Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Šiaip tai prašyme rašiau, kad iki tol kol mažylei sueis 2 metukai, bet dabar galvoju,kad jei viskas dukrytei gerai, tai gal ir anksčiau grįšiu į darbą, kažkaip jau ir atsibodo namuose sėdėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliuxbum @ 2009 08 09, 08:33)
Šiaip tai prašyme rašiau, kad iki tol kol mažylei sueis 2 metukai, bet dabar galvoju,kad jei viskas dukrytei gerai, tai gal ir anksčiau grįšiu į darbą, kažkaip jau ir atsibodo namuose sėdėti ax.gif



oho, pupai dar tik 6 mėn, o jau darbelin nori? wink.gif

aš tikiuosi būt iki 3 metų, jei tik leis finansai.
Atsakyti
Pirmus metus su mazyle praleisiu as, nes maitinu, noriu pailseti nuo darbo ir galiausiai pasidziaugti savo auganciu angeliuku. O antrus metus, jei nepanaikins "protingoji" valdzia apmokejimo, su dukryte preleis tevelis. 4u.gif
Atsakyti
aš norėčiau pasinaudot galimybę du metus pabūt, aišku, jei antrų metų finansavimo nenukirs bais drastiškai -- pagalvojau, kad tai vienintelė galimybė man praleist tiek laiko su savo vaikais rolleyes.gif Tik lb norėčiau, kad atstatytų galimybę dirbti pagal autorines - tada būtų pats geriausias variantas - kol chebrytė miega padirbi, atsikelia - toliau su jais draugauji smile.gif
Atsakyti
du metus tai tikrai, o gal net ir ilgiau tongue.gif
Atsakyti
tikrai du metus nes neturiu kur palikti mazylio g.gif
Atsakyti
2 metus, nes reikės į darbą, kadangi pinigų nebegausiu, tai teks eiti dirbti unsure.gif
Atsakyti
Tikrai nesinori nieka palikti mergytės anksčiau nei 2 metukų. O kai pasižiūri kokie tie 2-emčiai būna ir tai gaila palikti ar vesti į darželį. Bet teks. Jei nebus panaikintas dabartinis mokėjimas būsiu namuose, jei panaikins, ir negalėsiu šeimos išlaikyti tai teks keliauti į darbą ir dukrai samdyti auklę arba kviesti močiutę.
Atsakyti
Iki 2 metu 3 menesiu kaip tik prasides rugsejis ir kiekvienas eisim i savo "darbeli" (darzeli). tongue.gif
Atsakyti
as tai jau dabar i darba noreciau, bet iki metu teks auginti, nes i darzeli anksciau niekas nepriima. kazkaip labai sunku man buti namuose, tai metus atkentesiu ir tada bandysiu darban smile.gif
Atsakyti
kai mano aukseliui sueis 2 metukai wub.gif
Atsakyti
Atostogausim 2 metus, tiek, kiek mokes, bet noreciau iki 3 metuku buti su vaiku namie jei tik leis finansines galimybes 4u.gif ax.gif
Atsakyti