Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(VIOLA @ 2007 03 13, 20:14)
manau, kad nebūtina jau dabar užsakinėt, nebent įsitikinus esi, kad tikrai tuo metu galėsi. aš užsakinėju prieš mėnesį, o pernai rugpjūtį ir prieš dvi savaites vietų dar buvo.
geriausia būtų, jei pasiskambintum ir pasiteirautum ten, kur nori važiuot.


mes po vestuviu galvojame pailset Druskininkuose wub.gif Bent jau kol kas tokie planai.. ax.gif Pradejau rinktis info apie sanatorijas, ziurineju.. Tai va, pasidare idomu gal cia labai is anksto reik viska uzsisakyt.
Dekui uz atsakyma. Neskubesim, geriau viska apgalvosim ir tuomet tiksliai skambinsimes ir teirausimes 4u.gif
Atsakyti
man tai butu gaila Druskininkuose leisti ilga atostogu laika, bent jau SPA VILNIUS , as renkuosi tik tada kai tai neplanuota ir, tik kelios dienos.Nes suma su viskuo tom keliom dienom vos ne 1000 , tad savaitei sakyciau neapsimoka geriau jau i siltus krastus.
O Europa Royal kainu neradau internete bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 14 kovo 2007 - 10:58
QUOTE(Emile569 @ 2007 03 14, 11:51)
man tai butu gaila Druskininkuose leisti ilga atostogu laika, bent jau SPA VILNIUS  , as renkuosi tik tada kai tai neplanuota ir, tik kelios dienos.Nes suma su viskuo tom keliom dienom vos ne 1000 , tad savaitei sakyciau neapsimoka geriau jau i siltus krastus.
O Europa Royal kainu neradau internete bigsmile.gif

Gerai tu čia suskaičiavai vos ne 1000 g.gif Mes išleidome trim dienom, dviem nakvynem virš 1500 doh.gif
Smagu pailsėti Druskininkuose, bet ir išlaidos smagios mirksiukas.gif
Atsakyti
Nakvyne 500 ir islaidos 500 lt. nu dar benzas(be to mes dviese buvom ir niekur is viesbucio nejom wub.gif ) ,zodziu berysio ir tiek ,kiek esu uzsienyje buvus tai uz tokia suma kaip ten nakciai prie NIAGROS lietuviskai NEGAROS krioklio miegojom atsipute su dviem miegamais , dviem WC ir tttt,baseinas ,pusryciai ai ka cia sneketi doh.gif labai pikta man buna kai pradedi prisimint kainas.
Vasara turejom sveciu ir tai vaziavom i uzsieni savaitei prie juros ,nes cia seip jie sako ka as zinau is kur sako tokias kainas trauki viesbuciu nu graudu man.Pasiuliau jiems Nida tai ten ir tai per pazystamus modernus butas 250,kaskada atostogavom patiko thumbup.gif bet kuo toliau tuo labiau galvoju nebeatostogaut LT. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 14 kovo 2007 - 16:03
na va, dar nors viena bendraminte atsirado, kuri irgi galvoja, kad Lietuvoje kainos visdelto yra zveriskos thumbup.gif absurdas, 1500 lt uz 3 dienas Druskinunkuose g.gif na ms bucom zymiai maziau isleide paskutini karta,bet ir tai as po to uz galvos susiemiau pagalvojus kiek as cia pinigu isleiciau jei buciau savaite...turbut i kokia Venesuele sulakstyciau lotuliukas.gif jau nekalbant apie kokia Bulgarija, Turkija,Ispanija... doh.gif
Atsakyti
Bet niekam nepasisikusi lotuliukas.gif moki arba sedi namie.
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2007 03 15, 13:55)
Bet niekam nepasisikusi  lotuliukas.gif moki arba sedi namie.

