Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(Akorus @ 2007 04 11, 10:10)
Mes su vyru esam buvę - BE GALO patiko: aplinka, aptarnavimas, maistas wub.gif Yra apačioj treniruokliai keli, baseiniukas, pirtelės, tiesiai sau iš kambario su chalatu į liftą - nusileidi iš karto į apačią, pasipliuškeni, užsisakai arbatėlės kokios atneša, pasirelaxuoji wub.gif Na man kol kas iš visų, kur esam buvę, šis viešbutis pat pats wub.gif

Oi, kaip gerai tada thumbup.gif . Dekui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 04 10, 23:13)
Mes irgi poi vestuviu zadam kelioms dienoms i Druskininkus palekt, tad irgi aktuali informacija apie viesbucius, kainas, kur geriau apsistoti, kur tu proceduru pirkti..  4u.gif

Galit ir jus apie Violeta pasidometi ax.gif . Mes kie ziurinejom internete tai ten labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 04 12, 14:11)
Galit ir jus apie Violeta pasidometi  ax.gif . Mes kie ziurinejom internete tai ten labai patiko wub.gif


aciu 4u.gif paziurejau, visai fainiai tas is specialiu pasiulymu romantiskas poilsis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 04 12, 16:43)
aciu  4u.gif  paziurejau, visai fainiai tas is specialiu pasiulymu romantiskas poilsis.. wub.gif

Aha, dar medaus palaima yra, irgi man patinka wub.gif . Nu jei ka, man regis mes pirmi vaziuosim i Druskininkus, tai kai pasibusim galesiu parasyti kaip viskas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
Ir mes su vyru planuojam vykti romantiskajam savaitgaliui.Esu dabar atsidariusi "Galios" (tipo 389 lt.),"Druskininku" (460 lt. arba 605 lt.),
"Pusyno" (529lt.),"Violetos"700 lt.) viesbuciu internetinius puslapius su ramantiskuju savaitgaliu pasiulymais.Nu ir dabar mastau,ka pasirinkti.Noretume geguzes viduriui.Visi be galo vilioja wub.gif .Parekomenduokit,koki patartumet pasirinkti ax.gif .
Atsakyti
Aš rinkčiausi "Druskininkų" viešbutį. Arba kurį kitą, bet ne Galią schmoll.gif Priklauso nuo poreikių žinoma, bet man ten kažkaip ne taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2007 04 12, 19:22)
Aš rinkčiausi "Druskininkų" viešbutį. Arba kurį kitą, bet ne Galią  schmoll.gif Priklauso nuo poreikių žinoma, bet man ten kažkaip ne taip blush2.gif

O kas nepatiko "Galioje"?Turbut tada neveltui kaina ten maziausia cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2007 04 12, 19:56)
puslapius su ramantiskuju savaitgaliu pasiulymais.Nu ir dabar mastau,ka pasirinkti.Noretume geguzes viduriui.Visi be galo vilioja wub.gif .Parekomenduokit,koki patartumet pasirinkti ax.gif .

O Tu gerai pažiūrėk ar apsimoka, mes važiavom rudenį, tai ėmėm tik viešbutį su pusryčiais, o procedūras užsisakinėjom atskirai ir rinkomės ką norėjom wub.gif Gavosi geriau ir pigiau wub.gif
Atsakyti
gal galit kas parekomenduoti sanatorija DRUSKININKUOSE 4u.gif .
anytos jubiliejus arteja ir galvojam koky kelialapy nupirkti i gydyklas,nu aisku nelabai brangia tongue.gif
gal kas buve kurioj nors sanatorijoj,tai noreciau suzinoti kaip aplinka,kokios proceduros ir ar patiko ax.gif
is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2007 04 12, 20:22)
Aš rinkčiausi "Druskininkų" viešbutį. Arba kurį kitą, bet ne Galią  schmoll.gif Priklauso nuo poreikių žinoma, bet man ten kažkaip ne taip blush2.gif


