Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

o mes visada vaziuojame i druskininku viesbuti smile.gif ir kaina ir kokybe be prikaistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 02 12, 15:39)

Man skaitant atsiliepimus,kyla tokia mintis,kad kai kurie zmones nebezino ko nori rolleyes.gif Tiksliau nori moketi mazai,o gauti 5* ar 6*paslaugas. rolleyes.gif



Ziuriu cia diskusija isiplieske apie apgyvendinimo kokybe. Vienintelis dalykas, kurio noriu, ir kuris buvo tikrai didelis minusas man asmeniskai Medunoj - saltis. Nu atsiprasau, jei miegojau su golfu ir dar susalau, tai matyt tikrai nebuvo +22 kambaryje (o tiek yra komforto busenai).

Atrodo daugiau nieko blogo ir nerasiau apie si viesbuti schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasara*** @ 2007 02 12, 13:13)
buvo silta tikrai, na gal butu buve kitaip jei butu -15





Jeigu namie temperatura +18, ir zmines taip priprate, tai neabejoju kad ir ten jiems nesalta. Bet tarkim pas mane namuose niekad nebuna zemiau 22-23 laipsniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina22 @ 2007 02 12, 21:27)
Rasa, tai jei jau ir tu daug kur buvus, tai neturetum tokiu atsiprasant "pievu" sneket...gal nelyginkim 3 zvaigzduciu viesbucio Druskininkuose ir toj pacioj Italijoje...va ka tik dar geresni atsiliepima parase,sorry neatsimenu kas 4u.gif Vilniuj spa 650 lt para...virsune...nu ne verti Lietuvos kurortai tokiu kainu!!! doh.gif  doh.gif as gi nesakau,kad ta Meduna ar Vilnius spa neatitinka tu zvaigzduciu,tiesiog sakau,kad kainos tos nenormalios,kaip Lietuvai ir galu gale 90 proc. lietuviu kisenei...

Nebesuprantu,ar cia diskusija apie Druskiniku viesbucius ar apie "neteisybe" pasaulyje g.gif biggrin.gif
Sutinku,ir as noreciau,kad para kainuotu 50lt,bet taip nera.Ir taip visoje Lietuvoje.
Kita vertus,mazai uzdirbanciam zmogui 200lt atrodo superdideli pinigai.Tai gal geriau juos pataupyti.Ir savo nervus irgi mirksiukas.gif

O su Klajone mes gyvenom gretimuose kambariuose,kaip suprantu,bet mes miegojom be golfu ir su atidarytu langu ax.gif O esu didziausia salcio nemegeja.
gal kita syki jums geriau pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 02 13, 14:15)


O su Klajone mes gyvenom gretimuose kambariuose,kaip suprantu,bet mes miegojom be golfu ir su atidarytu langu ax.gif O esu didziausia salcio nemegeja.
gal kita syki jums geriau pasiseks mirksiukas.gif


Matyt esu dar didesne nemegeja lotuliukas.gif O tu buvai praejusi savaitgali? Tai gal prie pusryciu stalo matemes lotuliukas.gif
Atsakyti
verysad.gif Ryt važiuoju į viešbutį ,,Galia'' ir tikėjausi užsisakyti procedūrų gydyklose.Pasirodo,kad šį savaitgalį labai daug žmonių ir nepriims procedūroms.Susinervinau nerealiai,ką daryti?Važiuoti,tik dėl viešbučio,vargu,ar apsimoka? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2007 02 15, 14:02)
verysad.gif Ryt važiuoju į viešbutį ,,Galia'' ir tikėjausi užsisakyti procedūrų gydyklose.Pasirodo,kad šį savaitgalį labai daug žmonių ir nepriims procedūroms.Susinervinau nerealiai,ką daryti?Važiuoti,tik dėl viešbučio,vargu,ar apsimoka? verysad.gif

Mes kai užsakem apartamentus mus iškarto įspėjo kad jei norim ir procedūrų kokių tai būtinai reikia iš anksto užsakyt, nes prieš savaitgalį be šansų. Tai antrdienį užsakiau šeštadieniui.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2007 02 15, 14:02)
verysad.gif Ryt važiuoju į viešbutį ,,Galia'' ir tikėjausi užsisakyti procedūrų gydyklose.Pasirodo,kad šį savaitgalį labai daug žmonių ir nepriims procedūroms.Susinervinau nerealiai,ką daryti?Važiuoti,tik dėl viešbučio,vargu,ar apsimoka? verysad.gif

