Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

kiek zinau tai geriausia su vaikuciu buti iki jam sueis 3metukai,as labai noreciau tiek ir buti su savo dukryte,ziuresim kaip gausis,juk planuoti galima,bet kartais gaunasi visi kitaip,bet iki 2metuku tikrai busiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 04 28, 10:46)
kiek zinau tai geriausia su vaikuciu buti iki jam sueis 3metukai,as labai noreciau tiek ir buti su savo dukryte,ziuresim kaip gausis,juk planuoti galima,bet kartais gaunasi visi kitaip,bet iki 2metuku tikrai busiu smile.gif

Ir aš su jūmis sutinku anksčiau kaip 2 metų tikrai į darželį neatiduosiu kad paskui sedėtu apsišykes visą dieną ir niekam pasiskūsti negalėtu o prieš tėvelių atėjimą tada tik nupraustu jau prisiklausius aš apie tuos darželius ir iš draugės ir iš kaimynės nes jos dirba darželyje.
Atsakyti
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 04 28, 18:17)
Ir aš su jūmis sutinku anksčiau kaip 2 metų tikrai į darželį neatiduosiu kad paskui sedėtu apsišykes visą dieną ir niekam pasiskūsti negalėtu o prieš tėvelių atėjimą tada tik nupraustu jau prisiklausius aš apie tuos darželius ir iš draugės ir iš kaimynės nes jos dirba darželyje.



Taip taip... Liūdna, bet tokia jau ta realybė... Daro ką nori su tokio amžiaus vaikais, naudojasi tuom, kol vaikiukai nemoka kalbėti normaliai ir pasisakyti tėvams...
Atsakyti
kol uzaugs kitas,dar negimes vaikiukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 04 28, 19:28)



Taip taip... Liūdna, bet tokia jau ta realybė... Daro ką nori su tokio amžiaus vaikais, naudojasi tuom, kol vaikiukai nemoka kalbėti normaliai ir pasisakyti tėvams...


Oi merginos negazdinkit,kad darze labai blogai,nes bijosiu leist ir saviske doh.gif
Atsakyti
laikas taip greit bega blink.gif
vaikai auga......
tikrai nesinori i darzeli atiduot schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
o mums siandien jau metukai
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Šoliuniene @ 2009 04 29, 18:47)
Oi merginos negazdinkit,kad darze labai blogai,nes bijosiu leist ir saviske doh.gif


Nemanau, kad visose darželiuose šitaip blogai... Priklauso nuo auklėtojų, auklyčių, pačio darželio. Juk ne vien blogos ten dirba. Aišku, baisu palikti savo mažiuką darželyje iš pradžių, bet juk vėliau daugumai vaikų jie patinka smile.gif
Dviejų metų vaikučiai tikrai dar maži, bet jei į darželį keliauja nuo trijų metukų, tada manau, daug lengviau ir geriau vaikas apsipranta.
Jei būtų galimybės, tikrai norėčiau iki trijų metų ir auginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiskrė @ 2009 04 30, 09:15)
o mums siandien jau metukai
lotuliukas.gif

sveikinu. Pirmas jubilejus! thumbup.gif
Atsakyti
sU PIRMU GIMTADIENIUKU!
user posted image
Atsakyti
2 metukus
Atsakyti
Du metukus tikrai,o po to bus matyt smile.gif
Atsakyti