Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai (III dalis)

O mes kai buvom Spa-Vilniuj tai negaliu pasakyt kad idealiai patiko. Taip i6girta. kambary gavom tik 15 val. 1-ą dieną. Iš karto palaukti prašė, o po to kito tipo - brangesnį davė. Koridoriuj tarakonų naikinimo chemijos kvapai. Kai du kartus atsisakiau vienos proceduros, tai vistiek išvažiuojant už ją mokėjau... Masažuotoja viena pasitaikė tokia, kad išėjau nepabaigus masažo. Žodžiu neidealiai...
Atsakyti
Mes savaitgalį praleidome Galioje . Labai gerai pailsėjom, valgyti labai daug, sotu ir skanu. Ir pietų nereikėjo tongue.gif Kambaryje radom rožę, šampano, saldainių dėžutę. Procedūrų dar buvo užsisakę Druskininkų gydyklose.
Tik , kad kambaryje buvo vėsu. Lauke paspaudė šaltukas, tai kambaryje buvo 18-19 laipsnių verysad.gif
Masažas superinis, labai puiki masažistė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutė @ 2007 01 30, 10:30)
Mes savaitgalį praleidome Galioje . Labai gerai pailsėjom, valgyti labai daug, sotu ir skanu. Ir pietų nereikėjo  tongue.gif  Kambaryje radom rožę, šampano, saldainių dėžutę. Procedūrų dar buvo užsisakę Druskininkų gydyklose.
Tik , kad kambaryje buvo vėsu. Lauke paspaudė šaltukas, tai kambaryje buvo 18-19 laipsnių  verysad.gif
Masažas superinis, labai puiki masažistė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


mes irgi drinks_cheers.gif bet pas mus buvo šilta...gal mūsų mažesnis kambariukas buvo, tai šiluma nesisklaidė...ar ką.. patiko ten man irgi thumbup.gif Pusryčiai tai tokie, kad valgėm tik vakarienę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 01 30, 13:39)
mes irgi drinks_cheers.gif bet pas mus buvo šilta...gal mūsų mažesnis kambariukas buvo, tai šiluma nesisklaidė...ar ką.. patiko ten man irgi thumbup.gif Pusryčiai tai tokie, kad valgėm tik vakarienę thumbup.gif

thumbup.gif mes gyvenam priešais II korpusą , gal III korpusas g.gif kambarys su prieškambariu, nedideliu kambariuku su minkštu kampu, ir kaip miegamasis tongue.gif Vietos iki valiai thumbup.gif
Tai kam tie pietūs, kai taip prikerti, kad vos parslenki iki kambario lotuliukas.gif O vakare vėl tas pats - apsivalgymas doh.gif Dar ir šiandien bijau ant svarstyklių lipti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 01 30, 13:39)
mes irgi drinks_cheers.gif bet pas mus buvo šilta...gal mūsų mažesnis kambariukas buvo, tai šiluma nesisklaidė...ar ką.. patiko ten man irgi thumbup.gif Pusryčiai tai tokie, kad valgėm tik vakarienę thumbup.gif

jei pameni, tai parašyk, kuriame korpuse tu gyvenai.
Papildyta:
QUOTE(pakalnutė @ 2007 01 30, 10:30)
Mes savaitgalį praleidome Galioje . Labai gerai pailsėjom, valgyti labai daug, sotu ir skanu. Ir pietų nereikėjo  tongue.gif  Kambaryje radom rožę, šampano, saldainių dėžutę. Procedūrų dar buvo užsisakę Druskininkų gydyklose.
Tik , kad kambaryje buvo vėsu. Lauke paspaudė šaltukas, tai kambaryje buvo 18-19 laipsnių  verysad.gif
Masažas superinis, labai puiki masažistė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o pačioje Galioje buvo kokios procedūros ar tik į gydyklas ėjot
Atsakyti
Aš II korpuse gyvenau smile.gif pilytė su bokšteliais raudona smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o gal kas gali ka nors issamiau apie "Reginos" viesbuti papasakot? Labai jau idomu, nes mes ten savaitgali uzsisakem..butu gerai kazkaip nusiteikti is anksto biggrin.gif O proceduras Gydyklose darysimes smile.gif
Ir siaip gal kas kavinuke kokia ar restoraneli rekomenduotumet... blush2.gif ax.gif pirma karta mes Druskininkuose busim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurarte @ 2007 01 30, 23:09)
Sveikutes, o gal kas gali ka nors issamiau apie "Reginos" viesbuti papasakot? Labai jau idomu, nes mes ten savaitgali uzsisakem..butu gerai kazkaip nusiteikti is anksto biggrin.gif  O proceduras Gydyklose darysimes  smile.gif
  Ir siaip gal kas kavinuke kokia ar restoraneli rekomenduotumet... blush2.gif  ax.gif  pirma karta mes Druskininkuose busim  smile.gif


Dėl "Reginos" tai nežinau, bet galėčiau rekomenduoti "Druskininkų" viešbučio restoraną, ten skanu ir palyginus nebrangu thumbup.gif , ypač "Cezario" salotos patiko, niam wub.gif . Prieš kokius metus labai patiko picerija, berods Cicilija vadinasi, tačiau, kai buvom rudenį, tai kažkaip viskas suprastėję buvo g.gif
Atsakyti
Apie Reginą tikrai yra atsiliepimų ankstesnėse temose, gal net ir šioje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2007 01 30, 14:23)
o pačioje Galioje buvo kokios procedūros ar tik į gydyklas ėjot

Mes buvom užsisakę Romantinį savatgalį, tai mums priklausė į tą kainą pirtis su baseinu ir masažas. Valandas patys pasirinkom ir baseine buvom tik mes dviese. Kitas procedūras rinkomės Druskininkų gydyklose.

QUOTE(Mildute @ 2007 01 30, 17:39)
Aš II korpuse gyvenau smile.gif pilytė su bokšteliais raudona smile.gif

Jūs tam pagrindinam pastate, kur ir registruotis reikia. Kitą kart žinosim, kur šiluma laikosi lotuliukas.gif
Atsakyti
o kokias procedūras parekomenduotumėte gydyklose, nes, kai nebuvus, tai kažkaip sunkoka susigaudyti, tiek jie ten visko siūlo... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2007 01 31, 15:06)
o kokias procedūras parekomenduotumėte gydyklose, nes, kai nebuvus, tai kažkaip sunkoka susigaudyti, tiek jie ten visko siūlo... blush2.gif  blush2.gif

pakambinus į Druskininkų gydyklas, aš sakiau kokios problemos ir ko tikiuosi, o man jos rekomendavo ką galėtume išbandyti. Mums patiko tongue.gif
Atsakyti