Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

Na va ir baigėsi "Turkiški malonumai" Europa Royale . Viskas labai patiko, tik Druskininkuose restoranų kainos, tai ojojoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flowwer @ 2007 03 05, 10:05)
Na va ir baigėsi "Turkiški malonumai" Europa Royale . Viskas labai patiko, tik Druskininkuose restoranų kainos, tai ojojoj lotuliukas.gif

aprašyk plačiau, juk viskas įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
Ok 4u.gif Penktadienį vakare atvykome į Druskininkus, apsistojome viešbutuke ir išvarėm į pramogų klubą "Sūkurys" žaisti boulingo, šeštadienį po pusryčių į DVP 4 valandas praleidome, likau sužavėta, yra tekę 2 kartus lankytis LIVU, bet man DVP labiau patiko... Vakare gydyklose turėjom po keletą procedūrų ir sekmadienį procedūra "Auksines akimirkos" thumbup.gif į kurią įeina: turkiška pirtis, baseinas, po to kūno prausimas, kūno įtrinimas medumi, po to vėl į pirtį, į baseiną ir pabaigoje atpalaiduojantis kūno masažas thumbup.gif
Atsakyti
Gal teko girdeti kur laisvu vietu yra siam savaitgaliui , as kaskaip tik SPA VILNIUS vaziuodavau ,man tai gerai ,dabar noriu kitur.
Kiek skambinau uzimta visur o kai buvo meiles diena tai pries menesi reikejo uzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2007 03 09, 16:30)
Gal teko girdeti kur laisvu vietu yra siam savaitgaliui , as kaskaip tik SPA VILNIUS vaziuodavau ,man tai gerai ,dabar noriu kitur.
Kiek skambinau uzimta visur o kai buvo meiles diena tai pries menesi reikejo uzsisakyti.

Pabandyk pasiskambinti į Europa Royale, man ten labiausiai patinka kad nereikia per lauką eiti į gydyklas thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra koks Druskininkuose naktinis klubas į kurį būtų galima nueiti, kad nesirinktų žalias jaunimėlis?
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 03 10, 09:57)
Ar yra koks Druskininkuose naktinis klubas į kurį būtų galima nueiti, kad nesirinktų žalias jaunimėlis?

taip tikrai yra, neblogas klubas " Dangaus skliautas" bet ten ir jaunimo rasi smile.gif žymiai rimtesnė publika naujam akvaparko klube:) ten įėjimastik nuo 25 m. okainos tai ir gana nemažos smile.gif cool.gif
Atsakyti
kaip įdomiai čia - įėjimas nuo 25m. niekur kitur dar negirdėjau kad būtent tokį amžiaus cenzą pasirinktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2007 03 11, 21:38)
kaip įdomiai čia - įėjimas nuo 25m. niekur kitur dar negirdėjau kad būtent tokį amžiaus cenzą pasirinktų g.gif

labai atsiprašau,visai išsibalškius nematau ką rašau įėjimas nuo 21 m. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
turiu klausimuka - kada reikia uzsisakyti jei noriu rugpjucio gale savaitgalio Druskininkuose? Bijau nepraziopsoti ir nepasivelinti.. blush2.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 03 13, 12:48)
Sveiki smile.gif
turiu klausimuka - kada reikia uzsisakyti jei noriu rugpjucio gale savaitgalio Druskininkuose? Bijau nepraziopsoti ir nepasivelinti.. blush2.gif
Aciukas  4u.gif

Manau, kad vasaros sezonui reikia užsisakyti labai iš anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
manau, kad nebūtina jau dabar užsakinėt, nebent įsitikinus esi, kad tikrai tuo metu galėsi. aš užsakinėju prieš mėnesį, o pernai rugpjūtį ir prieš dvi savaites vietų dar buvo.
geriausia būtų, jei pasiskambintum ir pasiteirautum ten, kur nori važiuot.
Atsakyti