Kas tiesa, tas tiesa ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Emile569 @ 2007 03 14, 16:56)
Nakvyne 500 ir islaidos 500 lt. nu dar benzas(be to mes dviese buvom ir niekur is viesbucio nejom wub.gif ) ,zodziu berysio ir tiek ,kiek esu uzsienyje buvus tai uz tokia suma kaip ten nakciai prie NIAGROS lietuviskai NEGAROS krioklio miegojom atsipute su dviem miegamais , dviem WC ir tttt,baseinas ,pusryciai ai ka cia sneketi doh.gif labai pikta man buna kai pradedi prisimint kainas.
Vasara turejom sveciu ir tai vaziavom i uzsieni savaitei prie juros ,nes cia seip jie sako ka as zinau is kur sako tokias kainas trauki viesbuciu nu graudu man.Pasiuliau jiems Nida tai ten ir tai per pazystamus modernus butas 250,kaskada atostogavom patiko thumbup.gif bet kuo toliau tuo labiau galvoju nebeatostogaut LT. cool.gif

Nu tai taip mums nakvyne 700 + pietūs dvi dienas + gėrimai + DVP + benzas (iš/į Klaipėdą), dar boulingą penktadienį pažaidėm...o finale grįžtant dar ir mentai nuskriaudė (bet aš jau nebeskaičiuoju tos sumos). Praeitą rudenį į Turkiją kelionę 10 dienų už 3000 LT nusipirkom (su viskas įskaičiuota)... Va tau ir poilsis Lietuvoje thumbup.gif
Atsakyti
3000lt dviem zmonem?
Atsakyti
Papasakosiu savo įspūdžius iš Pušyno sanatorijos, "savaitgalio Dviems" wub.gif Bendrai, tai labai patiko. Teko būti pernai Eglėje, tai ten nieko, bet procedūrų gausa ir išmėtymas neleido normaliai atsipalaiduoti, o čia, procedūrų nedaug, bet labai malonios - masažai, šveitimas, įtrynimas medumi wub.gif Buvo užtektinai laiko ir pagulėti ir filmų pažiūrėti, žodžiu atsipalaidavom labai labai... Turėjom vieną romantišką vakarienę - pateikta prašmatniai, bet maistas ne super skanus, pusryčiai neblogi, yra iš ko pasirinkti. Dar į vandens pramogų parką buvom nulėkę, nes labai lijo per dienas, tai irgi patiko thumbup.gif Žodžiu savaitgalį Pušyne rekomenduoju tiems, kam nereikia super didelės prabangos, norisi jaukumo ir tvarkingumo rolleyes.gif Su benzinu ir pietumis Sicilijoje išleidom apie 600 lt, gal truputį mažiau (dviese) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuma: 19 kovo 2007 - 20:09
QUOTE(Zuma @ 2007 03 19, 20:08)
Papasakosiu savo įspūdžius iš Pušyno sanatorijos, "savaitgalio Dviems"  wub.gif  Bendrai, tai labai patiko. Teko būti pernai Eglėje, tai ten nieko, bet procedūrų gausa ir išmėtymas  neleido normaliai atsipalaiduoti, o čia, procedūrų nedaug, bet labai malonios - masažai, šveitimas, įtrynimas medumi  wub.gif Buvo užtektinai laiko ir pagulėti ir filmų pažiūrėti, žodžiu atsipalaidavom labai labai... Turėjom vieną romantišką vakarienę - pateikta prašmatniai, bet maistas ne super skanus, pusryčiai neblogi, yra iš ko pasirinkti. Dar į vandens pramogų parką buvom nulėkę, nes labai lijo per dienas, tai irgi patiko  thumbup.gif  Žodžiu savaitgalį Pušyne rekomenduoju tiems, kam nereikia super didelės prabangos, norisi jaukumo ir tvarkingumo  rolleyes.gif  Su benzinu ir pietumis Sicilijoje išleidom apie 600 lt, gal truputį mažiau (dviese)  mirksiukas.gif

Labai aciu uz issamu papasakojima 4u.gif .
Labai noreciau koordinaciu.Gal yra internetinis puslapis sios sanatorijos?Jei gali parasyk.Aciu 4u.gif .
Atsakyti
siap as irgi kazkada rasiau, kad is visu Druskininku viesbuciu man labiausiai patiko Pusynas thumbup.gif o adreselis labai paprastas pusynas.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2007 03 15, 18:36)
3000lt dviem zmonem?

Taip taip - dviem žmonėm mirksiukas.gif
Atsakyti