Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(Kvaksytė @ 2009 11 18, 00:17)
Kol neturėjau dukrytės, tai galvojau, kad tikrai po metų grįšiu į darbą, o dabar viskas aukštyn kojom. Mamystė veža ir man beprotiškai gera su dukrele laiką leisti wink.gif Visai nelaukiu kada į darbą reikės.


as irgi nelaukiu... i sena grizt nebegalesiu, o kaip nauja susirasti reiks siais laikais, kai tokia bedarbyste, nezinau, ziauriai baisu del ateities...
Atsakyti
greiciausia iki 2 metu 4u.gif nors ir sunkios tos "atostogos" bet ziurint i savo mazyle visas sunkumas isgaruoja ir galvoji kaip tik ilgiau praleist laika kartu smile.gif
Atsakyti
Manajai dukrytei 10men.i darba planuoju,kai jei sueis 2,6m.Net pagalvoti apie tai nenoriu,man taip patinka auginti mazaja,stebeti ir mokytis nauju gyvenimisku dalykeliu 4u.gif
Atsakyti
as irgi kol saviskes neturejau galvojau, kuo greiciau i darba noresiu smile.gif, o dabar kol tetis priziuri taip jos pasiilgstu 4u.gif , tik su ja but ir noris wub.gif , juk taip greit uzaugs ir pasidziaugt nespesi. Taip kad i darba po dvieju, o gal ir veliau
Atsakyti
Ne anksciau kai dukrytei sueis 2 metukai smile.gif Taciau tikiuosi, kad iki to laiko susilauksim antros atzaleles ir tada sios atostogos prasites dar pora metu smile.gif
Atsakyti
labai noreciau sulaukus 3.pirmaja tiek auginau ir buvau labai patenkinta thumbup.gif .
Atsakyti
planuoju iki 3 metu buti namie, po to i darzeli ir i darbeli 4u.gif
Atsakyti
Planavom su vyru, kad pirmus metus as busiu su mazaja, antrus - jis. Bet kazin ar as jam beuzleisiu tuos antruosius g.gif Visai nesinori i darba, vel ta itampa, intrigos, kova uz vieta po saule ir pan. O dabar esu tokia rami ir atsipalaidavusi. Mano vyrui sunku patiketi, kaip as tokia karjeriste, megaujuosi ramiu buvimu su dukryte ir nuo ryto iki vakaro nebetauskiu apie darba. doh.gif Motinyste istikruju veza thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau ir as bent 2 metus auginti savo pupuliuka namuose ir negrizti i darbeli...Su dukra iki dvieju buvau, nors mokejo tada tik uz pirmus metus, ir tai kiek pamenu tai 80 proc. Antrus metus gavau tik 93 lt. Ir vistiek sedejau, dekui savo vyrui, kuris tempe finansine nasta biggrin.gif ...Aisku, daug kas priklauso nuo pinigeliu, bet vaikuciu sveikatele - brangiausia!!! smile.gif
Atsakyti
Nors ir pabosta kasdien vis tas pats, taciau tikrai motinyste veza 4u.gif O be to ir siuo metu gryszti i darba kur tiek itampos, jau geriau pasidziaugti mazyliu... lotuliukas.gif
Atsakyti
atostogauju jau trecius metus, nes turiu pametinukus,vaje, jau baisiai norisi i darba biggrin.gif
Atsakyti
Atostogausiu iki 2 metu. Tikiuosi...
Atsakyti