Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

QUOTE(kristeu @ 2007 01 31, 16:06)
o kokias procedūras parekomenduotumėte gydyklose, nes, kai nebuvus, tai kažkaip sunkoka susigaudyti, tiek jie ten visko siūlo... blush2.gif  blush2.gif


na, aš norėjau išbandyti visokias įdomesnes procedūras, tai pasirinkau:
purvo vonia (15min - 24lt) - nelabai romantiška, bet sveika, ir oda pašvelnėja, taigi nesigailiu smile.gif
daugiafunkcinė kapsulė ("streso mažinimas"30min - 15lt) (draugas pasirinko brangesnę - "toksinų šalinimą" ir gavo vos ne identišką procedūrą, taip, kad nebūtinai brangesnė - geresnė) - garas, karštis, šaltis, visokios vandens čiurkšlės, nors nemanau, kad stresas taip greitai apmąžėja... mirksiukas.gif
bio detox (33lt) - jei nori pamatyt kiek tavyje toksinų ir visokių blogybių, tai pamatysi. Šiaip jau jautresnis žmogus taip ir ligų prisimanytų perskaitęs kiek jame visokių sutrikimų. Bet kaip vėliau supratau, čia visiems pirmus kartus taip smarkiai organizmas valosi ir nereikia bijoti. Beje, pati procedūra labai paparasta - įkiši kojas į vonelę ir lauki kol vanduo tampa beveik nebe vanduo... blink.gif

na, dar klasikinis masažas (25min-30lt) - toks stiprokas, kaip man nepratusiai, po to kelias dienas pečiai jaučiasi biggrin.gif

"magiška valanda"(1val.-35lt) - min. vandens baseinas su srovėmis ir garinė pirtis - patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vittie: 02 vasario 2007 - 15:57
QUOTE(kristeu @ 2007 01 31, 16:06)
o kokias procedūras parekomenduotumėte gydyklose, nes, kai nebuvus, tai kažkaip sunkoka susigaudyti, tiek jie ten visko siūlo... blush2.gif  blush2.gif



Pavyzdziui as buva uzsisakius saldzios surios akimirkos, o vyrui Apolono selsmas. Patiko bet siaip kazko labiau fainesnio tikejausi. Man kuna itryne medumi ir druska, bet tai padare taip greit kad atrodo tik spejau atsigulti,. o jau liepe lipt nuo stalo blink.gif , poto 10 min. garineje pirtyje, poto i baseina ir visa tai vainikavo masazas, kuris irgi buvo labai trumpas. verysad.gif
Buvau uzsakiusi kapsule celiutio profilaktikai ir svorio mazinimas, nu tai berysesnes procduros nesu maciusi doh.gif , daugiau niekada neimciau jos, sumoki 38 lt, o naudos tai jokios, tipo guli ir tave kaitina su infraraudonais spinduliais, poto kelis kartus vandenuka uzpila ant blauzdu ir pilvuko, ir pabaigoje tipo salta vandeni pila ant pilvo. nu bet veju vejai, zymiai geriau uzsisakyti pirtele ir povandenini masaza, manau naudos daugiau. O svorio mazinimo kapsule - tai kaitino, garino ir galiausiai vanduo pabaigoje papurske. Bet vyras irgi buvo nepatenkintas, sake nesamone, naudos jokios. Jei jau labai norit isbandyti tai geriausia, kaip man ta moteris kur pagulde i kapsule pasake tai odos jauninimas.
Dar buvau uzsisakiusi masazus (nugaros ir kaklo0, tai cia buvo thumbup.gif , poto gailejausi kam ta kapsule emiau, geriau buciau dar masazu uzsisakius.
Taigi sekmes ilsintis 4u.gif
Atsakyti
ar niekas nebandėt balto purvo?Ar verta?Nežinau kokias procedūras vertėtų pasiimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2007 02 02, 22:01)
ar niekas nebandėt balto purvo?Ar verta?Nežinau kokias procedūras vertėtų pasiimti? g.gif



