Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(edasgi @ 2007 07 04, 13:14)
Mums jau 8men.bet net negalvoju grysti i darba,o zinot ka sugalvojome mes su vyru? Ogi taip ar taip sedziu namuose tai "pasidarysime" antra leliuka ir tuo paciu uzsiauginsiu du,o tada kaip kipsiu i darbus tai baigsis su vaikais.Dziaugiuos ir megaujuosi kad galiu buti namuose ir dar nenoriu is ju iseiti.


Man tai pametinukų idėja tai schmoll.gif . Man po pirmo vaiko noras ištrūkti atėjo maždaug kai jai buvo 1,5m. Tada susiradau darbą, buvau labai patenkinta juo ir netgi pakilau karjeros laiptais. Po beveik 5 metų žinia apie nėštumą buvo nuostabi, nes vėl galėjau sulėtinti gyvenimo tempą. Tiesiog tas darbas tai kasdieninė rutina nuo 8 iki 17.... ir taip kasdien doh.gif Tai dabar tiesiog mėgaujuosi sūnelio auginimu lyg atostogom. Žinau, kad dabar vėl pailsėsiu, o paskui vėl kibsiu į darbus. Kas žino gal kada vėl norėsis kokio pagranduko blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, o aš jau nuo rudens pradedu dirbt
Papildyta:
QUOTE(En:) @ 2007 06 04, 11:40)
kiek zinau, yra parengtas istatymas, kad nuo 2008.01 menesio vaikeli auginancios mamos nuo 1m iki 3m gaus 50% atlyginimo pasalpa.
Dabar gi gaunam iki 6 menesiu - 100%, veliau 80%. Bet tik iki metu. Naujas istatymas numato pasalpa iki vaikui sueis 3metukai  smile.gif
bet ar patvirtins?..  unsure.gif

Kol ta istatymą patvirtins irnesakyk.gif , jaučiu nesulauksiu aš schmoll.gif
Atsakyti
su pirmuoju vaikučiu namie buvau kol jai suėjo 1,5 m., tada pusmetuką padirbau ir vėl išėjau į dekretą. Kažkaip visiškai gerai jaučiuosi namie ir žadu pabūt kol antrajam sueis irigi kokie 1,5 m. O tada jau kibsiu į darbus lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visai patinka namuose buti ir dukryte auginti, o i darba visai nenoriu dar.. blush2.gif Butu taip gerai, kad ta naujaji istatyma priimtu, nes pinigeliu verkiant reikia!!O dabar nori nenori, bet tenka mamytems tuos mazus musu vaikelius mociutems, tetulems ar svetimoms auklems palikineti.... schmoll.gif Kol kas bandom dukrytei broliuka ar sesyte "suorganizuoti"bet kol kas nelabai kas gaunasi ax.gif
Atsakyti
as noreciau pasedet su suneliu kol jis neprades lankyti darzelio... tongue.gif
Atsakyti
As savo maziuka i darzeli pradesiu leisti nuo metuku, nors labai noriu buti su juo kuo ilgiau, bet kitaip neiseina verysad.gif
Atsakyti
siaip planuoju savo dukryte leist i darzeli nuo kokiu 3 metuku, o i darba galiu grizti jau po puse metu, nes yra mociutes, gales pabuti. ir as labai anksti baigiu nuo 7 iki 12-14 val. tai yra galymybe galima pasinauduoti. blush2.gif
Atsakyti
Gerai butu jeigu pratestu mokejima iki 3 metu thumbup.gif Tai galima bus ilgiau pasedeti su vaiku, bet is kitos puses man tai stogas turbut nuvaziuos vien tik su vaikais sedeti namuose doh.gif doh.gif
Atsakyti
Noretusi buti kuo ilgiau g.gif , taciau kazkaip graudu darosi, kai pagalvoji, kokia ismoka laukia blink.gif Na, bet jei viskas bus gerai plauoju pati auginti iki dvieju metuku wub.gif Be to labai jau nenoriu gryzti i buvusia darboviete, tad tikiuosi kazkur kitur iki to laiko darbeli susirasti blush2.gif
O gal dar iki to laiko ir antras vaikutis netycia atiras nestuke.gif, nors tokiu planu neturiu . Bet ka gali zinoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif , tai sakiau, kad i darba grysiu, kai vaikui sukaks 1 metai. Dabar nuomone kardinaliai pasikeite blink.gif . Galeciau su lialka sedeti visus 3 metus, bet va kad visokios paskolos vercia gryzti i darba. Tai su vyru galvojam, kad i darba grysiu kai mazei bus 1,5 metu, nors ta nuomone dar gali keistis doh.gif .
Atsakyti
as darbelin grizti planuoju kai zuikiui metukai bus.finansai neleis ilgiau namie sedeti verysad.gif vat jei istatyma patvirtintu tai thumbup.gif tada iki darzelio pabuciau namie.Dabar aukle mum neikandama,tektu mociutei imti ilgas atostogas nuo darbo ir ziureti anuka(ji turi invaliduma ir gali 6 men buti ant biuletenio),jei tik pavyks. blink.gif nors siaip manau iki 3m auginti vaika as nenoreciau-man ir dabar bendravimo su zmonem truksta,jauciuosi isprausta namuose.
Atsakyti
Norejau pasidometi, kaip ten su tuo isejimu vaiko auginimo atostogu, zinau tik tiek kad reikia rasyti darbe prasyma, o ar ten reikes nurodyti, iki kada zadu atostogauti (nes su pirmu vaikeliu atostogu nejau, tai dabar nezinau)
Atsakyti