Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

As irgi 2 metus, bet mano vyras labai nori antro iskarto, tai nezinau kaip cia bus g.gif smile.gif
Atsakyti
mes iki 2 metuku greiciausiai.
Atsakyti
jei seimas nepriims 'kuriozų' - 2,5metų smile.gif
Atsakyti
Aš irgi planuoju "sėdėti su vaikais" apie 2,5 metų, jei niekas nesikeis. Tik to tikrai nepavadinčiau "sėdėjimu" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai norėčiau iki dviejų metukų paaugint mažių, bet priklausys nuo mūsų seimūnų .
Atsakyti
2 metus, nors kokios čia atostogos biggrin.gif
Atsakyti
2 metus tai tikrai smile.gif aisku jei nepasikeis istatymai g.gif
Atsakyti
greičiausiai tik metus. pakeitimai, manau tikrai bus, ir ne mūsų naudai, teks dirbti.
Atsakyti
As 'atostogavau' beveik 2m. biggrin.gif mazyle mano jau lopsiuke-darziuke - reiks po biski darbo ieskotis, nes ten kur dirbau iki nestumo subankrutavo doh.gif
Atsakyti
Bet jau planuoju 2 metus tai tikrai, o kaip bus bus matyti.
Atsakyti
As jau 6-ti metai "atostogauju" biggrin.gif dabar planai auginti mazuosius,kol jauniausiajai sueis 2 metukai,tada jau ko gero teks darban kulniuot,nors tikiu,kad nesinores ir gaila bus maziuke i darzeli atiduot,bet viskas susiveda i finansus, nepatemps musu tetis tokios gausios seimos vienas ant savo peciu,teks ir mamai prisidet prie seimynos geroves 4u.gif
Atsakyti
Planuoju po dviejų metų į darbą sugrįžti, jei rasim lopšelį, kur vaiką priimtų - šiais laikais tragiška padėtis su lopšeliais - jų tiesiog labai labai per mažai.
Atsakyti