Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(marlena24 @ 2007 04 24, 09:17)
as taip supratau,kad cia apie boulinga kalbejo unsure.gif ir kokia gi ten tokia jau stebubklinga kaina? blink.gif mes irgi ziema zaidem boulinga tam Sukury,tai mokejom gal 50 ar 55 lt. uz valanada savaitgali... cia gi standartine kaina,Vilniuj 50 lt cia jau pigiausias variantas, o siaip 65 lt savaitgali... 4u.gif

Savaitgaliais "SPA Vilnius" boulingo valanda kainuoja 80 Lt., gal ir brangoka, bet ne taip dažnai einam į tą boulingą.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 24, 16:57)
Savaitgaliais "SPA Vilnius" boulingo valanda kainuoja 80 Lt., gal ir brangoka, bet ne taip dažnai einam į tą boulingą.



Boulingų Druskininkuose iš viso yra 3: Akva parke, Sūkury ir Spa Vilnius. Kainos + - vienodos, bet kiek pastebėjau tai Sūkury pigiausia smile.gif Ir jei esat ne tik savaitgalį, tai paprastom dienom žymiai pigiau. Ketvirtadieniais Sūkury būna fainos programos (negarantuoju, kad visada, bet tikrai būna) rolleyes.gif Vienąkart buvo su striptizo šokėjom, jos ten po kiekvieno laimėjimo nusirenginėdavo po vieną rūbelį... na čia suaugusiems, bet -pradžia gal 8h buvo rolleyes.gif Tikrai man Sūkurys priimtiniausias, bet kiekvienas renkasi ten, kur patogiau smile.gif
Atsakyti
man iskilo toks klausimas na tarkim dvivietis kambarys parai kainuoja 120lt,tai cia atskirai kiekvienam asmeniui ar bendra suma? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 04 25, 07:52)
man iskilo toks klausimas na tarkim dvivietis kambarys parai kainuoja 120lt,tai cia atskirai kiekvienam asmeniui ar bendra suma? blush2.gif



o kur tokia kaina?
Manau kad kiekvienam atskirai, bet siaip dvivietis jei rasosi, tai kaina jau uz kambari ir dviem asmenim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 23, 22:25)
Kur nėjot? Kad  rašai, gyvenote tam viešbuty, ar kažką ne taip supratau?


Aš apie boulingą, gyventojams ten gal 70 buvo, bet tai nematau už ką tiek mokėt ir nėjom biggrin.gif Kad ir ne dažnai, bet mes šiaip Kaune vis žaidžiam, arba Alytuje - tai išvis popigiai, tai kažkokio siaubingo noro vos ne dvigubai mokėt nebuvo rolleyes.gif o ir netrūko veiklos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 04 25, 15:11)
Aš apie boulingą, gyventojams ten gal 70 buvo, bet tai nematau už ką tiek mokėt ir nėjom  biggrin.gif Kad ir ne dažnai, bet mes šiaip Kaune vis žaidžiam, arba Alytuje - tai išvis popigiai, tai kažkokio siaubingo noro vos ne dvigubai mokėt nebuvo  rolleyes.gif o ir netrūko veiklos  biggrin.gif

O Kur Kaune yra popigiai? g.gif Kiek žinau Straike, Mole savaitgaliais irgi apie 70 Lt kainuoja.

Papildyta:
QUOTE(Aislanda @ 2007 04 25, 08:52)
man iskilo toks klausimas na tarkim dvivietis kambarys parai kainuoja 120lt,tai cia atskirai kiekvienam asmeniui ar bendra suma? blush2.gif

Aišku, kad tai yra bendra suma abiems 120 Lt, nes tai yra dviviečio kambario kaina. Kai būna apgyvendinimas sanatorijoje rašo 1 žm kaina ... dviviečiame kambaryje, va tada būna atskirai kiekvienam asmeniui.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 26, 19:09)
O Kur Kaune yra popigiai?  g.gif Kiek žinau Straike, Mole savaitgaliais irgi apie 70 Lt kainuoja.



