu vaiku man bent jau bute yra patogiau, tuo labiau kad yra tiesioginis isejimas i lauka, salia pievele ir pan. Drauge, kuri kartu buvo ir gyveno gretimame bute, su 5 men. vaiku is viso negalejo atsidziaugti - vaika vezimelyje isveza i lauka, pasistato po langais ir toliau virtuveje daro pietus, tvarkosi o pro langa pastoviai stebi vaika...
Tad manau vieta tikrai verta demesio, Geru atsostogu Visiems.

p.s. Cekio/kvito man irgi nedave (kai vaziuosiu kita karta pabandysiu paprasyti), bet kiek teko girdeti yra kazkokie 'verslo liudijimai' kuriuos tipo issiperki ir mokesciu moketi nereikia...
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2007 05 16, 23:40)
Nu ka as galeciau pasakyti tongue.gif  Komedija tongue.gif  Negi nori, kad baldai butu antikvariniai, taigi butas nuomojamas. Jei nori prabangos ir dar WC popieriaus, kad dar namo galetum issivezti, prasom, SPA Vilnius laukia Taves. O del silumos nestoves gi niekas prie tavo lovos ir nepus silto oro, jei jau visoje Lietuvoje atjunge sildyma tai buk maloni pasiimti vilnones kojines, taigi ne vasara vaziavai. O tarp kitko ko ten sedeti namuose, varyk i baseina, masazus.
Kadangi vaziuodama, atsizvelgiant i sumoketa kaina, nesitikejau superinio "serviso" tai kazkaip sakyciau tikrai sklandziai viskas "praejo'', tuo labiau, kad kiek bandziau ieskoti, druskininkuose nelabai geriau ka pavyko rasti, nebent viezbutis aisku, bet tada kaina reiktu buti pasiruosus moketi minimum dviguba, o su ~2 metu vaiku man bent jau bute yra patogiau, tuo labiau kad yra tiesioginis isejimas i lauka, salia pievele ir pan. Drauge, kuri kartu buvo ir gyveno gretimame bute, su 5 men. vaiku  is viso negalejo atsidziaugti - vaika vezimelyje isveza i lauka, pasistato po langais ir toliau virtuveje daro pietus, tvarkosi o pro langa pastoviai stebi vaika...
Tad manau vieta tikrai verta demesio, Geru atsostogu Visiems.

p.s. Cekio/kvito man irgi nedave (kai vaziuosiu kita karta pabandysiu paprasyti), bet kiek teko girdeti yra kazkokie 'verslo liudijimai' kuriuos tipo issiperki ir mokesciu moketi nereikia...