Balto purvo nebandziau, bet jauciu kad turetu buti faina thumbup.gif ,
as bandziau paprasto purvo vonia, tai jausmas toks idomus, atsiguli tiesiai i purva blink.gif , ir tave jis sildo, paguli 15 min. Man patiko thumbup.gif . Jei kita karta varyciau tai butinai imciau ir balta ir paprasta. Tik zinau, kad purvo vonias galima tik kas antra diena, bent jau man taip sake ax.gif
Atsakyti
Mano sesuo abu purvus band, tai sakė baltas mažiau šildo, jis labiau "kosmetinis". tai aš paprastą nutariau imti.
Atsakyti
o man vyras siurpriza siam savaitgaliui ruosia, uzsake kambari Druskininku viesbutyje thumbup.gif
manau, kad dar spesim ir vandens atrakcionu parka aplankyti thumbup.gif thumbup.gif
kol kas papildomu jokiu proceduru nepasiemiau, tik ju siuloma kompleksa su pirtim, bet manau, kad ten jau vietoj galima bus susiderinti g.gif
Atsakyti
vietoje proceduru nelabai suderinsi, nes viskas buna is anksto uzsakoma
Atsakyti
Mes kazkada ir buvome Galioje, viskas liuks, aptarnavimas, maistas...kokybes ir kainos santykis idealus, o del tu purvo voniu, tai mane registraturoje perspejo, jei turiu bedu su sirdim, kad neiciau, aisku as ju turejau, bet ai galvoju, nieko tokio...bet pasigalejau, akd ejau, vonia ziauriai patiko, bet blogai pasidare, norejau greiciau lipti...bet pati kalta...
Atsakyti
Kas turi auksta kraujospudi irgi purvo voniu negalima schmoll.gif
Atsakyti
su purvo voniom reikia labai atsargiai smile.gif o jei dar ji karštesnė, tai net sveikiausiam žmogui gali silpna pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2007 02 02, 15:56)
bio detox (33lt) - jei nori pamatyt kiek tavyje toksinų ir visokių blogybių, tai pamatysi. Šiaip jau jautresnis žmogus taip ir ligų prisimanytų perskaitęs kiek jame visokių sutrikimų. Bet kaip vėliau supratau, čia visiems pirmus kartus taip smarkiai organizmas valosi ir nereikia bijoti. Beje, pati procedūra labai paparasta - įkiši kojas į vonelę ir lauki kol vanduo tampa beveik nebe vanduo... blink.gif


Kokia keista ta procedūra g.gif Vittie, o kokie pojūčiai jos metu, jei taip viskas valosi? Neturi jokių pašalinių poveikių ir visiems žmonėms galima atlikti?
Atsakyti
Buvom savaitgali akvaparke, ir gyvenom Medunoj. Siaip labai jaukus, mazas, tvarkingas viesbutukas. Gavom kambari treciam aukste, tai prasikeikem doh.gif Kambary buvo baisiai salta, net striukes nenusirengiau. Pradejom ieskoti kur radiatoriai, pasirodo visas viesbutis yra tik su sildomom grindim, jokiu radiatoriu nera. Nuo lango net uzuolaida siubavo, kaip vejas pute. Lauke -15, tai kambari jausmas ne koks. Ejom pas administratore, tai dave sildytuva i kambari. Miegojau nakti su gulfu ir tai paryciais susalau doh.gif doh.gif doh.gif Isvaziuojant labai atsiprasinejo, nu bet tipo toks jau tas kambarys. Pursyciaujant nuo langu irgi staltieses virpejo g.gif Ten apskritai daug stikliniu sienu, tai esant dideliam salciui lauke - ne kas. Pusryciai skanus (svediskas stalas), kambariai jaukus (tik labai mazas musu buvo, be to palepinis). Tik juokingiausia, kad pusryciaudami visi kalbasi pasnibzdomis doh.gif Nes restoranas - 5 staliukai, stovintys vienas salia kito labai arti, net pasnibzdomis kalbantis girdisi apie ka kaimynai snekasi lotuliukas.gif Tai romantiskoms vakarienems - ne pats geriausias variantas. Daugiau viskas kaip ir gerai.
Atsakyti