Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

na as teij planuoju 2 metukus tej tikrai... 4u.gif o po to ziuresim blush2.gif
Atsakyti
Mažiausiai 2 norėčiau, bet jei mūsų valdžios vyrai pinigėlius iš mamyčių atims teks anksčiau mažiuką į svetimas rankas atiduoti verysad.gif
Atsakyti
Norėčiau atostogauti visus tuos du metus, bet... gali būti, kad teks eiti dirbti ir anksčiau verysad.gif - nuo gegužės 15 d. o man taip smagu su mažiuku ax.gif
Atsakyti
As isejau 3 metam. Bet taip pat planuoju po 2 metuku gryzt..Nors taip gaila maziuke bus dienai palikt... verysad.gif Neisivaizduoju kaip cia reikes..gal is anksto pratintis.. unsure.gif
Atsakyti
2 metus, nes 3 neapmoka verysad.gif
Atsakyti
As planuoju du metukus auginti dukryte namie, nes jei reiktu samdytis aukle, vazineti kasdien i darba, o dar neaisku, ar daznai neteks imti nedarbingumo lapelio, tai labiau apsimoka nedirbti ir gauti tuos 85% (turiu galvoje antrus metus).
Atsakyti
Atostogausiu iki 2metų, nors planavau iki trijų. verysad.gif
Atsakyti
atostogausiu 2 metus, o jei pavyks pastoti dar karta tai visus 4 smile.gif
Atsakyti
Planuoju vaiką auginti iki 2 metų, bet kaip bus nežinau. g.gif Jeigu panaikins išmokas už antrus metus, tai teks pėdinti į darbą doh.gif , o kas ten manęs laukia - bijau ir pagalvoti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *jolantab*: 21 gegužės 2009 - 20:30
Planuoju atostogauti dviejus metus, nes lyg tai kol kas įstatymo nekeitė, ir pašalpą iš mūsų neatims iki divejų metų.
Trečius metus irgi paauginčiau dukrelę, bet jeigu vyras galės mus išlaikyti smile.gif
Atsakyti
Parašiau prašymą visiems 3 metams. Labai jau mano darbas nepalankus auginti vaikiukus verysad.gif
Žinoma gyvenimas parodys, kaip iš tiesų bus, bet labai nenorėčiau anksčiau grįžti dirbti.
Atsakyti
Aš tai norėčiau 3 metus auginti savo pupą namie, jei tėvelio algos užteks. Žiūrėsim kas čia Lietuvėlėje bus po 2 metų.
Atsakyti