Nu neteko dar niekur mokėt po 70 g.gif Bet popigiai rašiau apie Alytų, ten beveik kiekvieną savaitgalį būnam tongue.gif
Atsakyti
Sugrizau is "Egles" Druskininkuose. Sumokejom su vyru 614lt uz 2 paras. Ka galiu pasakyti:
1. Bendrabutine sistema, kambariai po 8 kvadratus.
2. Maistas ligonines, nors ir svediskas stalas. Pvz pietus ka rinktis: maltinukai, kepenys arba zuvis. Makaronai, grikiai, bulves. Salotu, tiesa, daug pasirinkimo.
3. Poziuris i proceduras-valdiskas, gydytoja paskiria tokias proceduras, kuriu nedaro blink.gif pakeisti nebegalima, skyriaus vedeja padeti atsisako, sako, jog tai ne jos problemos blink.gif
4. Laikas proceduru dubliuojasi, eiles didziules, purvo vonia turetu vadintis zvyriaus vonia, nes purvo ten su ziburiu nerasi, istraukus ranka-ji visai nepurvina schmoll.gif
5. Mums i ta kaina turejo ieiti po desimt nemokamu proceduru, bet as gavau 9, o vyras tik 6, is kuriu abu po 4 proceduras gavome inhaliacijas ir arbatos gerima.
Musu isvados: jei esate po ligonines ir turite nemokama kelialapi-tada taip, i Egle verta gultis, nes per dvi savaites atsigausit, taciau jei norit per pora dienu pailseti ir tureti proceduras tokias, kokias norit-rinkites bet koki viesbuti Druskininkuose ir pirkites proceduras gydykloje thumbup.gif Ten bent poziuris i klienta privatus-moki pinigus, zinai, kad gausi kokybiska darba ir eiles laukti kaip prie bananu tarybiniais metais-nereikes.
Atsakyti
Aš šį savaitgalį buvau Reginoj. Labai patiko pats viešbutis (palyginus su Meduna). Kambariai normalaus dydžio, faina terasa su staliukais. Mums dvi paros kainavo 500 Lt. Nepatiko maistas. Mums priklausė vakarienė iš trijų patiekalų. Nesąmonė, kad visai negali rinktis turi valgyti ką duoda. Mano draugas toks pakankamai išrankus maistui, tai alkanas sėdėjo biggrin.gif . Varydavom paskui šašlykų valgyti... Dar nepatiko, kad lovos čiužinys ne vientisas. Mums taip pat priklausė masažas 15 min. Tai darė tik kokį 10 min ir taip bele kaip.... Tai va, kiek teko viešbučių būt, tai labiausiai patiko Violeta (bet su tais čiužiniais tokia pati nesąmonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nebijau @ 2007 05 02, 11:04)
5. Mums i ta kaina turejo ieiti po desimt nemokamu proceduru, bet as gavau 9, o vyras tik 6, is kuriu abu po 4 proceduras gavome inhaliacijas ir arbatos gerima.
Musu isvados: jei esate po ligonines ir turite nemokama kelialapi-tada taip, i Egle verta gultis, nes per dvi savaites atsigausit, taciau jei norit per pora dienu pailseti ir tureti proceduras tokias, kokias norit-rinkites bet koki viesbuti Druskininkuose ir pirkites proceduras gydykloje thumbup.gif Ten bent poziuris i klienta privatus-moki pinigus, zinai, kad gausi kokybiska darba ir eiles laukti kaip prie bananu tarybiniais metais-nereikes.

kad ir su kelelapiu ne kas,geriau tada i Lietuva.Ir siaip eglei nepatinka nes daug zmoniu doh.gif eiles kilometrines......
Atsakyti
O as praeta savaite druskininkose svenciau savo gimtadieni! buvau ten pirma karta,ispudziai nerealus! Labai patiko sitas miestas,toks jaukus... Buvom vandens pramogu parke. Atmosfera super! Ir personalas labai malonus, net nuolaida padare gimtadienio proga! biggrin.gif Tik gailiosi kad pirciu kompleksa neuzsakem, bijojom kad idegis dings... bet uz tai bus proga dar karta ten nuvaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
As irgi noriu i Druskininkus! Tik niekaip negaliu viesbucio issirinkti g.gif Ir gal zinot ar ten sudetinga su jais? Na, tarkim is anksto reikia uzsisakyti ar atvaziavus galima rasti vietu? Gal galit koki geresni pasiulyt, kad su mazu vaiku patogu butu ax.gif
Atsakyti