Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Planuoju "atostogauti" iki 2,5 metukų.
Atsakyti
Nenoriu nieko izeisti, bet jei auginti vaika taip, kaip tai sako psichologai, tai vaikui mama reikalinga netik iki triju metu bet ir veliau, nes kiekvienais metais vaikui augant vis kitas raodos etapas duoda savo. Jam visada reikia mamos.
Aplamai,psichologai teigia, kad iki 4menesiu turi buti patenkinami visi jo maitinimo norai,zodziu reikia reaguoti i kiekviena vaiko cyptelejima. Na manau mes visos stengiames tai daryti, bet juk norisi ir truputi laiko sau. As asmaniskai tikrai ne is vienos mamos esu girdejusu, kad "paverks truputi ir praeis"... Iki 6metu vaiko psichologinimiame vystymase yra adug permainu. Nuo 6iki 12 metu yra vadinamas latentinis periodas, o nuo 12m. vel kitaip.Na, daug as cia galeciau prirasyti, bet tema juk ne apie tai.
Jei butu galimybe, as namuose su mazaja buciau iki pat 3metu. Bet kaip ir daugumai, finansai neleidzia. Tad po metu ir eisiu i darba.
Ir dar, pabaigai, psichologu teigimu, "viskas, ka vaikas patiria iki 6metu, atsiliepia jo tolisniame gyvenime"
Atsakyti
Manau "atostogauti" iki 1 metų ir 2 mėn. Vasaros porą mėn pabūsim namie, gamtoje, nes tik grįžusios juk nieks atostogų nebeišleis, o lelkom reikia gero oro, jūros.O paskui darban, nes pinigėlių reikia verysad.gif doh.gif
Atsakyti
ax.gif auginsiu savo angeliuka iki 1 metu ir 2 menesiu ir begsiu i darbeli-mazuli paliksiu tik 5 val per diena,o pakeis mane artimas zmogus-mano teta.Jei moketu daugiau -buciau ilgiau -iki 2 metu.o tada i darzeli g.gif
Atsakyti
aš tai norėčiau iki kokių 2,5 m namie augint g.gif . bet nuo 1 m. bandysiu eit į darbą kokioms 4 val per dieną (jei sutiks senelis ar močiutė su vaiku pabūt). o pilnai darbo dienai grįšiu tik kai išleisiu į darželį - kokių 2,5 - 3 m.
pirmagimį auginai namie iki 2,9 m. jau buvau biški per daug užsisėdėjusi. bet vaikui tai labai gerai buvo, atsibuvo namuose - kai išėjo į darželį, nei karto neverkė, beveik nesirgo, nebedarė į kelnes, puikiai kalbėjo.
o auklės aš nenoriu. negalėčiau pasitikėt svetimu žmogum. ir dar, taip greitai tie vaikučiai užauga. paskui to nuostabaus laiko nesugrąžinsi, todėl noriu atsidžiaugti wub.gif
Atsakyti
Manau nėra čia kur skubėti kaip akis išdegus mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Jau nuo ateinančio rugsėjo kimbu į mokslus smartass.gif O į darbuką manau nuo dar sekančio rugsėjo (kažkas panašaus) thumbup.gif Nors ji mažylė pareikalaus dėmesio, darbas palauks ax.gif
Atsakyti
Pasiemiau akademines metams,bet visai patinka atostogauti,tai net nesinori apie mokslus galvoti,bet juk reikia kazkaip baigti mastau.gif O ir darbas veliau laukia... blush2.gif
Atsakyti
jei priims naujaji istatyma - auginsiu iki 3 metu biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau būti namie iki kol sūneliui sueis vieni metukai, gal dar porą mėnesiukų ax.gif
Aišku, jei tik į lopšelį- darželį priims g.gif Kitiems pipiro nepaliksiu schmoll.gif
Atsakyti

Aš galvoju auginti iki 3 metų,bet nežinau,gal dar ir anksčiau teks į darbą išeiti doh.gif
Atsakyti
na as atostogausiu iki to laiko, kai mano vaikas taps kazkiek savarankiskas, t.y. darys visus rekalus i puoduka ir pavalgyt pats sugebes, taigi kazkur iki 2 metu ilgiausiai, nes pirmas jau 1,5 m visa tai mokejo, bet tada nenorejau grist darban, o dabar noriu smile.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laava @ 2007 05 30, 02:27)
jei priims naujaji istatyma - auginsiu iki 3 metu  biggrin.gif

kokį įstatymą? g.gif g.gif
Atsakyti