Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(little bear @ 2007 06 03, 21:26)
kokį įstatymą? g.gif g.gif

Tikrai,koks tas istatymas? g.gif
Atsakyti
kiek zinau, yra parengtas istatymas, kad nuo 2008.01 menesio vaikeli auginancios mamos nuo 1m iki 3m gaus 50% atlyginimo pasalpa.
Dabar gi gaunam iki 6 menesiu - 100%, veliau 80%. Bet tik iki metu. Naujas istatymas numato pasalpa iki vaikui sueis 3metukai smile.gif
bet ar patvirtins?.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo En:): 04 birželio 2007 - 10:41
QUOTE(En:) @ 2007 06 04, 11:40)
kiek zinau, yra parengtas istatymas, kad nuo 2008.01 menesio vaikeli auginancios mamos nuo 1m iki 3m gaus 50% atlyginimo pasalpa.
Dabar gi gaunam iki 6 menesiu - 100%, veliau 80%. Bet tik iki metu. Naujas istatymas numato pasalpa iki vaikui sueis 3metukai  smile.gif
bet ar patvirtins?..  unsure.gif

Iki metu 85% mirksiukas.gif Na gerai bus toms,kurios daug gauna,bet jeigu koki 1000,tai kas is tu 500? g.gif O vyrams bus galima iseiti iki 3 metu,jei patvirtins?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 04, 10:54)
Iki metu 85%  mirksiukas.gif  Na gerai bus toms,kurios daug gauna,bet jeigu koki 1000,tai kas is tu 500? g.gif  O vyrams bus galima iseiti iki 3 metu,jei patvirtins?

aa, nu tikriausiai rolleyes.gif aciu uz pataisyma mirksiukas.gif
as ten tiksliai neatsimenu tu skaiciuku. O del vyru tai manau, lygios teises turetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 04, 11:54)
Iki metu 85%  mirksiukas.gif  Na gerai bus toms,kurios daug gauna,bet jeigu koki 1000,tai kas is tu 500? g.gif  O vyrams bus galima iseiti iki 3 metu,jei patvirtins?



Su tokio nauju istatymu galima ramiai ir iki kokiu 3 metu namie sedet...user posted image
Atsakyti
QUOTE(En:) @ 2007 06 04, 11:40)
kiek zinau, yra parengtas istatymas, kad nuo 2008.01 menesio vaikeli auginancios mamos nuo 1m iki 3m gaus 50% atlyginimo pasalpa.
Dabar gi gaunam iki 6 menesiu - 100%, veliau 80%. Bet tik iki metu. Naujas istatymas numato pasalpa iki vaikui sueis 3metukai  smile.gif
bet ar patvirtins?..  unsure.gif

Mes su maziuku laikom kumstukus, kad tik patvistintu ta istatyma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 06 04, 17:02)
Su tokio nauju istatymu galima ramiai ir iki kokiu 3 metu namie sedet...user posted image

Sutinku thumbup.gif
Atsakyti
o man mergaites nepatykesit pasiseke thumbup.gif as esu ir motinystes atostogose ir namie dirbu (direktorius labai puikus zmogus). esu buhaltere. tai visa laika bunu su savu mazuciuku wub.gif o vakare, arba kai miega, arba kai mano mama ateina ir iseina porai valandu i lauka su Matuku, as suspeju susitvarkyti su darbu thumbup.gif
Atsakyti
gerai butu kad patvirtintu,nors nedaug gautumem bet vis geriau nei tie97litai,o dyrbt tai net nzn kada pradet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2007 01 04, 16:09)
Sveikos, mielosios mamytės... biggrin.gif Mano dukrai tuoj bus 9 mėnesiai, artėja ir metai... ax.gif Pagal viską turėčiau(galėčiau) grįžt į darbą, bet.....nenoriu g.gif Auginti dukrytę man tikros atostogos ir nutariau, kad tai darysiu iki tada kada gausiu skambutį iš darželio, kad mūsų eilė jau laisva rolleyes.gif O tai turėtų įvykti maždaug kai dukrai sueis 2-2.5 metų smile.gif Taigi norėjau jūsų paklausti, iki kada žadat sėdėti su vaiku namie?Kada žadat sugrįžt į darbą? rolleyes.gif


Mano dukrytė irgi gimus balandį, tai man irgi laabai nesinorėjo į darbą schmoll.gif . O ypač todėl, kad artėjo vasara. Ir šiaip atrodė dar maža, dar maitinau smile.gif Bet vasaros gale išvažiavom su vyru į kelionę dviem savaitėm. Atitrūkau nuo motinystės rūpesčių ir jau kai grįžau tai per savaitę darbą susiradau ir auklę pasisamdžiau ax.gif Tiesiog esu girdėjus labai teisingą pasakymą: kol mama augina vaikelį ji visada žiūri tik žemyn.
Tai vat sėkmės jums aukti 4u.gif Ir nepamirškite kuo dažniau kelti akis į viršų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai aktuali tema thumbup.gif Prieš kelias dienas per žinias V. Blinkevičiūtė kažką kalbėjo apie 85 proc. apmokamas atostogas kol vaikui sueis 1,5 metų. Vat būtų super thumbup.gif O dabar tai neaišku ką su tuo vaiku daryti, kai į lopšelį nuo 1,5 priima g.gif O vietoj gero atlyginimo gauti 97 Lt-apsurdas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2007 01 04, 18:09)
Sveikos, mielosios mamytės... biggrin.gif Mano dukrai tuoj bus 9 mėnesiai, artėja ir metai... ax.gif Pagal viską turėčiau(galėčiau) grįžt į darbą, bet.....nenoriu g.gif Auginti dukrytę man tikros atostogos ir nutariau, kad tai darysiu iki tada kada gausiu skambutį iš darželio, kad mūsų eilė jau laisva rolleyes.gif O tai turėtų įvykti maždaug kai dukrai sueis 2-2.5 metų smile.gif Taigi norėjau jūsų paklausti, iki kada žadat sėdėti su vaiku namie?Kada žadat sugrįžt į darbą? rolleyes.gif

Mums jau 8men.bet net negalvoju grysti i darba,o zinot ka sugalvojome mes su vyru? Ogi taip ar taip sedziu namuose tai "pasidarysime" antra leliuka ir tuo paciu uzsiauginsiu du,o tada kaip kipsiu i darbus tai baigsis su vaikais.Dziaugiuos ir megaujuosi kad galiu buti namuose ir dar nenoriu is ju iseiti.
Atsakyti