Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

g.gif
QUOTE(Keberiokšt @ 2007 01 05, 21:39)
Egles sanatorija nuo Druskininku gydyklu yra toli. Gydyklos paciame centre, o Egle uz miesto. Jie megstate toli vaikscioti pesciomis, gal ir nueitumete



O kiek tas toli bigsmile.gif , jei su masina tai butu 10 min, ar daugiau?
Nes galvoju uzsisakyti papildomai proceduru gydyklose, bet nezinau kaip ten su laiku, jei bus proceduros ir egleje, nes ten tipo i kambario kaina ieina, o gal kas zino, gal galima tik kambari nuomuoti be procedurų.
Baigia galva susisukti lotuliukas.gif , nebezinau kaip man cia padaryti doh.gif

Tiesa dar toks klausimelis man iskilo, jei as viena diena imu viena kompleksa gydyklose , na pvz. sokoladine, tai ar nieko blogo jei kita diena imciau kokia saldzios akimirkos? Ar nebutu daug, t.y. ar galima, ar nepakenksiu sau g.gif
Nu tikiuosi supratot ko norejau paklausti blush2.gif
Nes girdejau, kad kiekviena diena purvo vonios negerai schmoll.gif , tai turbut ir kūno prausimas ar įtrinimas irgi kiekviena diena negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypla @ 2007 01 06, 00:04)
g.gif
O kiek tas toli  bigsmile.gif , jei su masina tai butu 10 min, ar daugiau?
Nes galvoju uzsisakyti papildomai proceduru gydyklose, bet nezinau kaip ten su laiku, jei bus proceduros ir egleje, nes ten tipo i kambario kaina ieina, o gal kas zino, gal galima tik kambari nuomuoti be procedurų.
Baigia galva susisukti  lotuliukas.gif , nebezinau kaip man cia padaryti  doh.gif

Tiesa dar toks klausimelis man iskilo, jei as viena diena imu viena kompleksa gydyklose , na pvz. sokoladine, tai ar nieko blogo jei kita diena imciau kokia saldzios akimirkos? Ar nebutu daug, t.y. ar galima, ar nepakenksiu sau  g.gif
Nu tikiuosi supratot ko norejau paklausti  blush2.gif
Nes girdejau, kad kiekviena diena purvo vonios negerai  schmoll.gif , tai turbut ir kūno prausimas ar įtrinimas irgi kiekviena diena negerai  schmoll.gif


Pesčiom gana toli, gal valandos nepakaks lotuliukas.gif o su mašina kokios 10min., o Eglės gydyklos yra senesnės, daug kurios procedurinės liko po rusų laikų, aš net kai kuria proceduros dėl to neėjau( baseinas po remonto, o kur purva deda schmoll.gif ), o į druskinunkų gydyklas kelias nusipirkau papildomai o Druskininkų gydyklos po remonto thumbup.gif sutvarkytos thumbup.gif O šiaip Eglė patiko, numeriukai tvarkingi, o maistas nerealus, per 5 dienas +2kg parsivežiau visko norėsi paragauti ir skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2007 01 06, 01:20)
Pesčiom gana toli, gal valandos nepakaks lotuliukas.gif o su mašina kokios 10min., o Eglės  gydyklos yra senesnės, daug kurios procedurinės liko po rusų laikų, aš net kai kuria proceduros dėl to neėjau( baseinas po remonto, o kur purva deda  schmoll.gif  ), o į druskinunkų gydyklas kelias nusipirkau papildomai o Druskininkų  gydyklos po remonto thumbup.gif sutvarkytos thumbup.gif  O šiaip Eglė patiko, numeriukai tvarkingi, o maistas nerealus, per 5 dienas +2kg parsivežiau visko norėsi paragauti ir skanu mirksiukas.gif


Aciu uz info 4u.gif
tai as irgi taip galvoju, kad i Egles kaikurias siulomas proceduras neisiu, o pasiimsiu gydyklose. O kokias tu emei?
Tai gerai kad kambariai tvarkingi, man jau kazkokios prabangos nerealios nereikia, svarbu kad butu dvigule lova, ir dusas, o del maisto, tai cia mano vyreliui labai jau aktualu.
Svarbiausia, kad gerai pailseti. wub.gif
Dar norejau paklausti kas buvo Egles sanatorijoje, ar verta uzsisakyti liuksa, ar pakanka dviviecio? g.gif
O kaip Egleje baseinas?
Atsakyti
QUOTE(Cypla @ 2007 01 06, 00:40)
Aciu uz info  4u.gif
tai as irgi taip galvoju, kad i Egles kaikurias siulomas proceduras neisiu, o pasiimsiu gydyklose. O kokias tu emei?
Tai gerai kad kambariai tvarkingi, man jau kazkokios prabangos nerealios nereikia, svarbu kad butu dvigule lova, ir dusas, o del maisto, tai cia mano vyreliui labai jau aktualu.
Svarbiausia, kad gerai pailseti.  wub.gif
Dar norejau paklausti kas buvo Egles sanatorijoje, ar verta uzsisakyti liuksa, ar pakanka dviviecio?  g.gif
O kaip Egleje baseinas?

