Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

2 metus atostogausiu rolleyes.gif
Atsakyti
Planavau du metus, bet tenka grįžt į darbą po metų verysad.gif
Atsakyti
pasiemiau 3metus,bet tikriausiai grysiu po 2-ju metu g.gif ,nes musu valdzia s... kruva doh.gif verysad.gif
Atsakyti
As ir planuoju 2 metus... smile.gif aisku jei nesumazins tikrai motinystes pasalpos doh.gif
Atsakyti
Su dukryte atostogavau metus, su sūneliu atostogausiu du metus.
Atsakyti
QUOTE(Mega13 @ 2007 01 04, 17:09)
Sveikos, mielosios mamytės... biggrin.gif Mano dukrai tuoj bus 9 mėnesiai, artėja ir metai... ax.gif Pagal viską turėčiau(galėčiau) grįžt į darbą, bet.....nenoriu g.gif Auginti dukrytę man tikros atostogos ir nutariau, kad tai darysiu iki tada kada gausiu skambutį iš darželio, kad mūsų eilė jau laisva rolleyes.gif O tai turėtų įvykti maždaug kai dukrai sueis 2-2.5 metų smile.gif Taigi norėjau jūsų paklausti, iki kada žadat sėdėti su vaiku namie?Kada žadat sugrįžt į darbą? rolleyes.gif

PO 2M ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
2 metus tai tikrai, jei vyras pakankamai uzdirbs tai busiu ir 3metus biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai ne mažiau nei 2 metus būsiu su savo sūneliu. O šiaip greičiausiai ir truputį ilgiau, iki kokių 2,5. Mums išpuola, kad 2 metai balandžio pabaigoj, o į darželį vasarai mažiuko atiduoti neapsimoka. Tai vasarosim irgi kartu smile.gif Darbe parašiau, kad išeinu iki 3 metų. biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes as nesuprantu kur jus paliekat savo mazylius 1metuku pvz? Kad i jau i darbeli einat.... As uz jokius pingus savo dukrytes vieneriu metutu niekam nepalikciau!
Na o kur jus paliekat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingri07 @ 2009 06 26, 16:55)
As ir planuoju 2 metus... smile.gif aisku jei nesumazins tikrai motinystes pasalpos doh.gif

aš taip pat ax.gif Bent taip tikėjausi planuodama nėštumą. Pagyvensim pamatysim - Lietuva - stebuklų šalis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2009 06 28, 14:08)
Mamytes as nesuprantu kur jus paliekat savo mazylius 1metuku pvz? Kad i jau i darbeli einat.... As uz jokius pingus savo  dukrytes vieneriu metutu niekam nepalikciau!
Na o kur jus paliekat? ax.gif

Kai auginau pirmąją buvo mokama 85 proc. iki 1 metų. Pagyvenau 3 mėn iš 97 Lt, tai jau nebebuvo klausimo "už jokius pinigus". Aš vežiojau pas kitą mamą, auginančią savo berniuką (atiduodavau pusę algos, bet bent keli šimtukai likdavo), paskui į lopšelį. Dabartinėm sąlygom auginčiau iki 2 metukų, bet įtariu, vel reikės po metų čiuožti į darbą
Atsakyti
Planuoju 2 metus , jei nepasikeis įstatymai, o gal ir tris jei kartais suplanuosim antra vaikelį smile.gif, kad jau negrįžt i darbą lotuliukas.gif
Atsakyti