Toletinio popieriaus į namus man tikrai nereikia iš kažkur vežtis išgaliu pati nusipirkt, bet pirmą kartą teko matyti kad jį reiktų iš namų vežtis lotuliukas.gif O dėl šildymo tai galima pastatyt elektrinį radijatorių ir butas prišils.
Nereikia man nei antikvarinių baldų ir nesitikėjau važiuodama kad kas nors šokinės aplink mane, tiesa sakant ten būdama net nekreipiau dėmesio į tai. Išvažiuodama palikau 20lt viršaus. Labai smagiai praleidom laiką Druskininkuose ir į butą sugrįždavom tik permiegot. Bet kai gavau laišką tai trūko kantrybė ir surašiau visus minusus
"Jums isvykus, butas buvo paliktas labai netvarkingas t.y. nusiaubtas - sutepta sofa, aptaskytos sienos, durys, nutrauktos uzuolaidos - atvirai sakant, tokiu klientu pas mus dar nebuvo." Užuolaida nutrūkusi - taip kai traukiau vakare tai nutrūko nuo vieno laikiklio tai gal blogai prikabinta buvo, kažkaip man nepasirodė didelė tragedija ir net negalvojau kad kitiem tai bus doh.gif Sutepta sofa, aptaškytos sienos, durys- nu užmušk nesuprantu kuom ta sofa sutepta ir aptaškytos durys, mes net nevalgėm tenai g.gif
Iš kitos pusės žiūrint jai jau imiesi tokio verslo kaip butų nuoma tai turi būt pasiruošus kad kasnors ką nors suteps, suplėšys, sulaužys ir tai nurašyt į nuostolius.
Kiek kur atostogavom dar niekas mumis nesiskundė ir turim kelias pastovias vietas kur bent po du kartus per metus nuvažiuojam. Tai man tas laiškas buvo kaip spjūvis į veidą.
O kvitukus turi duot butinai nesvarbu kad liudijimas yra. Dabar nepamenu iki kokios pajemų sumos nereik mokėt mokesčių, bet jai ją viršiji tai jau turi mokėt. Tik įdomu kaip galima apskaičiuot pajamas jai jų nerodo, vadinas apgaudinėja ir sukčiauja lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš apie aptarnavimą sprendžiu iš kainos tongue.gif Jei sumokėti už parą 300 lt, tai jau ir norėtūsi, kad aplink tave pašpkinėtų ir viskas paduota, bet už 100 lt to niekada nebuvo ir manau nebus.... nail.gif
Atsakyti
Vat specialiai pasiskambinau į „AQUA MEDŪNA“ tai mum (vienas suauges, vaikas 4m ir 10m) su pusryčiais para kainuotų 180lt + nuolaidos baseinui, o už butą kurį "nusiaubėm" mokėjau 110lt tai ir nėra toks didelis kainų skirtumas.
Atsakyti
taigi. Visiskai pritariu. Moki ir turi. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Gal ka patarsite, nes jau visai pasimečiau .... doh.gif Noriu vyrui gimtadienio proga staigmeną padaryti, poilsį Druskininkuose padovanoti. Rugpjūčio pabaigai man reikia, bet manau, kad jau ir užsakyti reikia, tik pasimečiau visoje tu viežbučių gausoje ir t.t doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Viešbučio pasirinkimas labai priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimos skirti sumos smile.gif.

Bet kuriuo atveju, jei turit galimybę, siūlyčiau važiuoti ne savaitgalį, kai mažiau žmonių visur.
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 05 16, 00:03)
Tai "paatostogavau" šitam bute. Didesnės nesąmonės nesu niekur mačius. Visų pirma šalta nerealiai buvo, vaikui net nosis varvėt pradėjo, antra tam žmonėms trim parom puse tualetinio popieriaus ruloniuko, Baldai ir visa buitinė technika popieriniai, patys pigiausi kad net prisiliest baisu, Atitraukinėjau užuolaidas kurios tik prisilietus nutrūko, kol atbėga karštas vanduo reikia gerokai pastovėt ir palaukt. Kaina sakyčiau puse velnio, bet už tai nieko jokio serviso negauni tik sėdi susisukęs į megztinį ir leki į parduotuvę tualetinio popieriaus pirkt. Nekalbant kad niekas nekeičia rankšluosčių (kurie tikrai ne pirmos jaunystės ir ir švarumas tai g.gif ) ir net nepasidomi ar viskas gerai. To dar niekur nebuvo kur teko gyvent ir viešbučiuose ir pas žmones užsiimančius apgyvendinimu ir kaimo turizme, visur šeimininkai rūpinos ar viskas gerai , o čia... doh.gif
...


tikrai nesutinku! sita buta mums draugai rekomendavo, jau du kartus buvom ir tikrai nenusivylem.
turbut yra zmoniu kuriems niekas neitinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oui @ 2007 05 17, 16:06)
tikrai nesutinku! sita buta mums draugai rekomendavo, jau du kartus buvom ir tikrai nenusivylem.
turbut yra zmoniu kuriems niekas neitinka smile.gif

As taip pat gyvenau zaliajame bute ir buvau patenkinta pasirinkimu.Ir popieriaus uzteko,ir ranksluosciai svarus,ir siltas butas,nors jau nebe sildymo sezonas buvo.Vienintelis minusas-namo isore ir tai,kad puodeliai virtuves spinteleje buvo parudave nuo arbatos.Bet,matyt,zmones tokius palieka,o seimininkai ne viska suziuri.
Taciau buvo indu plovimo skystis-taip ,kad ne problema ir issiplauti.
Atsakyti