Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(vyšnelė @ 2007 04 12, 18:56)
Sveikos.
Ir mes su vyru planuojam vykti romantiskajam savaitgaliui.Esu dabar atsidariusi "Galios" (tipo 389 lt.),"Druskininku"  (460 lt. arba 605 lt.),
"Pusyno" (529lt.),"Violetos"700 lt.) viesbuciu internetinius puslapius su ramantiskuju savaitgaliu pasiulymais.Nu ir dabar mastau,ka pasirinkti.Noretume geguzes viduriui.Visi be galo vilioja wub.gif .Parekomenduokit,koki patartumet pasirinkti ax.gif .


Labas, galiu parekomenduoti visa ko kompromisa, jeigu neesate labai isrankus, ir t.t.t tai siulau Pusyna, o ten hgalima surasti ir kiek pigesni pasiulyma smile.gif Magija smile.gif jis irgi neblogas smile.gif
O violeta, siaip labai super viesbutukas, ten verta vaziuoti vien del to kad super jauku, ir viskas nauja, grazu smile.gif
nera ko lyginti su pusynu smile.gif

Rinktis siaip yra is ko smile.gif
sekmes besirenkant smile.gif
Atsakyti
As gryzau is druskininku sekmadieni,ilsejausi ten trys savaites.Apsistojus buvau pas anyta,o i proceduras vaiksciojau i Lietuvos sanatorija,nors dvelke sovietmeciu,likau patenkinta ir personalu,ir procedurom ir naujais zmonemis,geru oru,poilsiu,net namo nenorejau schmoll.gif
Rudeni lietuva uzsidaro remontui,liks tik givenamasis korpusas.Teko pabuti akva parke,bet kadangi as visalaik greit susalu tai man po valandos jau ten nebuvo ka veikt.Kita karta imsiu tik pirciu kompleksa,o siaip nelabai patiko,nes durna persirengimo sistema ir istiesu is pacio akva parko tikejausi ne to ka pamaciau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 04 18, 10:11)
Taip, rašiau apie GALIA  4u.gif Ir mes gyvenom liukso apartamentuose  tongue.gif Kambaryje buvo ne daugiau kaip 15 laipsnių žiemą  blink.gif Dėl remonto - tai aptvarkyta, vonios kambariai šiek tiek paremontuoti, blizga - sutinku, bet ........Personalas labai malonus nieko ir nesakiau  tongue.gif Maistas tai vakarienei nlb buvo  g.gif persūdytas ir perkeptas aliejuje  ax.gif Pusryčiai tai OK  thumbup.gif Tik pati kavinė trenkianti sovietmečiu dar šiek tiek  ax.gif
Pirtis, baseinas vieniems, masažas (beje toks lengvas ) irgi labai OK  thumbup.gif Kambaryje saldainiai ir šampanas  wub.gif
Pagal kainą tai viskas normaliai  drinks_cheers.gif  Bet mes ten daugiau nevažiuosim, kol nebus padarytas euro remontas  mirksiukas.gif Beje, pati administratorė ir  masažistė atsiprašė už aplinką - sako visi žino, kad pastatas ir kambariai reikalauja remonto, nes jiems šiek tiek gėda  tongue.gif Tik, kaip ir turėtų būti, kainos jau nebebus tokios kaip dabar  mirksiukas.gif

Mes gyvenome 3 korpuse, tai jis tikrai išremontuotas, gyvenome taip pat liukso kambaryje, prikišti nieko negaliu. O kadangi buvome praitą savaitgaly, tai kambariuose tikrai nebuvo šalta. O dėl pusryčių, tai vienas korpusas prie kito, ir tie du žingsniai per lauką sunkumų tikrai nesudarė. Man visai normalus tas viešbutis.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 23, 18:52)
Mes gyvenome 3 korpuse, tai jis tikrai išremontuotas, gyvenome taip pat liukso kambaryje, prikišti nieko negaliu. O kadangi buvome praitą savaitgaly, tai kambariuose tikrai nebuvo šalta. O dėl pusryčių, tai vienas korpusas prie kito, ir tie du žingsniai per lauką sunkumų tikrai nesudarė. Man visai normalus tas viešbutis.


Nu aš rašiau apie pagrindinį rolleyes.gif ir kai už lango -30 tai ten jokio kaifo blink.gif o kai šilta, tai tikiu kad gerai smile.gif

Beje, mes ką tik savaitgalį SPA Vilniuj lepinomės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 04 23, 20:47)
Beje, mes ką tik savaitgalį SPA Vilniuj lepinomės  wub.gif

NU jo šitas viešbutukas thumbup.gif , mes buvom vakare žaisti boulingo, tai mačiau, kas ten labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 23, 21:08)
NU jo šitas viešbutukas  thumbup.gif , mes buvom vakare žaisti boulingo, tai mačiau, kas ten labai gražu.


O mes net nėjom už toookią kainą blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 04 23, 21:15)
O mes net nėjom už toookią kainą  blink.gif  doh.gif

Kur nėjot? Kad rašai, gyvenote tam viešbuty, ar kažką ne taip supratau?
Atsakyti
as taip supratau,kad cia apie boulinga kalbejo unsure.gif ir kokia gi ten tokia jau stebubklinga kaina? blink.gif mes irgi ziema zaidem boulinga tam Sukury,tai mokejom gal 50 ar 55 lt. uz valanada savaitgali... cia gi standartine kaina,Vilniuj 50 lt cia jau pigiausias variantas, o siaip 65 lt savaitgali... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 04 24, 08:17)
as taip supratau,kad cia apie boulinga kalbejo unsure.gif ir kokia gi ten tokia jau stebubklinga kaina? blink.gif mes irgi ziema zaidem boulinga tam Sukury,tai mokejom gal 50 ar 55 lt. uz valanada savaitgali... cia gi standartine kaina,Vilniuj 50 lt cia jau pigiausias variantas, o siaip 65 lt savaitgali... 4u.gif


na ten gal kiek aukstesnes kainos
50-80 priklauso nuo to kokiu metu ir kokia diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2007 04 24, 12:21)
na ten gal kiek aukstesnes kainos
50-80 priklauso nuo to kokiu metu ir kokia diena smile.gif

Klaipėdoje boulinge nėra tokių kainų kaip 65 doh.gif , net 50 - ir tai nežinau, o "Sukury" 50 lt- man atrodo per brangiai ax.gif
Atsakyti
Mes vel ruosiames vaziuoti i Europa Royal. Ten buvome pries mazdaug menesi, tai labai patiko. Viesbutis salia gydyklu, nors Druskininkai ir taip nedidelis miestukas, tai ten viskas "vietoj" wink.gif
Atsakyti
Be vaikų ilsėtis Europa Royale gal ir nieko, bet su mažyliais nerekomenduočiau. Mes, kaip šeima su vaiku, ant kiekvieo kampo ten jautėmės tarsi trukdis:(
Atsakyti