Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Jei negaili isleisti kiek daugiau gali rinkti Europa, jei neesi labai isranki Pusynas (jis irgi puikus, taciau yra kabliuku - kiek zinau virtuve nebloga)

Siaip geriau is anksto rezervuotis, kadangi viso gali buti
Beje, jeigu nori i Vandens parka tai labai patogu ir gerai gyventi Aqua medunoj, nes jis yra Vandens parko teritorijij. mirksiukas.gif
Atsakyti
Susigundziau graziom nuotraukom ir issirinkau viesbuti Violeta. Ale paskui paziurejau, kad toks vienas is brangesniu ax.gif Na, tikiuosi atsipirks gerais ispudziais biggrin.gif
Ruosiames eiti i vandens parka su mazu vaiku, tik nezinau ka vaikui uzmauti ant uzpakalio ax.gif Paskambinau aqua parko administracijai, tai sake, kad turi buti su pampersu. Bet tai gal man ne taip pasake? Kaip gi su tuo pampersu vandeni pliuskentis? g.gif
Atsakyti
yra specialios sauskelnės maudynėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 05, 10:31)
Susigundziau graziom nuotraukom ir issirinkau viesbuti Violeta. Ale paskui paziurejau, kad toks vienas is brangesniu  ax.gif Na, tikiuosi atsipirks gerais ispudziais  biggrin.gif
Ruosiames eiti i vandens parka su mazu vaiku, tik nezinau ka vaikui uzmauti ant uzpakalio  ax.gif  Paskambinau aqua parko administracijai, tai sake, kad turi buti su pampersu. Bet tai gal man ne taip pasake? Kaip gi su tuo pampersu vandeni pliuskentis?  g.gif


Šaunus pasirinkimas drinks_cheers.gif Man asmeniškai Violetoj labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 05, 10:31)
Susigundziau graziom nuotraukom ir issirinkau viesbuti Violeta. Ale paskui paziurejau, kad toks vienas is brangesniu  ax.gif Na, tikiuosi atsipirks gerais ispudziais  biggrin.gif
Ruosiames eiti i vandens parka su mazu vaiku, tik nezinau ka vaikui uzmauti ant uzpakalio  ax.gif  Paskambinau aqua parko administracijai, tai sake, kad turi buti su pampersu. Bet tai gal man ne taip pasake? Kaip gi su tuo pampersu vandeni pliuskentis?  g.gif

Kada jus vaziuojat? As labai lauksiu atsiliepimu, nes patys issirinkom si viesbuti vasarai po vestuviu pabuti kelias dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 05 05, 16:52)
Kada jus vaziuojat? As labai lauksiu atsiliepimu, nes patys issirinkom si viesbuti vasarai po vestuviu pabuti kelias dienas ax.gif

Vaziuojam kita savaitgali. O pagal nuotraukas, tai ten super turetu buti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Akorus @ 2007 05 05, 13:47)
Šaunus pasirinkimas drinks_cheers.gif Man asmeniškai Violetoj labai patiko wub.gif

Gal su vaiku buvot? Kaip ten del patogumu vaikam? Nes apie tai kazkaip nelabai rasoma.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(VIOLA @ 2007 05 05, 11:23)
yra specialios sauskelnės maudynėms  4u.gif

Kur man rasti tas sauskelnes? Gal ten aqua parke bus pardavinejamos?
Atsakyti
na,aquaparke sauskelniu nemaciau,bet yra IKI,RIMI parduotuvese.Tokios spalvotos.
Atsakyti
Laba
QUOTE(Laaila @ 2007 05 05, 17:55)
Kur man rasti tas sauskelnes? Gal ten aqua parke bus pardavinejamos?

aš pirkdavau Huggies "Little swimmwer", būna didesniuose prekybos centruose. o apie akvaparką atskira tema šitam skyriui yra 4u.gif

mes su visa šeimyna važiuosim birželio pabaigoje į "Eglę" savaitėlei. nusprendėm poilsį pajūryje iškeist į Druskininkus biggrin.gif o "Eglėj" man patinka, kad ten lyg atskiras rajonas, didelė ir saugi teritorija. ir vaikai turės ką veikt, kol mes procedūrinsimės rolleyes.gif
Atsakyti
Jei leidžia piniginė, siūlyčiau SPA Vilnių. Su mažu vaiku ten labai patogu (vaikų kambarys, galimybė pasikviest auklę į kambarį, patogūs nuvažiavimai su vežimu is lauko į kambarį, iš kambario iki restorano (tiesa, į procedūras reikia laiptais lipti), restorane yra kedutė vaikui valgyti. Palyginimui buvom ir Europa Royale. Va ten su vaiku siaubingai nepatogu buvo. Jautėmės tarsi kliuvinys. Pastarojo privalumas tik tas, kad kambariai labai erdvūs.
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 05, 17:55)
Gal su vaiku buvot? Kaip ten del patogumu vaikam? Nes apie tai kazkaip nelabai rasoma.... blink.gif
Papildyta:



schmoll.gif Buvom vieni.
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2007 05 08, 09:08)
Jei leidžia piniginė, siūlyčiau SPA Vilnių. Su mažu vaiku ten labai patogu (vaikų kambarys, galimybė pasikviest auklę į kambarį, patogūs nuvažiavimai su vežimu is lauko į kambarį, iš kambario iki restorano (tiesa, į procedūras reikia laiptais lipti), restorane yra kedutė vaikui valgyti. Palyginimui buvom ir Europa Royale. Va ten su vaiku siaubingai nepatogu buvo. Jautėmės tarsi kliuvinys. Pastarojo privalumas tik tas, kad kambariai labai erdvūs.

O aš negalėčiau pasakyti, kad kambariai Europa Royale labai erdvūs, bet turbūt kambarys kambariui nelygus schmoll.gif , mes tai gavom gana mažą kambarį doh.gif
Atsakyti
Iš kitos pusės, tai juk važiuoji ne kambaryje sėdėti 4u.gif
Atsakyti