Manrods ten kiekvieną savaitgalį daug žmonių, o dabar dar išeigines, tai išvis doh.gif
MEs važiavom rudenį, eilinį savaitgalį, procedūras užsakinėjau beveik prieš mėnesį (prieš tris savaites) ir jau negalėjau rinktis laiko blink.gif doh.gif Gal gali atšaukti viešbutį ir važiuoti kokį kitą savaitgalį? Arba važiuoti, paieškoti procedūrų ne gydykloje, o viešbučiuose ir apsilankyti vandens pramogų parke? ax.gif
Atsakyti
sveiki, ka tik grizom is druskininku, gyvenom sveciu namuose, man kaip nereikalaujanciai 5 žvaigždučių apartamentų, tai visai patiko: didelis kambarys su tv, dušu + atskirai virtuvė, indai, para 100 lt, šilta ir 5 min kelio nuo vandens parko. į gydyklas mes taip pat nepakliuvom, nes nebuvom uzsisakę iš anksto, tai dvi dienas mirkom akvaparke, proceduru paieskokik viesbutyje Baltarusija, nes mačiau kabėjo didžiulis skelbimas kad yra visokių gydomųjų procedūrų, na pasiviakščiojom po druskininkus, palei nemuna, po mišką, man kaip pirmą kartą tai visai patiko, šiaip kam su finansais, patariu tikrai paieskokit apsistojimui kokių svečių namų, nesikandžios kaina, o ir jaukumas garantuotas blush2.gif
Atsakyti
Na as taip pat,kaip jau cia kazkas patare,tai patarciau tada nevaziuoti si savaitgali...ten gi puse Lietuvos suvaziuos doh.gif ypac, jei jokiu proceduru neuzsisaket is anksto...ismesti pinigai manyciau vaziuot ir viesbuti sedet schmoll.gif o del akvaparko,tai cia irgi ne iseitis,ar isivaizduojat kas ten darysis???mano tevai norejo vaziuot i druskininkus siam savaitgaliui,tai tevas paskambino i Galia (na jis ten daznai vaziuoja, jam ten nuolaidu padaro tongue.gif ),tai sako ta moteriske, o jetau,geriau nevaziuokit, viskas visur uzkimsta, visi viesbuciai ir gydyklos seniausiai uzsakyti,i akvaparka grupiu moksleiviu visokiu privaziuos!!!!nu vienu zodziu, jusu teise rinktis thumbup.gif
p.s. mano tevai nusprende nevaziuot thumbup.gif
Atsakyti
Na bandysiu važiuot,kaip bus,taip.Parašysiu grįžus įspūdžius. smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mes šį savaitgalį taip pat turėjom važiuoti su vyru į Drsukininkus, į "Pušyną", buvau užsakius pasiūlymą "Magija". Taip pat planavom apsilankyti vandens pramogų parke. Bet va žiauriai visa šeima sugripavom doh.gif Tai teko atšaukti viešbutį ir perkėliau jį beveik net 2 mėnesiams, nes anksčiau neturėjo vietų jau doh.gif Tai važiuosim balandžio 13-14 d. po velykų savaitgali iškart. Šį kart paėmiau "Savaitgalį dviems" su procedūra "Auksinės akimirkos".
Bet dabar žinokit perskaičius viską, kažkaip ir džiaugiuosi, kad neišėjo šį savaitgalį varyt, nes tektų juodai stumdytis visur ir mieste, ir parduotuvėse, ir kavinėse turbūt bus sausakimša doh.gif O ir į akvaparką kaži ar pavyktų patekt unsure.gif
Tikiuosi tą savaitgalį balandį kai važiuosim, tikrai bus mažiau žmonių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 02 15, 19:08)
sveiki, ka tik grizom is druskininku, gyvenom sveciu namuose, man kaip nereikalaujanciai 5 žvaigždučių apartamentų, tai visai patiko: didelis kambarys su tv, dušu + atskirai virtuvė, indai, para 100 lt, šilta ir 5 min kelio nuo vandens parko. į gydyklas mes taip pat nepakliuvom, nes nebuvom uzsisakę iš anksto, tai dvi dienas mirkom akvaparke, proceduru paieskokik viesbutyje Baltarusija, nes mačiau kabėjo didžiulis skelbimas kad yra visokių gydomųjų procedūrų, na pasiviakščiojom po druskininkus, palei nemuna, po mišką, man kaip pirmą kartą tai visai patiko, šiaip kam su finansais, patariu tikrai paieskokit apsistojimui kokių svečių namų, nesikandžios kaina, o ir jaukumas garantuotas blush2.gif

O koks tu sveciu namu pavadinimas?jei ne paslaptis ax.gif Cia dvivietis kambarys buvo?Noreciau su vaikais kada vaziuoti,tai labai praverstu virtuve.
Atsakyti