Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Aš planuoju gryšti kai pupuliui bus metukai blush2.gif bet iš tikro tai visai nesinori, bet kad finansai spaudžia. O kur reiks dėti mažiuką - tai neįsivaizduoju schmoll.gif Į lopšelį priima tik nuo 1,5 metukų, o tai ką daryti su tais puse metukų g.gif Auklę samdyti be proto brangu, tėvai ir uošviai už kelių šimtų kilometrų doh.gif Taip ir bijai sulaukti vaiko pirmojo gimtadienio, o juk tai turėtų būti tooookia šventė...
Atsakyti
pries dukreles gimima galvojau iki 2-3 metuku pati auginti. dabar jau sejo metukai ir galvoju iki rudens (tada bus 1metai ir8men.) dar bandysiu. aisku po truputi ziurineju darbus, nes i sena nenoriu grizti, tai matysim. o gal, jei finansai leis ir ilgiau nedirbsiu ax.gif
Atsakyti
As ir iki metuku 4u.gif turim mociute kuri priziures tas keliasvalandas , paskui sese is mokyklos grys ,tetis nava ir issisuksim kaskaip rolleyes.gif rolleyes.gif Nesinoretu prarasti neblogas pareigas blush2.gif nes piniguciu visad reikia 4u.gif
Atsakyti
Iki metuku. Norisi veiklos, jauciuosi uzsisedejusi truputuka
Atsakyti
Pirmą auginau iki 2m., antrąją- iki 3m., o trečiąją taip pat auginsiu pati iki 2, ar iki 3 metukų. Anksčiau grįžti į darbą net negalvoju schmoll.gif . O namuose neužsisėdim - turim tiek veiklos, tiek su mergaitėm lotuliukas.gif , tiek ir pati!!!!!!!!
Atsakyti
i darba zadu grizti vasarai pasibaigus. mano mazylei bus metai ir 4men.
ieskosim aukles- be jos niekaip neissiversime.
ir kuo greiciau bandysim "susiveikti" broliuka blush2.gif
Atsakyti
as tai planuoju iki kokie 2 metuku namie o paskui i darba nes baigiu isproteti nuo namu tvarkimo ir nuo tos pacios rutinos blink.gif tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As Tai savo sunuti auginsiu iki 3 metuku nes man kazkaip gaila atiduoti ji i darzeli ar palikinet kokej auklej 4u.gif
Atsakyti
Aš planuoju gryšti kai pupai bus metukai ir 2 mėn. Noriu nuo rugsėjo pradėtį vesti į lopšelį. Aš labai norėčiau auginti toliau bet finansai spaudžia ir reikės keliauti į darbą.
Atsakyti
As tai galvoju iki kokiu 3 m,visai man patinka ir nenusibosta,nes daznai kazkur isvaziuojam smile.gif taigi nesedim istisas dienas namie
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 02 09, 15:35)
As tai galvoju iki kokiu 3 m,visai man patinka ir nenusibosta,nes daznai kazkur isvaziuojam  smile.gif taigi nesedim istisas dienas namie

As irgi noreciau iki triju metu auginti, bet finansai spaudzia, tai teks eit i darba po metu, ieskoti aukles, o nuo 1,5 metu leist mazyle i darzeli.
Atsakyti
smile.gif o as ketinu iki 2 metu buti su savo dukryte,nes aukle samdyt per brangu(beveik visas mano atlyginimas auklei iseitu),o apie lopseli net negalvoju,nes prasides visokios ligos ir teks imt nedarbingumo lapelius.O ir,apskritai,sia tema skaiciau ne viena psichologu strapsni.JUOSE VIENBALSIAI TEIGIAMA,KAD IKI 3 METU SVARBIAUSIAS ZMOGUS VAIKUI YRA MAMA IR TOKIO AMZIAUS VAIKUI REIKIA VIENO ZMOGAUS DRAUGIJOS,O NE KRUVOS BENDRAAMZIU.taip kad bent jau 2 metus paskirti vien tik savo vaikui man, asmeniskai, yra svarbiau nei grizti i darba.juk sie svarbiausi pirmieji vaiko gyvenimo metai niekada nesugris.o jie ir yra svarbiausi,pasak psichologu,motinos ir vaiko rysiui uzmegzti ir tolimesniems santykiams tarp ju.
Atsakyti