Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Iki 2 metuku smile.gif
Atsakyti
2 metus ax.gif
Atsakyti
iki 2 metuku smile.gif o jei bus galimybes, tai iki 3 smile.gif
Atsakyti
kuo ilgiau-tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
sveiki,pasiskaicius kiek mamytes atostogauti zada smagu daros thumbup.gif as dirbu kai mazajai suejo trys menesiukai,tiesa puse darbo dienos,siuo metu jai jau greitai sueis desimt menesiuku o as grizau pilnam etatuidarbeli biggrin.gif likes namie tetis puikiausiai susitvarko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Devilscat @ 2009 11 03, 00:41)
iki 2 metuku smile.gif o jei bus galimybes, tai iki 3 smile.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane vyras vaiko prieziuros atostogose ir puikiai susitvarko su mazyliu ir su namais, bei vyresneliu musu wub.gif Ir namai blizga, ir valgyt pagaminta, ir rubais isskalbti thumbup.gif O as susiradau darbuka ir darbuojuos po biski ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigraja @ 2009 10 08, 22:59)
busiu 2 metus, o po to gal vel kokius du metus jei niekas nepasikeis smile.gif

Na, man nuojauta kuzda, kad ir man bus panasiai biggrin.gif
Atsakyti
Kartais saves klausiu, kodel tai vadinama motinystes "atostogomis"... Kas cia per atostogos, kai, baigiantis dienai, jautiesi taip, lyg darzus butum akejusi cry.gif Dirbt artimiausiu metu nezadu, bet univera lankau ir maziu kartu tempiuosi, nes nera kur palikt: abieju tevai toli nuo musu gyvena, o ir fakulteto darzelis- lopselis tokiu maziuku neima verysad.gif Siaip man labai patinka su lelium laika leist, tik va su univeru labai sunku suderint.
Atsakyti
Iki 2 metų
Atsakyti
Manau iki 1 metuku tikrai, o poto pradesiu ziurinetis darbo, nes i ta is kurio isejau i dekretines nelabai noriu begrizti...
Atsakyti
Kol neturėjau dukrytės, tai galvojau, kad tikrai po metų grįšiu į darbą, o dabar viskas aukštyn kojom. Mamystė veža ir man beprotiškai gera su dukrele laiką leisti wink.gif Visai nelaukiu kada į darbą reikės.
Atsakyti