Yra 3 korpusai, 2 atremontuoti, bet ten nėra kavinės, baseino ir masažo juose nedaro, reikia eiti ryte pusryčių, vakare vakarienės, ir į baseina, ir į masažą į pagrindinį pastatą doh.gif O tame pagrindiniame kuriame viskas yra, NEDARYTAS REMONTAS doh.gif Va kodėl ta piguma - išbandėm deja žiemą, tai sušalom juodai, per visus langus pučia vėjai doh.gif Visgi teisybė, kad skūpas moka 2 kartus doh.gif Sekantį savaitgalį važiuojam atsigriebt į SPA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2007 04 16, 18:29)
Yra 3 korpusai, 2 atremontuoti, bet ten nėra kavinės, baseino ir masažo juose nedaro, reikia eiti ryte pusryčių, vakare vakarienės, ir į baseina, ir į masažą į pagrindinį pastatą  doh.gif  O tame pagrindiniame kuriame viskas yra, NEDARYTAS REMONTAS  doh.gif Va kodėl ta piguma - išbandėm deja žiemą, tai sušalom juodai, per visus langus pučia vėjai  doh.gif Visgi teisybė, kad skūpas moka 2 kartus  doh.gif Sekantį savaitgalį važiuojam atsigriebt į SPA  biggrin.gif


Tai cia Galioje tokie dalykai dedasi?
Atsakyti
viskas toj Galioj normaliai,prasyciau taip nenusvaigt ir negasdint zmoniu schmoll.gif mes buvom, 2 kart...gyvenom tame pastate, kur yra ir ta kavine ir pirtis ir masazuotoja ateina...ir iskur cia istrauket kad jis neremontuotas????kambariai erdvus, tvarkingi,vonia svarutele,blizga viskas,personalas labai malonus,pusryciams db jau buna svediskas stalas,o jau pirtele tai be komentaru...suuuuuper kaifas blush2.gif visa valanda bunat ten tik dviese ir tai ieina i kaina wub.gif thumbup.gif ir joks ten vejas nesvilpia,langai plastikiniai sudeti tongue.gif vienu zodziu,tiem kam tikrai gaila paklot 1000 lt uz savaitgali kazkokiuose druskininkuose,tikrai rekomenduoju Galia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina22 @ 2007 04 18, 09:36)
viskas toj Galioj normaliai,prasyciau taip nenusvaigt ir negasdint zmoniu schmoll.gif mes buvom, 2 kart...gyvenom tame pastate, kur yra ir ta kavine ir pirtis ir masazuotoja ateina...ir iskur cia istrauket kad jis neremontuotas????kambariai erdvus, tvarkingi,vonia svarutele,blizga viskas,personalas labai malonus,pusryciams db jau buna svediskas stalas,o jau pirtele tai be komentaru...suuuuuper kaifas blush2.gif visa valanda bunat ten tik dviese ir tai ieina i kaina wub.gif  thumbup.gif ir joks ten vejas nesvilpia,langai plastikiniai sudeti tongue.gif vienu zodziu,tiem kam tikrai gaila paklot 1000 lt uz savaitgali kazkokiuose druskininkuose,tikrai rekomenduoju Galia lotuliukas.gif


Taip, rašiau apie GALIA 4u.gif Ir mes gyvenom liukso apartamentuose tongue.gif Kambaryje buvo ne daugiau kaip 15 laipsnių žiemą blink.gif Dėl remonto - tai aptvarkyta, vonios kambariai šiek tiek paremontuoti, blizga - sutinku, bet ........Personalas labai malonus nieko ir nesakiau tongue.gif Maistas tai vakarienei nlb buvo g.gif persūdytas ir perkeptas aliejuje ax.gif Pusryčiai tai OK thumbup.gif Tik pati kavinė trenkianti sovietmečiu dar šiek tiek ax.gif
Pirtis, baseinas vieniems, masažas (beje toks lengvas ) irgi labai OK thumbup.gif Kambaryje saldainiai ir šampanas wub.gif
Pagal kainą tai viskas normaliai drinks_cheers.gif Bet mes ten daugiau nevažiuosim, kol nebus padarytas euro remontas mirksiukas.gif Beje, pati administratorė ir masažistė atsiprašė už aplinką - sako visi žino, kad pastatas ir kambariai reikalauja remonto, nes jiems šiek tiek gėda tongue.gif Tik, kaip ir turėtų būti, kainos jau nebebus tokios kaip dabar mirksiukas.gif
Atsakyti