Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(Ritulka @ 2007 08 19, 11:55)
Norejau pasidometi, kaip ten su tuo isejimu vaiko auginimo atostogu, zinau tik tiek kad reikia rasyti darbe prasyma, o ar ten reikes nurodyti, iki kada zadu atostogauti (nes su pirmu vaikeliu atostogu nejau, tai dabar nezinau)


Nezinau, tikriausiai jau suzinuojai kad prasyma reikia rasyti darbe nurodant iki kada zadi atostouose buti (pvz. iki vaikui sueis 1 metai ar iki 3 metu). Nu o jei sugalvosi grizti anksciau tai tiksliai neatsimenu pries kiek dienu reikia perspeti darbdavi apie isejima i darba. Bet iki metuku tai tikrai neapsimoka grizti i darba schmoll.gif O jei prastums istatymo pataisas tai ir ilgiau neapsimokes grizti mirksiukas.gif
Atsakyti
manes tai ir su pagaliu niekas neisvarys i darba kol vaikui 2,5m nebus... nenoriu dirbt ir vaiko palikt tokio mazo darzely...
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 28, 19:48)
manes tai ir su pagaliu niekas neisvarys i darba kol vaikui 2,5m nebus... nenoriu dirbt ir vaiko palikt tokio mazo darzely...

as irgi busiu iki kokiu 3metuku su dukryte. Ar gi galima praleisti pagrindinu kudikelio vystymasi unsure.gif matyti pirmus zingsniukus, pirmus dantukus, juk tokiems lialiukams labiausiai reikia mamos silumos.
busiu su savo lelyte kuo galima ilgiau wub.gif
Atsakyti
pritariu,kad su lialytem biggrin.gif reikia buti kuo ilgiau,nes niekas meiles tiek neduos kiek mama, thumbup.gif
Atsakyti
su dukra sėdėjau iki 1 metų, paskui iki 2 metukų turėjome nuostabią auklę thumbup.gif pinigėlių stygius vertė eiti į darbą, juolab dirbau tik kas antrą dieną, o su mažuoju žadu būti iki 2 metų, gal ilgiau, kaip išeis o darban laaaabai NENORIU schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš su savo aukseliu noriu būti namuose kuo ilgiau,ir nevadinu tai sėdėjimu.Juk taip gera niekur neskubėti ir džiaugtis matant kaip tavo vaikelis auga.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 28, 19:48)
manes tai ir su pagaliu niekas neisvarys i darba kol vaikui 2,5m nebus... nenoriu dirbt ir vaiko palikt tokio mazo darzely...

vakar galutinai aptarem su vyru ir nusprendem, kad iki pat 3 m busiu namie. 3m sueis gruodi, tai nuo rugsejo jau bus galima pratint prie darzelio smile.gif
Atsakyti
As tai planuoju kokius tris metus tai tikrai,nenoriu niekam palikt vaikuciu,be to aukle dviem kainuoja daug,tai nelabai kas is mano uzdarbio ir liks.Tai verciau jau su vaikais.Jie taip greit uzauga,o tie pirmi metai patys nuostabiausi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 09 07, 15:25)
As tai planuoju kokius tris metus tai tikrai,nenoriu niekam palikt vaikuciu,be to aukle dviem kainuoja daug,tai nelabai kas is mano uzdarbio ir liks.Tai verciau jau su vaikais.Jie taip greit uzauga,o tie pirmi metai patys nuostabiausi. biggrin.gif

na, yra kas buna priversti iseit dirbt...labai del to gaila sad.gif o jei yra galimybe neit dirbt - tik sveikintina jei ir neinama. nes buna kad tiesiog nori mamos eit dirbt - tipo atsibodo ,,namie sedet"
mes tai nesedim - as nesijauciu uzdaryta - kaip tik darbe tai budavo grafikas ir pan, o dabar lakstom visur su maziuku smile.gif aj, nenoriu iki 7 m jam kol bus eit dirbt smile.gif o tada antra planuosim biggrin.gif
Atsakyti
Kai vaikelis truputį paauga pats smagumas su juo būti,į svečius gali išeiti.Aš pirmąjį auginau iki 3 metų ir tuo labai džiaugiuosi.Dažnai mėgdavom rytais eiti į kavinę kartu,jam-sultys ,man -kava.Atsimenu dažnai pagalvodavau ,kad tuo metu dauguma dirba,o mes niekur neskubam ir galim smagiai leisti laiką kartu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2007 09 07, 17:23)
Kai vaikelis truputį paauga pats smagumas su juo būti,į svečius gali išeiti.Aš pirmąjį auginau iki 3 metų ir tuo labai džiaugiuosi.Dažnai mėgdavom rytais eiti į kavinę kartu,jam-sultys ,man -kava.Atsimenu dažnai pagalvodavau ,kad tuo metu dauguma dirba,o mes niekur neskubam ir galim smagiai leisti laiką kartu. smile.gif

as tai negaliu sulaukti kai galesim visur kartu vaziuoti ir ji jau tai supras biggrin.gif
Atsakyti
As irgi taip laukiu kada jie paaugs,bus mazi zmoguciai,galesiu abu uz rankyciu ir iseit pasivaiksciot,nereiks to vezimo.
Atsakyti