aš norėjau liukso bet buvo rezervuoti bet pakako paprasto mirksiukas.gif kadangi maitinu krutim tai man neskirė vandens procedurų kad neperšalčiau tai buvo inholiacijos, dantenų ir kelenų purvas, sporto salė. o druskininkų gydykloj emiau povandeninį masažą thumbup.gif vyras baseine buvo eglej sake normalus, nera labai didelis, jų ten keli yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 06 sausio 2007 - 00:56
QUOTE(Samta0204 @ 2007 01 06, 01:54)
aš norėjau liukso bet buvo rezervuoti bet pakako paprasto mirksiukas.gif kadangi maitinu krutim tai man neskirė vandens procedurų kad neperšalčiau tai buvo inholiacijos, dantenų ir kelenų purvas, sporto salė. o druskininkų gydykloj emiau povandeninį masažą thumbup.gif  vyras baseine buvo eglej sake normalus, nera labai didelis, jų ten keli yra 4u.gif



Dekui uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaicius temas apie Druskininkus blaskausi tarp Pusyno ir Medunos. Norim su vyru vaziuoti i akvaparka ir likti savaitgaliui ten. Tai visos proceduros mums neaktualu. Noriu buvusiu paklausti: ar galima Pusyne ir Medunoj pusrycius uzsisakyti i kambari? Kiek tai kainuoja ir ar skaniai atnesa? Niekaip neapsisprendziu i kuri vaziuoti doh.gif
Atsakyti
Kai apsispręsi, parašyk laugh.gif ir parašyk, kodėl taip nusprendei ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 01 06, 17:16)
Kai apsispręsi, parašyk laugh.gif ir parašyk, kodėl taip nusprendei ax.gif smile.gif


Ir tu neissirenki? lotuliukas.gif
Atsakyti
blush2.gif na, aš kol kas žalia šioj srity ax.gif ax.gif ax.gif
bet vyras užsiminė, kad sausio ar vasario mėnesį reikėtų nuvažiuot į Druskininkus bigsmile.gif tai, sakau, reik info kaupt biggrin.gif

žinau tik tiek, kad SPA viešbutis labai brangus, tai ir galvoju, kaip čia ekonomiškiau pasielgus, kokį viešbutį pasirinklus, kokias procedūras, būtinai vandens parką reiktų aplankyt...
bet kadangi visų poreikiai ir pomėgiai skirtingi, turbūt ir nesulauksiu vieningo patarimo smile.gif

reikėtų gal kaupti kokią tai duomenų bazę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kas kokiuose viešbučiuose apsilankė, surašyt pliusus, minusus ir t.t. ir talpint temos pirmame psl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute @ 2007 01 05, 02:14)
O mums tai labai patiko "Pušyne"  thumbup.gif Maistas pasakiškas  thumbup.gif Personalas irgi malonus, o dėl kambarių, tai man ten viskas irgi buvo normaliai, nesam išramkūs ant to kanto, tai buvo tikrai liuks  thumbup.gif

Užsisakiau dabar dar valentinos dienos proga savaitgalio pasiūlymą "Magija" ten pat  thumbup.gif vasario 16-18 d. Ir dar turim viltį per tas dienas nuvaryt gį vandens parką, bet kadangi bus išeiginės, tai kažin ar pavyks pakliūt  doh.gif

O jeigu mes ten su dukrele varytume?
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 01 06, 16:42)
Noriu buvusiu paklausti: ar galima Pusyne ir Medunoj pusrycius uzsisakyti i kambari? Kiek tai kainuoja ir ar skaniai atnesa? Niekaip neapsisprendziu i kuri vaziuoti  doh.gif

Medūnoje tikrai galima užsisakyti pusryčius į kambarį. Kainuoja 5lt/ žmogui 4u.gif

QUOTE(Lindra @ 2007 01 06, 17:41)
1. bet vyras užsiminė, kad sausio ar vasario mėnesį reikėtų nuvažiuot į Druskininkus  bigsmile.gif tai, sakau, reik info kaupt  biggrin.gif
2. reikėtų gal kaupti kokią tai duomenų bazę  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kas kokiuose viešbučiuose apsilankė, surašyt pliusus, minusus ir t.t. ir talpint temos pirmame psl  bigsmile.gif

1. Jei norit važiuoti, siūlau kuo greičiau apsispręsti kada ir rezervuoti viešutį ir procedūrų laiką, nes paskui bus vėlu doh.gif Aš rezervavau prieš mėnesį, tai jau faktiškai nieko nebegalėjau rinktis blink.gif Dar galvojau, gal kitam savaitgaliui perkelti, bet viešbutis visas tada rezervuotas buvo blink.gif Ir čia eilinį lapkričio savaitgalį, kai nebuvo akvaparko, nebuvo Valentino dienos doh.gif
2. Faktiškai visi viešbučiai aptarti ankstesnėse temose mirksiukas.gif Nepatingėk paskaitinėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 06, 18:28)
1. Jei norit važiuoti, siūlau kuo greičiau apsispręsti kada ir rezervuoti viešutį ir procedūrų laiką, nes paskui bus vėlu  doh.gif  Aš rezervavau prieš mėnesį, tai jau faktiškai nieko nebegalėjau rinktis  blink.gif  Dar galvojau, gal kitam savaitgaliui perkelti, bet viešbutis visas tada rezervuotas buvo  blink.gif  Ir čia eilinį lapkričio savaitgalį, kai nebuvo akvaparko, nebuvo Valentino dienos  doh.gif
2. Faktiškai visi viešbučiai aptarti ankstesnėse temose  mirksiukas.gif  Nepatingėk paskaitinėti  4u.gif

doh.gif rimtai? blink.gif ačiū , kad pasakei smile.gif

o dėl paskaitinėjimo senos temos, tai aš kaip tik tą ir pradėjau daryt smile.gif drinks_cheers.gif tik dar pati pradžia blush2.gif
Atsakyti